*** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #16
    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***


    + mingi hunnik FPPsid.

    Normaaaaalne

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Tänud. :).

      231 hours :D.
      Õnnega koos, et sul seda isu mängida nii palju on. :P
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #18
        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

        Handid ka:

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #19
          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

          Kloonike, sa oled nüüd PS-s? Kui jah, siis miks?
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • petteri
            Jube Noob
            • Feb 2011
            • 162

            #20
            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

            Märtsi eesmärgid:
            1. Saada kokku roll $6,25 HUSNGde jaoks. +
            2. Lugeda läbi Moshmani HU raamat. Fail! Lugesin umbes 40% läbi.
            3. Teenida puhast kasumit $200. Fail, puhtalt mänguga sain natuke üle $100

            Märtsi tulemused:
            Puhalt mänguga +$111,7
            Boonused +$55
            kokku +$166,7

            Graafikut ei saa panna, sest Sharkscope ei tahtnud kuu esimeses pooles väga Full Tildi tulemusi ära salvestada.

            Aprilli eesmärgiks on jääda plussi ja lugeda see raamat läbi.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #21
              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

              Ma PSis käin natuke donkamas tõesti, hea fun. Mängud on nii ABC, et aju lausa puhkab. Aga iga päev seal grindida ei viitsiks, ainult siis kui fishide mindfuckist siiber saab ja vaheldust on vaja.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #22
                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Õnnega koos, et sul seda isu mängida nii palju on. :P
                Eelmine kuu oli korraks väike läbipõlemis tunne,aga see oli ka tingitud tänu downswingile.Kuid muidu on kõik kombes yep.Ei taha jääda passima lihtsalt vaid koguaeg improveda ja loodetavasti ennast aasta lõpuks kuskilt NL400 leida.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #23
                  Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                  Ülimalt rahul :)


                  /+70$ rakeback
                  Last edited by Romka; 31.03.11, 18:30.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #24
                    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***


                    +rb $1k kopikatega, 27k kätt nl50(14.9bb/100, 8k nl100(12.4bb/100) ja veits miinuses HU'd nl30's.

                    Aprill:
                    *50k kätt lõpuks 1time.

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #25
                      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                      MTT:554,13$
                      SNG:217,68$
                      CASH:405,34$
                      RAKEBACK:200,52$
                      -------------------------------
                      Kokku: 1377,67$


                      edit:mitte mängida cashi, keskenduda rohkem MTTdele ja MTT SNGdele.
                      Last edited by mikk2468; 31.03.11, 21:39.

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #26
                        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                        Algselt postitas taavi Vaata postitust
                        Märtsi eesmärk - õppida
                        Fail.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Aprilli eesmärk - õppida

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #27
                          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                          Neti MTT: $11.5k
                          Neti cash: $2000
                          Live MTT: -$600-700
                          Live cash: -u. $3000....
                          Boonused: paarsada.

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #28
                            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Umbes pooleks NL25/NL50

                            NL50 0,70 bb/100
                            NL25 8,26 bb/100

                            Aprillis 100k kätt ja stabiilsem graafik.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #29
                              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Järgmisel kuul loodan, et hiiter jätkub, selleks üritan rohkem aega õppimisele kulutada.

                              Comment

                              • Strateeg
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jul 2009
                                • 303

                                #30
                                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                RB Pro @ NL 10/25 FML
                                Aprilli eesmärgid:
                                CR videosid vaadata
                                Biitima hakata
                                Profit!

                                Comment

                                Working...