pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #46
    Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kindel sissetulek on ikka kindel sissetulek ja tuleviku suhtes ka optimistlikum tööl käia imo.
    +1
    Kõige parem on üritada ikkagi teha mõlemat juhul kui ei ole kindel, et mängu regulaarselt mugavalt biidid. Kas või poole kohaga kindel sissetulek kõrvale. Fakt on see, et igast microgrinderist ei saa kunagi Rankat ja seetõttu lihtsalt 19-21 aastaselt rakeback pro olla ei ole tuleviku suhtes +EV. Ühel hetkel on võib-olla pokker liiga raske, et biitide, üldse keelustatud või mis iganes. Siis on raske 25 aastaselt seletada miks pole ei haridust ega töökogemust. Noorelt võiks vähemalt ennast harida küll pokkeri kõrvalt.

    EDIT: See nooruse osa oli muidugi minu meelevaldne teema laiendus, ilmselt on asi natuke teisiti vanematel inimestel, kellel haridus ja töökogemus olemas.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #47
      Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
      Lisaks mind täiega häirib, et pokkerimängijatel on ühiskonnas väga negatiivne reputatsioon,
      ning, et seda tasa teha, peab ikka päris hästi endaga toime tulema ja niiöelda tõestama, et tegeled millegagi,
      mis toob sulle sisse piisavalt raha, et jääb ka üle peale tavakulutuste.
      Mind absoluutselt siuke asi ei huvita ntx. Ei ole vaja ennast kellegile tõestada.
      Who cares.
      Kõige lähedasemad saavad nagunii aru kui keegi tõesti tunneb muret siis seletad ära ja saadakse aru.
      Aga kui juba laiemalt võtta siis sügavalt savi ausaltöeldes mida keegi arvab.
      Last edited by qbj0hn; 06.06.11, 19:53.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #48
        Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        Ranka teenis/teenib keskmiselt kuus kõvasti rohkem kui siin vaidlusteemaks olev $1k tööl vs $1k pokkeriga, või veits peale
        Jah aga lähme ajas tagasi ja ranka oleks käinud seal palgatööl edasi ja saanud 1k kõva ametikõrgenusega nüüdseks 1,3 kilo :), kui ta poleks bingoga võitnud poleks tal ju kõike seda mis praegu või mis?

        Tean oma vanu töökaaslasi ja olen küsinud kuidas palgad jne, pole siin midagi muutunud erilist, sest masu oli vahel jne, siis töötaks minagi niinimetatud 1k$ võrdlusmomendi peal ja midagi roosilist lähitulevikus ei näeks.

        Comment

        • MagicFriend
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 369

          #49
          Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

          lol@tigrano viimane naide.
          ranka on top10 kodumaine kaardihai, eks ole. pokkerit mangib mitu inimest? 5000 inimest eestis? 500 tyypi "on elukutselised"?
          tahan vaita seda, et teemas "mida olen ostnud pokkeri$$$ eest" on ikka enamjaolt ketsi ja telefoni pildid. autosid ja maju sealt kuigi tihti ei leia :)

          pokkeriprod foorum ja umbropsu pakkudes:
          aasta teenistus yle 100k$ - 3 inimest
          aasta teenistus 50k$-100k$ - 5 inimest
          aasta teenistus 30k$ - 50k$ - 15 inimest (pigem siiski 10 kanti)
          aasta teenistus 16k$ - 30k$ - 40 inimest
          aasta teenistus vahem kui 16k$ - shalalalaaa
          aasta teenistus miinustes - top secret :)

          keegi v6iks neid numbreid kommenteerida. on vaga m66da?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #50
            Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

            Eks pokkeris kehtib ka 80/20 reegel või siis sinna lähedale.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #51
              Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

              Enamus kes tahavad ja on ennast käte võtnud on ajaga arenenud ja mingeid takistusi ees ju otseselt ei ole, et teenida endale lähiajal suuremad summasi ja see sama 16k aastateenisus shallalal, arenedes on järgmine aasta paljudel järgmine aste, sest kasvatatakse rolli, oskusi jne.

              Sa too parem näide, kes EV palgatööl noortest saavad 100k $ aastas või teenivad lähima 3 aasta pärast palgatööl nii palju aastas.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #52
                Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Mind absoluutselt siuke asi ei huvita ntx. Ei ole vaja ennast kellegile tõestada.
                Who cares.
                Eks see oleneb jep perekonnast, sõpradest ja tuttavatest.

