Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek
+1
Kõige parem on üritada ikkagi teha mõlemat juhul kui ei ole kindel, et mängu regulaarselt mugavalt biidid. Kas või poole kohaga kindel sissetulek kõrvale. Fakt on see, et igast microgrinderist ei saa kunagi Rankat ja seetõttu lihtsalt 19-21 aastaselt rakeback pro olla ei ole tuleviku suhtes +EV. Ühel hetkel on võib-olla pokker liiga raske, et biitide, üldse keelustatud või mis iganes. Siis on raske 25 aastaselt seletada miks pole ei haridust ega töökogemust. Noorelt võiks vähemalt ennast harida küll pokkeri kõrvalt.
EDIT: See nooruse osa oli muidugi minu meelevaldne teema laiendus, ilmselt on asi natuke teisiti vanematel inimestel, kellel haridus ja töökogemus olemas.
Algselt postitas andu_andu
Vaata postitust
Kõige parem on üritada ikkagi teha mõlemat juhul kui ei ole kindel, et mängu regulaarselt mugavalt biidid. Kas või poole kohaga kindel sissetulek kõrvale. Fakt on see, et igast microgrinderist ei saa kunagi Rankat ja seetõttu lihtsalt 19-21 aastaselt rakeback pro olla ei ole tuleviku suhtes +EV. Ühel hetkel on võib-olla pokker liiga raske, et biitide, üldse keelustatud või mis iganes. Siis on raske 25 aastaselt seletada miks pole ei haridust ega töökogemust. Noorelt võiks vähemalt ennast harida küll pokkeri kõrvalt.
EDIT: See nooruse osa oli muidugi minu meelevaldne teema laiendus, ilmselt on asi natuke teisiti vanematel inimestel, kellel haridus ja töökogemus olemas.
Comment