*** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #91
    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***



    Enamus käed HU vast isegi. Ei loodagi EV joont biitida, aga ilmselt kõige rõvedavalt setupisem kuu ever + mindseti keeras ikka mõnusalt perse. Aga see ongi HU.. lõpus proovisin FR ka rohkem mängida ja kõik see sama jätkus ka seal kahjuks. koos reikbäkiga siiski ~120$ kasumis.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #92
      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

      Aprilli eesmärk piiluda nl100sse
      Eesmärk sai täidetud ning suht kuu algusest alates hakkasin nl100 mängima ning tagasi ei vaadanud. Tuhat kätt lasin ka nl200 ning paarsada kätt PLO50.

      Jooks oli kehv praktiliselt terve kuu, sessid väga swingised, pole eriti rahul.



      MTT +1300
      RB +410
      Total +$2338

      Mai eesmärk mängida head pokkerit.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #93
        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

        Minu kõver. Väga rahul olla ei saa kuna lõpu vabalangus on enamasti ikka enda süü.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #94
          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

          Kukkusid siis lõpuks sinna kust heater hakkas, pokkeriisu ära ei läinud ? :P

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #95
            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

            Eks ta ikka läks, aga ainult kuna ise tegin nii sitta mängu... täna tegin üle 10 päeva vist esimese sessi millega võib rahule jääda. Vähemalt enda mängu seisukohast.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #96
              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

              Aprilli eesmärgid:
              * kasum <-- miinusesse ei jäänud kasum suht suckib, aga pohhui, olen uues limiidis ja never felt better:-)
              * $500 boonus lahti mängida <-- FAIL, tra magasin lõpu maha ja $100 jäi vabastamata
              * ikkagi see analüüs ära teha, ja et oleks tehtud! <-- tehtud, EP ja MP pealt tasub mängida väikeseid pocketeid

              Mis mul muud ikka rääkida, muu elu võtab nii palju aega ära, et pokkeri jaoks aega ei jätkugi, ainult 18k käsi sai mängitud, boonuse lõpu unustasin ära ja jäi $100 vabastamata:-/ Pokkerirahade eest sai lõpuks uus arvuti ostetud (Y), enamvähem konfitud ja kraam ka vana arvuti pealt ümber kolitud.

              Black Friday, laupäeva õhtul pohmas peaga lugesin uudist, esimene emotsioon blah cashout 80% bankrollist, siis mõtlesin ja poole tunni pärast canceldasin cashouti ära, vahet pole, et kui saidiga ongi pekkis, siis olen enivei oma cashoutiga hiljaks jäänud ja ei saa kätte, kui saan kätte, siis tõenäoliselt ei ole saidiga midagi kehvasti aga RBMi hiti saan räige.

              Enivei nii palju oli sest mustast reedest kasu, et lauad kukkusid kokku ja pikemalt mõtlemata võtsin NL200 laudu kõrvale, tunne on hea, mingit scare money tunnet ei ole ja saan kenasti hakkama. Lisaks FTP andis ka $500 boonuse mis vaja 12. maiks vabastada. Lisaks on mulle neid ME ticketeid kuidagi tekkinud ja Starsis ootab siiani Sunday milli pilet mängimist, aga kuidagi pole ühtegi pühapäeva õhtut, kus ma oleks puhanud ja värske, et raatsiks selle ette võtta.

              Vahepeal proovisin vahelduseks ka NL50 HU'd, esimesed päevad võitsin kenasti, aga siis ei suutnud stabiilset mängu hoida, tikkusin rabistama ja mängisin mingi -$180 peale, rohkem ei viitsinud ja jätsin kõrvale, aga kunagi tulevikus kui rohkem aega on võtan uuesti käsile, tunnen, et biidin küll seda asja.

              olgu.. kokku siis:

              mänguga +$155
              rakeback: +$101
              boonus: +$400

              kokku: +$656

              graaf:


              tegelikult on masendav, kaks kuud olen ainult laaberdanud ja joonud ja kaks kuud suht ilma kasumita lõppenud, puhas rakebacki/boonuse hoor olen.

              Mai eesmärgid:
              * kasum ja mitte alla $1k
              * $500 boonus lahti mängida
              * ironmanis ikka gold tase vähemalt ära grindida
              * Merge võrku rakebackiga acc teha.

              Comment

              • JakoJ
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 132

                #97
                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                Rage miks see viimane punkt nii vajalik on? ja kas seal ple samat ohtu et DOJ lendab nendele peale vms

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #98
                  Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                  no vähemalt tulevikus on mul acc olemas kui vaja kuhugi minna... FTP hakkab ära tüütama.. lauad shortte ja nite täis

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #99
                    Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                    Näiteks praegusel kellajal on sitaks häid NL100 laudu ja kui võtta veel mõned 200 ja 400 lauad ka, siis väga bueno

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #100
                      Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                      NL100 lauad on kogu aeg FTP-s head olnud.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #101
                        Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        NL100 lauad on kogu aeg FTP-s head olnud.
                        ega ei kurda jah, fishide ja regide suhe on imho sama, lihtsalt laudu on vähem.

                        Aga vahelduse mõttes prooviks kuskil teises saidis mängida, et kuidas seal tase on ja obv võiks ju depo boonuse hoor ka olla, mitte lihtsalt rakeback pro.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #102
                          Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          Aga vahelduse mõttes prooviks kuskil teises saidis mängida, et kuidas seal tase on ja obv võiks ju depo boonuse hoor ka olla, mitte lihtsalt rakeback pro.
                          Merges ilmselt 6-max? Mis limiidilt alustad?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #103
                            Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Merges ilmselt 6-max? Mis limiidilt alustad?
                            tõenäoliselt NL50, aga miks ka mitte HU'd tegema hakata... olen mõeld selle peale, aga tegudeni pole jõudnud.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #104
                              Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              16 peaks õige olema hetkel, sest Diadema quitis.
                              ,

                              Tegelikult on ainult 15, sest ka mina loobusin mingi aeg tagasi.

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #105
                                Re: *** Aprilli graafikud ja mai eesmärgid***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                ,

                                Tegelikult on ainult 15, sest ka mina loobusin mingi aeg tagasi.
                                Miks nii ? Täielikult? või pead lihtsalt pausi?

                                Comment

                                Working...