MINIFTOPS 2011 märts

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #16
    Re: MINIFTOPS 2011 märts

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    taipohh kui me mõlemad finaallauas ei ole. andu sa 7-game ei teegi?
    liiga vähe mänge - igav :D

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #17
      Re: MINIFTOPS 2011 märts

      ma ronin ka sinna hyperrallisse
      edit : teiselt 4.8+0.3 satikalt sain ka ticketi
      Last edited by Timpz; 10.03.11, 21:27.

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #18
        Re: MINIFTOPS 2011 märts

        läbi :P

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #19
          Re: MINIFTOPS 2011 märts

          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
          läbi :P
          +1

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #20
            Re: MINIFTOPS 2011 märts

            no putka küll. saan stacki 1700 peale. ja siis button min raiseb ma bb JJ panen pot vend shove ma call KQ ja K tuleb ok. edasi mõned käed hiljem mul AK bb ja small blind shoveb, callin end all in ja J8off vaatab vastu. floppi 8 ja nägemist.hydro tilt:D

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #21
              Re: MINIFTOPS 2011 märts

              sama jutt, mis udikazel, hakkasin juba inimliku stacki saama ja siis suur stack tõstab buttonilt, shoven KQ ja mõtleb ja callib Q9. Floppi 8TJ ja gg.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #22
                Re: MINIFTOPS 2011 märts

                türr AJ v QQ out. Flopis ilusti A, et mind rõõmustada ja river ikka Q et tilti ajada

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #23
                  Re: MINIFTOPS 2011 märts

                  Lol, olin arvutist eemal üldse. Tulin tagasi siis nägin et aajah regasin sinna.. 40chipi oli alles xD anyway 3k sain kokku ja siis kaotasin multi way monster flipi ja ca 20kohta rahadest puudu.. haha lol

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #24
                    Re: MINIFTOPS 2011 märts

                    see oleks olnud päris sick comeback

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #25
                      Re: MINIFTOPS 2011 märts

                      kes veel flippamendis sees ?

                      Comment

                      • reket25
                        Julm Donk
                        • Sep 2010
                        • 84

                        #26
                        Re: MINIFTOPS 2011 märts

                        Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                        kes veel flippamendis sees ?
                        Pargi turnas busto või pausi ajal olid foorumis?

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #27
                          Re: MINIFTOPS 2011 märts

                          busto ikka
                          aga flipis sees 30/98
                          33/94 @brake

                          Comment

                          • reket25
                            Julm Donk
                            • Sep 2010
                            • 84

                            #28
                            Re: MINIFTOPS 2011 märts

                            ok; ma jooksin ikka päris halvasti täna. Teises lauas ühe flipi võitsin 99 vs AJo (üks tüüp foldis JJ), aga hiljem AKs vs A10o pre ai ei pidanud taas, jälle mingi põdra vastu:D

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #29
                              Re: MINIFTOPS 2011 märts

                              out 54th krdi lähedal aga litsi poket ei pidanud :(

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #30
                                Re: MINIFTOPS 2011 märts

                                CL at miniftops RAZZ 146 left

                                Comment

                                Working...