Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***
Boonused ja rb ka mingi 150
Alguses sai nl5 ja 10 klõbistatud natuke, omandasin kiirelt natuke oskusi ja liikusin 15 buyini peal järjest ülesse, praegu nl25. Keskmine winrate oli 10bb/100
Järgmise kuu eesmärk oleks nl50, eks näis kas asi sujub samamoodi edasi.
Boonused ja rb ka mingi 150
Alguses sai nl5 ja 10 klõbistatud natuke, omandasin kiirelt natuke oskusi ja liikusin 15 buyini peal järjest ülesse, praegu nl25. Keskmine winrate oli 10bb/100
Järgmise kuu eesmärk oleks nl50, eks näis kas asi sujub samamoodi edasi.








Mulle meeldis:D
Comment