MINIFTOPS 2011 märts

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #61
    Re: MINIFTOPS 2011 märts

    Laas kui kaugemal mängus oled, siis viska siia ka kerge ülevaade ja tulen railima, gl niikaua!

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #62
      Re: MINIFTOPS 2011 märts

      täna siis ME kavatsen 6 useriga peale lennata. Võtan vastu last longer bette
      Last edited by kivisaba; 20.03.11, 14:24.

      Comment

      • tobi
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 149

        #63
        Re: MINIFTOPS 2011 märts

        Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
        täna siis ME kavatsen 6 useriga peale lennata. Võtan vastu last longer bette
        Ma panustaksin su viienda useri peale .p
        Aga GL ja hiti!1

        Comment

        • Platinum
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 248

          #64
          Re: MINIFTOPS 2011 märts

          seating võtab juba 20 min:S ja late reg. 2 tundi. tuleb vist 3M täis prizepool. Gl kõigile

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #65
            Re: MINIFTOPS 2011 märts

            tegin soojenduseks satikaid terve hunniku võitsin 8 entryt
            hetkel siis 5-ga veel sees ühes tõmmmati flush ära ja lendasin juba

            Comment

            Working...