*** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #46
    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/march2011.jpg
    Kas NL200 24 laual? Nii või teisiti väga super tulemus, aga 24 laual, siis oleks wtf :)

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #47
      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
      nice graph/winrate as always.

      kuidas siis PSi tase on võrreldes FTPga? kas NL200+ rushi oled proovinud?

      ja mitu tundi? 200?

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kuu üle olen rahul ja proovin järgmine kuu natuke rohkem mängida, sest 130 tundi on ikkagi kole vähe.
      kas mitte kuskil aasta kokkuvõttes ei lubanud keskmiselt 100h kuus mängida?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #48
        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

        Ilusad tulemused, au ja kiitus. Mendi oma standard sick jälle, kavatsed see aasta SNE ära teha starsis ?
        Teen siis masendavate tulemuste otsa lahti. Räme FAIL!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Cash -610$
        Turkad -160$
        RB ja boonused ~390$
        Kokku -380


        e: Ei sea mingeid eesmärke, ei käte arvu, profit jne. Tuleb, mis tuleb.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #49
          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

          Jube hea meel et paljudel ilusad plussid :)

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #50
            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Jube hea meel et paljudel ilusad plussid :)
            Ma arvan, et see on pisut kallutatud. Ega kuuga teenitud kopsakas miinus või BE nühkimine ei pane just oma kurbust siin foorumis jagama.

            NL100 RUSH 6-max

            edit:
            MTT hit: oli vist 163 (pilet kunagi ammu punktide eest ostetud)
            RB: >800
            Last edited by rrrr; 01.04.11, 07:37.

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #51
              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              aprilli eesmärk on teha parim kuu ja liikuda limiidis üles

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #52
                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                Kuu algas hästi,tegin ise head mängu,jooksin rämedalt alla EV aga jooksin,NL50 sai suurde võetud jooks ikaldus ja ise ka!
                Sai suur cashout tehtd ja limiitides alla liigutud!
                Kuu koos RB + 100

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #53
                  Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                  Märts:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  ja
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by Ermii; 01.04.11, 07:47.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #54
                    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                    Märtsi eesmärkideks:
                    - 40k kätt -tehtud
                    - 80% mängida 20% õppida -tehtud 75%
                    - NL20/NL30 proovida -tehtud
                    - Teha korralikku mängu -tehtud 90%



                    Limiitide suhtes üsna hea tõus oli, kuu oleks mõnus tulnud kui seda swingi poleks sisse visanud.

                    Aprilli eesmärgid siis:
                    - 40k kätt
                    - 80% mängida 20% õppida
                    - NL50 biitida
                    - Teha korralikku mängu

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #55
                      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      kuidas siis PSi tase on võrreldes FTPga? kas NL200+ rushi oled proovinud?
                      +1.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #56
                        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                        Oskan öelda siis tuginedes NL100 => staris siis palju rake-degene ehk miinuses 24-tablejaid, keda on lihtne abusida. Samuti on häid regulare Starsis vähem. Kui nn "punasega" märgitud rege FTP oli vähemalt üks iga laua kohta, siis starsis neid suht vähe. Aga kuna rake-degene nii palju, siis fishid hajuvad suurte laudadehunniku taha ära ning fishe laua kohta vähem. Seega natukene peab isegi rohkem vaeva nägema, eriti kuna endal hetkel mänguliselt väga raske aeg ning enesekindlus on nullilähedane, seega hetkel reg-fightides jään alla.

                        Poole peal kusagil läksin Starsi. Pole vist 2 aastat nii palju ühes kuus mänginud ning kusagil 40% kätest mängitud tiltis ning frustratsiooni pealt. Järgmine kuu olen tublim.

                        m2rts.jpg
                        Last edited by masterpuppet; 01.04.11, 11:17.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #57
                          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Jube hea meel et paljudel ilusad plussid :)
                          miinuses vennad ei pane lihtsalt oma graafi :D

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #58
                            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                            Loon siis ilusatele piltidele vaheldust ja lisan ühe dongi tulemused ka:

                            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...104#post323104

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #59
                              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                              Oskan öelda siis tuginedes NL100 => staris siis palju rake-degene ehk miinuses 24-tablejaid, keda on lihtne abusida. Samuti on häid regulare Starsis vähem. Kui nn "punasega" märgitud rege FTP oli vähemalt üks iga laua kohta, siis starsis neid suht vähe. Aga kuna rake-degene nii palju, siis fishid hajuvad suurte laudadehunniku taha ära ning fishe laua kohta vähem. Seega natukene peab isegi rohkem vaeva nägema, eriti kuna endal hetkel mänguliselt väga raske aeg ning enesekindlus on nullilähedane, seega hetkel reg-fightides jään alla.

                              Poole peal kusagil läksin Starsi. Pole vist 2 aastat nii palju ühes kuus mänginud ning kusagil 40% kätest mängitud tiltis ning frustratsiooni pealt. Järgmine kuu olen tublim.

                              [ATTACH=CONFIG]110[/ATTACH]
                              mhh... tundub huvitav. ja tundub et punane joon näitaks seal väga head kasumit.
                              tundub et ma kolin esimesel võimalusel starsi :)
                              tundub.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #60
                                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                                Algselt postitas levis Vaata postitust
                                Kas NL200 24 laual? Nii või teisiti väga super tulemus, aga 24 laual, siis oleks wtf :)
                                24-l laual jep. Eriti kiire ei hakka igatahes, mittetahtlikult timebankinud ei ole veel.

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                nice graph/winrate as always.

                                kuidas siis PSi tase on võrreldes FTPga? kas NL200+ rushi oled proovinud?

                                ja mitu tundi? 200?
                                Taset ei oska eriti võrrelda, aga sellist hetke veel olnud pole, kus 24 vähemalt 1 nonregulariga lauda poleks leidnud nl200s. FTP-s pärastlõunasel ajal mõnikord kokku 10 lauda.

                                126 tundi.

                                Comment

                                Working...