*** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #31
    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

    Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


    Boonused ja rb ka mingi 150

    Alguses sai nl5 ja 10 klõbistatud natuke, omandasin kiirelt natuke oskusi ja liikusin 15 buyini peal järjest ülesse, praegu nl25. Keskmine winrate oli 10bb/100

    Järgmise kuu eesmärk oleks nl50, eks näis kas asi sujub samamoodi edasi.

    Comment

    • Foux
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 486

      #32
      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

      Märtsi eesmärk oli lihtsalt profit uuel saidil - Win

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      SnG'd ja MTT'd: 99€
      RB: 46€
      Boonuseid: 10€

      Aprilli eesmärgid:
      Kolida $-saidile, et NL25te hakata mängima.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

        Ausalt öeldes nüüd ma ei teagi palju ma võitsin :S PT3 näitab täielikku kelbast. Amount Won on siis kogu summa ühikutes. Näiteks kui võidan 10 naela ja 10 dollarit siis Amount Won statistika on $20, mis on ebatõene. Amount Won Global peaks olema siis too stat, mis konverteerib naelad dollariteks aga kui võrrelda neid ridu, siis asi ei klapi! Sest näiteks 400NL olen võitnu $2500 ja Amount Won on $2100. Kas see tuleneb dollari langusest?

        Importisin käed ka HEM-i sai tulemuseks $7525 aga seal jällegi pea 300 kätt kadunud, mis heads-upis võib-olla üpriski määrav. Seega on mul hetkel WTF, et mis on õige tulemus??? Oskab keegi aidata?

        Graafikud:



        See kuu enam ei mängi. Reedel ka kindlasti mitte ja võib juhtuda, et kogu nädalavahetuse võtan vabaks (nagu enamus sellest nädalast). 60 billioni handiga lasin 24 tablingut full-ringis ja mõtlen, et äkki lasengi kuu esimese poole full-ringi aga ei ole ka päris kindel. Pean natuke ümber ja üle mõtlema.

        Kuu üle olen rahul ja proovin järgmine kuu natuke rohkem mängida, sest 130 tundi on ikkagi kole vähe.
        Lisatud failid

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #34
          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***



          Ei suuda ühtegi kuud ilma mingi swingita ja tildita mängida. Suur langus seal vahepeal on nl100, kus kaotasin 20bi järjest. Sitt jooks, veidi alla ev ja mindset korraga perses.

          Eesmärgid:
          • Mängida rohkem käsi (50k oleks ok)
          • Normal winrate nl100
          • Käia edasi trennis!
          • Kaal -4kg


          Cash: 1487$ (hourly 27$)
          Rb ja boonused: ~ umbes 900$
          Turnad -30$
          Kokku: umbes 2350$
          Last edited by camu; 01.04.11, 01:57.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #35
            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***



            cash game: 1136$
            boonused: 100$
            turniirid: -30$

            KOKKU: 1206$

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #36
              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***



              MTT +175
              Depo boonus +200
              Kokku $1829

              Aprilli eesmärk piiluda nl100sse

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #37
                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Uued mängud vajavad harjumist.
                Eesmärk: Saaks ROI 8+% peale, võiks mõelda voluumi lisamisele.
                Peaks poolelioleva Mindseti läbi lugema ja enne iga sessi eelmise käsi analüüsima.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #38
                  Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                  märtsi eesmärgid olid:
                  [✓]miljon kätt
                  [✓]nonsd kenasti plussi saada
                  [✓]400h+ pokkerit - tuli 423h
                  [x]1$ per käsi

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  eesmärgid aprilliks:
                  [ ]2 miljonit kätt
                  [ ]500h+ pokkerit
                  [ ]1$ per käsi
                  [ ]vaadata ~10h õppevideosid
                  [ ]muretseda poker mindset
                  [ ]vähemalt korra õues käia
                  Last edited by harryahven; 01.04.11, 00:04.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #39
                    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                    No võtame ka märtsi kokku, tegin sõbraga prop beti, et kokku tuleb 600 daala ära.
                    Sain hakkama, kokku tuli 1100 daala ( cash, boonused, turnad, sngd ). Mängisin kahel saidil PS/FTP, nädala eest ostsin omale HEMi ka ja pärast seda läks asi vagiinasse. Ühesõnaga kuu oleks vabalt võinud olla 1,5k~+, kuid kaotasin viimase nädala vms ligi 20BI ja sinna see kõik ilus jäi.
                    Eesmärk sai täidetud, kuid ääretult pettunud, lõpp ikka nii masendav. Veidi aega teen pausi, trenn ja kool vaja korda saada ja siis bäkkk.


                    Aprilli eesmärgid:
                    Kõvasti trenni
                    Eksamiteks ilusti valmistuda ja hinded korda
                    Panen siia 1k profit jällegi, sest ei tea palju mängida saan ja 1k on päris korralik minu arust.


                    GL

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #40
                      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #41
                        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                        märtsi eesmärgid olid:
                        [x]miljon kätt
                        [x]nonsd kenasti plussi saada
                        [x]400h+ pokkerit - tuli 423h
                        [ ]1$ per käsi

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        eesmärgid aprilliks:
                        [ ]2 miljonit kätt
                        [ ]500h+ pokkerit
                        [ ]1$ per käsi
                        [ ]vaadata ~10h õppevideosid
                        [ ]muretseda poker mindset
                        [ ]vähemalt korra õues käia
                        [x]Aprilli nalja fail
                        [x]checkboxes

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #42
                          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          FTP+Stars?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #43
                            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                            Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                            [x]Aprilli nalja fail
                            [x]checkboxes
                            :(
                            Last edited by harryahven; 31.03.11, 23:55.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #44
                              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              FTP+Stars?
                              jep, esimesed 60k kätt enamjaolt ftp, hiljem ainult stars.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #45
                                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                märtsi eesmärgid olid:
                                [✓]miljon kätt
                                [✓]nonsd kenasti plussi saada
                                [✓]400h+ pokkerit - tuli 423h
                                [x]1$ per käsi

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                eesmärgid aprilliks:
                                [ ]2 miljonit kätt
                                [ ]500h+ pokkerit
                                [ ]1$ per käsi
                                [ ]vaadata ~10h õppevideosid
                                [ ]muretseda poker mindset
                                [ ]vähemalt korra õues käia
                                Mulle meeldis:D

                                Comment

                                Working...