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Jah aga lähme ajas tagasi ja ranka oleks käinud seal palgatööl edasi ja saanud 1k kõva ametikõrgenusega nüüdseks 1,3 kilo :), kui ta poleks bingoga võitnud poleks tal ju kõike seda mis praegu või mis?

                Tean oma vanu töökaaslasi ja olen küsinud kuidas palgad jne, pole siin midagi muutunud erilist, sest masu oli vahel jne, siis töötaks minagi niinimetatud 1k$ võrdlusmomendi peal ja midagi roosilist lähitulevikus ei näeks.
                Kui ranka oleks teeninud $1k kuus pokkeriga, siis tal poleks samuti seda kõike, mis tal praegu on.


                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Enamus kes tahavad ja on ennast käte võtnud on ajaga arenenud ja mingeid takistusi ees ju otseselt ei ole, et teenida endale lähiajal suuremad summasi ja see sama 16k aastateenisus shallalal, arenedes on järgmine aasta paljudel järgmine aste, sest kasvatatakse rolli, oskusi jne.

                Sa too parem näide, kes EV palgatööl noortest saavad 100k $ aastas või teenivad lähima 3 aasta pärast palgatööl nii palju aastas.
                100% nõus, kuid nüüd ongi see, et enam ei teenita samaväärset palka/natuke rohkem, vaid juba $100k aastas, mis on PALJU parem imo kui $12k/aastas . Pokkeri puhul ongi see kõige parem, et me võime tõsiselt pingutades suurendada oma sissetulekut märgatavalt ( mitmekordistada isegi), kuid tavatöö puhul on see väga raske kui mitte võimatu isegi ligilähedase ajaga, kui seda on võimalik teha pokkeris.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #53
                  Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                  10$ / hour average eest võiks juba pokkerit mängida imo

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #54
                    Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                    Aga tegelt need, kes on asjaga tegelenud kõvasti ja rulli kokku ajanud ja ükshetk on sunnitud tööle minema ( kuna br on bustotud mingil põhjusel ), siis ma üsna kindel, et paljud üritaks enne uuesti rulli kokku ajada kui tööle minna. Sest loogiz, et on hea tõusta kuna tahad, teha mida tahad ja laulda, et elu on lill jne. Ma ise arvan, et kui sul on enamvähem töö, mis pole migni minimumpalk ja 3mes vahetuses nussimine vaid OK töö ja sa teenid pokkeriga kuskil samapalju, siis mina üritaks kahel kohal olla. ( mis on küll raske aga kui tahta, siis saab hakkama ). Nii pmst oled freerollil. Kui peaks midagi tööga juhtuma, on võtta pokker. Kui juhtub midagi pokkeriga, on võimalik tööl teenida jne. Mai tea veits segane jutt aga no minu arusaam sellest oleks nii.

