Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***
Kas NL200 24 laual? Nii või teisiti väga super tulemus, aga 24 laual, siis oleks wtf :)
Algselt postitas ment52
Vaata postitust



TC




Comment