*** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reigo
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 97

    #76
    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

    MTT/SNG - -159$
    Cash - -330$
    Boonus - +130$
    Rakeback - +323

    KOKKU : -36$

    Mai eesmärk oleks siis pluss kuu teha, ehk saan hakkama üle pika aja :D

    Comment

    • Intzsz
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 105

      #77
      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

      Märst oli suht halb kuu sain kuidagi be. Nii, et aprilliks mingeid eesmärke ei seadnud.
      Tulemusega rahul , siiani parim kuu.
      NL50



      Boonused + Rakeback= 600$
      Kokku: ~ 2.3k $

      Comment

      • Kriminaal
        Bännitud
        • Apr 2011
        • 225

        #78
        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

        ment kas 25/50 on kõrgeim limiit kus mänginud oled?
        Kas keegi eestlastest on kõrgemal ka lasknud?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #79
          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

          Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
          ment kas 25/50 on kõrgeim limiit kus mänginud oled?
          Kas keegi eestlastest on kõrgemal ka lasknud?
          Mameace tegi kunagi FullTildis $200/$400 (see oli vist mingi tilted hit'n'run vms), aga PTR-i järgi tundub, et Tunnet aeg-ajalt shotib 50/100 't (nii dollarites, eurodes kui naelades).

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #80
            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

            ei tea mitu eestlast üldse beatib online NL1k+?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #81
              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              ei tea mitu eestlast üldse beatib online NL1k+?
              Defineeri biitimine. Mina pmst ei biidi, samas olen üle 50 buy-ini plussis sel limiidil

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #82
                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                oky.. mitu eestlast NL1k+ mängivad?

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #83
                  Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  oky.. mitu eestlast NL1k+ mängivad?
                  17

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #84
                    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                    17
                    Kas sellel tõepõhi taga või lemmiknumber? lol

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #85
                      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                      16 peaks õige olema hetkel, sest Diadema quitis.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #86
                        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        16 peaks õige olema hetkel, sest Diadema quitis.
                        Tal lihtsalt pikk break, 17 ikka õige.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #87
                          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                          Aaa, NL1k+ mängijate arv, brr ei tea, ma sain esimese hooga aru, et küsiti, mis numbri peale rullis panna. My bad.



                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Ajuvaba
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 634

                            #88
                            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                            lol

                            Comment

                            • Italiandude
                              Bännitud
                              • Apr 2011
                              • 79

                              #89
                              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                              Aaa, NL1k+ mängijate arv, brr ei tea, ma sain esimese hooga aru, et küsiti, mis numbri peale rullis panna. My bad.



                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              lolled irl

                              Comment

                              • Ajuvaba
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 634

                                #90
                                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                                Tra see on ikka elunali...istusin hommikul vetsus ja naersin omaette.

                                Comment

                                Working...