Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek
lol, päris hea teema. imo asjale ühest koefitsenti panna on võimatu.
mulle meeldib mu töö, ja teeks seda isegi ilmselt siis ka kui lotoga ilgelt palju raha võidaks. poole kohaga obv, aga ikkagi. korduvalt testitud, peale kaht nädalat hakkavad käed sügelema ja lähen plaadin mõne pokkeripro vannitoa poolmuidu ära või värvin niisama millegi/kellegi üle.
samuti meeldib mulle vägaväga stabiilsus (või siis "rutiin" nagu mu eelmine naine ütles, kui mind välja viskas :D). Iga nädal on korralik palk arvel, kõik asjad toimivad, ülesanded on selged, keegi ei lonka ja mölise. Ja maksan ca 100$ iga nädal pensionisambasse, millest ma viimastel andmetel kunagi ühtegi kopikat ei näe.
lol, päris hea teema. imo asjale ühest koefitsenti panna on võimatu.
mulle meeldib mu töö, ja teeks seda isegi ilmselt siis ka kui lotoga ilgelt palju raha võidaks. poole kohaga obv, aga ikkagi. korduvalt testitud, peale kaht nädalat hakkavad käed sügelema ja lähen plaadin mõne pokkeripro vannitoa poolmuidu ära või värvin niisama millegi/kellegi üle.
samuti meeldib mulle vägaväga stabiilsus (või siis "rutiin" nagu mu eelmine naine ütles, kui mind välja viskas :D). Iga nädal on korralik palk arvel, kõik asjad toimivad, ülesanded on selged, keegi ei lonka ja mölise. Ja maksan ca 100$ iga nädal pensionisambasse, millest ma viimastel andmetel kunagi ühtegi kopikat ei näe.
Comment