*** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #106
    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

    Comment

    • Fuzzy
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 452

      #107
      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

      Õige vastus on siiski 14. Täna tuli roll täis ja homsest ma juba NL2000-s.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #108
        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

        Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
        Õige vastus on siiski 14. Täna tuli roll täis ja homsest ma juba NL2000-s.
        gl and see u at the nl5 soon.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #109
          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

          Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
          Õige vastus on siiski 14. Täna tuli roll täis ja homsest ma juba NL2000-s.
          Martingale stiiliga mängid?

          Comment

          • Fuzzy
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 452

            #110
            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

            Krt, ehtne eestlaste värk ikka. Selle asemel, et rõõmu tunda...

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #111
              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

              See ei ole ehtne eestlaste värk. Eestlased on lahke ja sõbralik rahvas.

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #112
                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Martingale stiiliga mängid?
                Ei, mul on päris oma stiil. Mängin ainult AK, AQs+ ja TT+, lisaks kaevandan väikse paariga setti. Enne floppi tavaline muuv on limp/call. Pärast floppi on fit or fold mõistagi. Lihtne ja tõhus strateegia NL2k HU donkide lüpsmiseks.

                Aga Martingale on ka hea... Kellele ema, kellele tütar.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #113
                  Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                  so much level o.O

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #114
                    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                    Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                    Ei, mul on päris oma stiil. Mängin ainult AK, AQs+ ja TT+, lisaks kaevandan väikse paariga setti. Enne floppi tavaline muuv on limp/call. Pärast floppi on fit or fold mõistagi. Lihtne ja tõhus strateegia NL2k HU donkide lüpsmiseks.

                    Aga Martingale on ka hea... Kellele ema, kellele tütar.
                    Me räägime üksteisest mööda. Mina pidasin silmas sisseostmise summat, sina mängustiili.

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #115
                      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Me räägime üksteisest mööda. Mina pidasin silmas sisseostmise summat, sina mängustiili.
                      Sisseostu summa vastab rahalistele võimalustele. Üldiselt on mu BRM selline, et alla 50 bb sisse ei osta. Kui nt bankroll peaks ebaõnne tõttu alla 1k langema, kobin tagasi NL1k-sse ka.

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #116
                        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                        naudite seda level over level?

                        Kolige offtopicusse siis, siia võiks ikka teemakohane staff ilmuda :)

                        Comment

                        • Madis_89
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 841

                          #117
                          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          See ei ole ehtne eestlaste värk. Eestlased on lahke ja sõbralik rahvas.
                          Kusjuures on. Mõni nädal tagasi sõitsin trammiga töölt koju ja vahetult enne balti jaama märkasin tee ääres noormeest põlvili, kael õieli ja abivalmis semu teda kaela süstimas. Mine tea, mis vaktsiin sinna läks, aga südame tegi soojaks sellist heategu nähes.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #118
                            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                            näedsasiis. Ja sina ei olnud ju kah kade, eks!

                            Comment

                            Working...