                    Endal oli kunagi nii, et töötasin 3mes vahetuses + mängisin pokkerit kõrvale. Mõni kuu joppas suuremaid summasid ka, sisse ja oli tegelt suht hea tunne, kui sa oled majanduslikult kindlustatud. Sul on kõik olemas ( haigekassa, töötuskindlustus blablalba ).
                    Ainult minupuhul jooksis see kokku, et arstid ei lubanud töötada ja firma tegi töölt lahti ja nüüd kisub juba natuke nutuseks.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #55
                      Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      100% nõus, kuid nüüd ongi see, et enam ei teenita samaväärset palka/natuke rohkem, vaid juba $100k aastas, mis on PALJU parem imo kui $12k/aastas . Pokkeri puhul ongi see kõige parem, et me võime tõsiselt pingutades suurendada oma sissetulekut märgatavalt ( mitmekordistada isegi), kuid tavatöö puhul on see väga raske kui mitte võimatu isegi ligilähedase ajaga, kui seda on võimalik teha pokkeris.
                      Tegelikult ma vaidleks siiski vastu sellele. 100K$ aastas teenivad pokkerimängijad ei saa sellest võibolla hästi aru, et nad on tuhandetest täpselt samasugustest üritajatest tunduvalt paremad sellel alal. Konkreetselt targemad, kannatlikumad, parema mindsetiga, tahtejõulisemad jne. Sama kehtib ka muudel erialadel. Võtame mingi random ala, autovaruosade müüja. Olgu kui uus tegija tahes, ta võistleb ikkagi samasuguste inimestega, kellest on võimalik parem olla, kes on mugavaks ja laisaks muutunud oma klientuuriga, sissetöötatud kanalitega ja kindla boonusega. Samamoodi nagu 16/12 reular, 3bet 6%. Annad korralikult hagu, on varsti osad kliendid üle löödud, hunnik abilisi palgatud, välismaal tarnijad üle võetud jne. Aga selliseid lugusid ei kuule muidugi palju, sest iga sellise high stakes ärimehe kohta tuleb samapalju low stakes 1K€ toolinühkijaid, nagu pokkeris rakeback prosid iga NL1K mängija kohta.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #56
                        Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Tegelikult ma vaidleks siiski vastu sellele. 100K$ aastas teenivad pokkerimängijad ei saa sellest võibolla hästi aru, et nad on tuhandetest täpselt samasugustest üritajatest tunduvalt paremad sellel alal. Konkreetselt targemad, kannatlikumad, parema mindsetiga, tahtejõulisemad jne. Sama kehtib ka muudel erialadel. Võtame mingi random ala, autovaruosade müüja. Olgu kui uus tegija tahes, ta võistleb ikkagi samasuguste inimestega, kellest on võimalik parem olla, kes on mugavaks ja laisaks muutunud oma klientuuriga, sissetöötatud kanalitega ja kindla boonusega. Samamoodi nagu 16/12 reular, 3bet 6%. Annad korralikult hagu, on varsti osad kliendid üle löödud, hunnik abilisi palgatud, välismaal tarnijad üle võetud jne. Aga selliseid lugusid ei kuule muidugi palju, sest iga sellise high stakes ärimehe kohta tuleb samapalju low stakes 1K€ toolinühkijaid, nagu pokkeris rakeback prosid iga NL1K mängija kohta.
                        sorry, lugesin su jutu 3x läbi, aga ei saanud aru, mis sa sellega öelda tahtsid...

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #57
                          Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                          Üks asi, mis mulle ei meeldi on see, et pokkerimängija nimetab pokkerimängu tööks. Pokker on gambling või siis nagu turgudel spekuleerimine. Natuke nagu ettevõtlus vms. Sa sisuliselt kaupled oma kapitaliga. Tööks võiks nimetada seda siis, kui sa oled sponsoreeritud ja lepinguline mängija ja saad konkreetselt palka selle eest või siis on sul mingi diil, et sa saad osa kasumist jne.
                          Ehk siis võiks seda elatusvahendiks nimetada, kui sa oma kapitali peal mängid.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #58
                            Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Üks asi, mis mulle ei meeldi on see, et pokkerimängija nimetab pokkerimängu tööks. Pokker on gambling või siis nagu turgudel spekuleerimine. Natuke nagu ettevõtlus vms. Sa sisuliselt kaupled oma kapitaliga. Tööks võiks nimetada seda siis, kui sa oled sponsoreeritud ja lepinguline mängija ja saad konkreetselt palka selle eest või siis on sul mingi diil, et sa saad osa kasumist jne.
                            Ehk siis võiks seda elatusvahendiks nimetada, kui sa oma kapitali peal mängid.
                            Ettevõtlus või daytrading ei ole siis sinu arust töö?

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #59
                              Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust

                              Tahad öelda, et sa enne sama raha eest valaksid kuskil põrandat kui, et teed luugid kell 3 päeval lahti, paugutaks 3 Coronat sisse omale ja siis õhtul teeks väikse grindi.
                              kas see ongi see igatsetud vabadus?? kõlab rohkem vastutustundetu ja laiskuse moodi. ärge saage valesti aru - loomulikult on mõnus pikendada lapsepõlve. kuid see ei ole mingi tõsiseltvõetav argument pokkeri kasuks otsustamisel.

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #60
                                Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek

                                Ja ettevõtlus pole kauplemine kapitaliga? Vandalar, sa vaata üle töö definitsioon. Sinu jaoks on ta võibolla tõesti meelelahutus- ja/või gambling, proffide jaoks on ta töö, gamblerite jaoks jällegi mitte.

                                Comment

                                Working...