Seda circuitit mängivad siin foorumis ilmselt päris mitmed inimesed.
Paar päeva küll hiljaks jäänud topicuga, aga pole hullu.
Kõik sellega seonduv siis siia.
Paar päeva küll hiljaks jäänud topicuga, aga pole hullu.
Kõik sellega seonduv siis siia.
taipohh kui me mõlemad finaallauas ei ole. andu sa 7-game ei teegi?
Comment