MINIFTOPS 2011 märts
Collapse
X
-
-
Re: MINIFTOPS 2011 märts
no putka küll. saan stacki 1700 peale. ja siis button min raiseb ma bb JJ panen pot vend shove ma call KQ ja K tuleb ok. edasi mõned käed hiljem mul AK bb ja small blind shoveb, callin end all in ja J8off vaatab vastu. floppi 8 ja nägemist.hydro tilt:D
Comment
-
Re: MINIFTOPS 2011 märts
sama jutt, mis udikazel, hakkasin juba inimliku stacki saama ja siis suur stack tõstab buttonilt, shoven KQ ja mõtleb ja callib Q9. Floppi 8TJ ja gg.
Comment
-
Re: MINIFTOPS 2011 märts
Lol, olin arvutist eemal üldse. Tulin tagasi siis nägin et aajah regasin sinna.. 40chipi oli alles xD anyway 3k sain kokku ja siis kaotasin multi way monster flipi ja ca 20kohta rahadest puudu.. haha lol
Comment
-
Re: MINIFTOPS 2011 märts
Pargi turnas busto või pausi ajal olid foorumis?Algselt postitas kivisaba Vaata postitustkes veel flippamendis sees ?
Comment
taipohh kui me mõlemad finaallauas ei ole. andu sa 7-game ei teegi?

Comment