pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #16
    Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

    Mul ettevõtjana on sama vabadus,et teen tööd kunas tahan.Miinuspoolel on igasugused maksud,mis sunnivad vahel tegema tööd,kui ei tahaks.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
      Ma ei saa aru, mis annab aluse sellisele küsimusele... Vabadusele ei saa hinda panna ja üleüldse paljusid asju ei ole võimalik mõõta rahas, koefi suurus oleneb konkreetselt isiklikest vajadustest ja ootustest elule. Tööl käies on võibolla tore unistada, et pokkeriga teenides oleks elu palju lillelisem, kuid päris nii see ei ole kui sul just pole lifelong heater või beadid mänge vabalt ilma tõsiselt pingutamata (et tõesti raha puu otsaks kasvaks). Töö on töö ja vahet ei ole kui palju sa teenid kui suudad olla õnnelik. Numbrid on täiesti ebaolulised.
      hea post!
      arvan sama

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

        Kloonikeselt hea post. Ma ei viitsiks pangas töötada ka $5k eest kuus - $2k eest kuus pokkerit mängida usun, et viitsiks, kui vaja oleks. Kõik on väga subjektiivne.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #19
          Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          $1k kuus töö >>> anything alla $3-4k avg pokkeriga kuus !
          Wat?

          Oleksid pigem $1k eest klienditeenindaja või ehitaja, kui et teeniksid ntks $1-2k pokkeris?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

            rakeback ftw ..

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #21
              Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Kloonikeselt hea post. Ma ei viitsiks pangas töötada ka $5k eest kuus - $2k eest kuus pokkerit mängida usun, et viitsiks, kui vaja oleks. Kõik on väga subjektiivne.
              Aga jätaks kõik subjektiivse, õnne, armastuse, elu mõtte ja muu jura kõrvale ja räägime rahast Siin on võimalik objektiivsust ka tabada teatud kindlusega.

              Comment

              • tdx
                Grinder
                • Oct 2008
                • 768

                #22
                Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Ma ei viitsiks pangas töötada ka $5k eest kuus
                ideeliselt nõustun aga muidu üsna julge väide
                pokkeris on ju ka alati see küsimus, et kas ikka biidin või ei biidi (kas aasta pärast ka ikka biidin?). töö puhul tavaliselt sellist pinget tuleviku pärast pole (üldjuhul biidid tulevikus veel paremini kui praegu) ja selle meelerahu eest on enamik(?) nõus leppima väiksema aga stabiilsema sissetulekuga.. see sõltub ilmselt kaasasündinud isikuomadustest ka (mida elu jooksul enam ei muuda).

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #23
                  Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Aga jätaks kõik subjektiivse, õnne, armastuse, elu mõtte ja muu jura kõrvale ja räägime rahast Siin on võimalik objektiivsust ka tabada teatud kindlusega.
                  Isiklikult, kui suudaksin aasta jooksul ilma eriliste swingideta pokkeris 4x rohkem teenida + oleks soodne worldwide poliitiline kliima hasartmängude suhtes ka tulevikus, siis ilmselt kaaluks fulltime mängimist. Ehk siis isiklik koefitsent on 1:4.

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #24
                    Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Aga jätaks kõik subjektiivse, õnne, armastuse, elu mõtte ja muu jura kõrvale ja räägime rahast Siin on võimalik objektiivsust ka tabada teatud kindlusega.
                    Kui ainult rahast rääkida, siis teenistus + täpselt nii palju juurde kui lisahüved rahaliselt väärt on ajaliselt sama koguse tehtud töö kohta. Aga milleks me üldse siis sel teemal räägime? Ametid ja töökohad on väga erinevad ning neid ei ole võimalik otseselt võrrelda.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #25
                      Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                      + see ka veel, et palgatööd tehes on üldjuhul sul kindel tööaeg, kuid pokkerit mängides võid sa ise valida, kes olla tahad - kas 15h nädalas mängiv lebokunn või 50h nädalas mängiv sick grinder.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #26
                        Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                        Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                        ...Aga milleks me üldse siis sel teemal räägime? Ametid ja töökohad on väga erinevad ning neid ei ole võimalik otseselt võrrelda.
                        M'i mõõtmine peab ikka täpne olema :D Ega siin polegi tegu eri ametite võrdlemisega tegelikult. Küsin sama küsimuse veelgi lihtsustatumalt: Kui suur peaks olema mustalt teenitav sissetulek, et see oleks võrde nt $1k palgateenistuse + kõigi palgatööga kaasnevate hüvedega? Ehk see aitab vältida igasugust subjektiivsust, mis tegelikult on küllaltki offtopic.

                        Con'i arvutustele peaks lisama veel haigekassa kindlustuse. Mingist teemast käis läbi, et selle hind pokkerimängijale on midagi 2k EEK kanti/kuu, tõenäoliselt tööandja maksab $1k palga puhul siiski oluliselt vähem kui $200, aga võtaks vahepealse $100 ehk 10%. See teeb siis juba umbes 35% boonuseid + maksud, mis küll sissetulekut ei mõjuta. Working man has decent RB I'd say :D

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #27
                          Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          tõenäoliselt tööandja maksab $1k palga puhul siiski oluliselt vähem kui $200
                          Sotsiaalmaks on 33% brutopalgast.

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #28
                            Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Kui suur peaks olema mustalt teenitav sissetulek, et see oleks võrde nt $1k palgateenistuse + kõigi palgatööga kaasnevate hüvedega?
                            Täpselt nii palju, et need hüved saaks endale ise raha eest välja osta. Kas mu eelmises postituses jäi midagi arusaamatuks?

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #29
                              Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                              Täpselt nii palju, et need hüved saaks endale ise raha eest välja osta. Kas mu eelmises postituses jäi midagi arusaamatuks?
                              Ei jäänud arusaamatuks seal midagi, vastupidi, see oli juba algusest iseenesest mõistetav. Sellepärast ei kommenteerinudki. Küsimus ongi, kui suur see summa tuleb nt $1k palga kohta.

                              Edit: ehk siis küsimus veelgi täpsemalt: mis summa eest saab välja osta $1k palgale lisanduvad hüved (ja leida see protsendina $1k'st, kuigi see on sama küsimus)
                              Last edited by muruntau; 06.06.11, 18:30.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #30
                                Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                                Minu arvates ei anna siin mingit reaalset võrdlust teha, sest pokkeris on vaba graafik. Ma võin küll kuus pokkeriga ainult mingi naljasumma teenida, aga aeg, mida pühendan, annab töötundides teise mehe nädalase pingutuse välja + mul on veel oma vaba valik, milliste osadena ja kunas ma selle nädala täis teen. Nii et rahalises mõttes loeb ikka kõige rohkem tunnitasu.

                                Comment

                                Working...