Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zaf0
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 51

    #16
    Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

    Sirvisin RudiTurbo antud lingi läbi ning otsisin ka Googlest bankroll management-i kohta ning leidsin suhteliselt palju erinevaid arvamusi, cashmängude kohta leidsin arvamusi 20-st kuni 50 buy-in-ni. Mida pidada siis optimaalseks?

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #17
      Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

      Tervitused ka minu poolt. Võiksid lugeda seda teemat, siit samast foorumist.

      Comment

      • zaf0
        Julm Donk
        • Dec 2008
        • 51

        #18
        Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

        Algselt postitas gert23
        ja mis siis vastasel oli?
        ja turna algfaasis küll ära 1010-ga allinni kohe lajata :)
        Turniiril oli big blind100 ning minu stack oli ca 1400. Alguses mõtlesin, et panen väikse tõste, kuid kui keegi oleks callinud ja ühiskaartide hulka oleks mõni kõrgem kaart kui 10 tulnud, ei oleks ma teadnud, mida teha. Selletõttu mõtlesin, et lähen all-in, vältimaks rasket situatsiioni.
        Esimene küsimus käib arvatavasti minu cashlaua katsetuse kohta, aga ma tahaks, et keegi ütleks, mida ma seal tegema peaks ning kuna ühe alafoorumi reeglites oli märgitud, siis ei tasu tulemust avaldada, sest see võib mõjutada Teie vastust.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #19
          Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

          Algselt postitas zaf0
          Sirvisin RudiTurbo antud lingi läbi ning otsisin ka Googlest bankroll management-i kohta ning leidsin suhteliselt palju erinevaid arvamusi, cashmängude kohta leidsin arvamusi 20-st kuni 50 buy-in-ni. Mida pidada siis optimaalseks?
          See oleneb limiidi kõrgusest ning raskusest. Madalamal, ehk siis NL10 ja nii, seal peax 20'ega olema võimalik alustada ning edaspidi oleneb see juba Sinu mängija iseloomust ning stiilist. Kui oled väga loose mängija, siis peab ikka neid Buy ine rohkem olema, kui oled rahulik ning kindla peale mängija ning tilti ka ei lähe, siis saad vähemate Buy inidega hakkama.

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #20
            Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

            Algselt postitas RudiTurbo
            Seega selliste panustega lauda minekuni on Sul veel palju palju aega.
            Kust sa tead, kui palju mehel raha on?

            Aga üldiselt alusta ikka madalamalt. Kui oled andekas ja/või õppimisvõimeline, peaksid tulemused enda eest rääkima ja teenima raha järgmise taseme jaoks. Selline iseregulatsioon on hea: kui sa pole piisavalt palju teeninud, et kõrgemal tasemel mängida, pole sul sinna ka veel asja.
            Samas, kui rahakott lubab, alusta, kust tahad, aga enamasti on see raha raiskamine ja kõrgema "õppetasu" maksmine. Need, kes esimesest nädalast peale võidavad, on haruldased.

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #21
              Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

              Algselt postitas zaf0
              Turniiril oli big blind100 ning minu stack oli ca 1400. Alguses mõtlesin, et panen väikse tõste, kuid kui keegi oleks callinud ja ühiskaartide hulka oleks mõni kõrgem kaart kui 10 tulnud, ei oleks ma teadnud, mida teha. Selletõttu mõtlesin, et lähen all-in, vältimaks rasket situatsiioni.
              Super jutt, täiesti õige põhjendused mu meelest. Ise oleks sellest positsioonist selle stäkiga pannud vast 300 peale, allin hakkaks 11 BB ja vähemaga lükkama. Allin vale ikkagi pole, just nimelt, väldid olukorda, kus võiksid ise vea teha. Ohverdad natukene väärtust halvemate käte pealt, mis oleks callinud, aga nüüd seda ei tee.

              Comment

              • surka
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 336

                #22
                Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                Algselt postitas zaf0
                Peale seda käisin mängimas cash lauas, kus panused olid 0,25€/0,5€ ja lauas oli ainult 6 mängijat. Iga kord kui ma tõstsin, kõik foldisid.Oli ka üks huvitav käsi, kus mul oli AK potid ning üks vastane enne mind tõstis 2€ peale, ma call-sin, ning flop tuli 5 9 K , tema panustas 4€, mina callisin, turn tuli 2 ja ei andnud mulle flush-i, tema bettis 9€, ma callisin, river tuli Q, jälle flush ei tulnud, tema bettis 15€, mõtlesin fold-da, kuid K paar tundus liiga võimas, et foldida ning call-sin.
                antud käest rääkides...
                alati kui sa tõstsid, teised foldisid, seega sulle anti respekti ja sul oli tight imidz, seetõttu vastased teavad (NL50 limiidil), et kui sa koolid, siis sul peab ka käsi olema. seega riveril kui vastane betib 3streeti, siis tal reeglina ei saa olla midagi halvemat, kui TPTK.
                suure tõenäosusega oli tal AK,KQ või sett.
                teisest küljest vaadates sul on koolida 15 potti, kus on enne riverit 30 sees. ehk pead investeerima 15, et võita 45 ning sa peaks ikkagi koolima, sest on võimalikud variandid, kus vastane paneb su tõmbe peale ning tahab, et sa foldiks ning kui sa foldid alati riveril TPTK, siis sind saab liiga kergesti ekpluateerima hakata ning sul on vaja näidata vastastele, et sind ei saa alati potist välja osta.

                Comment

                • surka
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 336

                  #23
                  Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                  muidugi, kui sul on AKs, siis sellega annaks ka enne floppi vastast tõsta(e re-reisida e 3bettida) ning flopil on ka TPTK(toppaar topkicker)+nfd(nutflush draw e suurim mastitõmme) väga võimas käsi ning flopi reis oleks hea mäng, sest vaid seti(kolmik) vastu oled sa palju taga ning see aitab vältida sul raskeid otsuseid turnil ja riveril.

                  Comment

                  • Gambler
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 67

                    #24
                    Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                    Soovitada võib ka sit&go-de mängimist. Vähese rahaga on palju mängurõõmu ja õppimisvõimalusi.
                    Nii mõnedki mängijad on uusi pokkerimänge alguses õppinud läbi turniiride.
                    Eks siis oma maitse järgi kas 10 inimese turniirid või siis 20-30 inimese omad.
                    Peamine asi on vaadata, et tasu majale ei ületa 10%, ehk siis 3$ turniiri majale lisanduv osa ei tohiks olla
                    üle 30 sendi.
                    Sit&go-de miinuseks on siis aeglasem raha võitmine ja samas on see ka nende pluss, kooliraha ei ole nii suur.
                    Tasub siis ka ilusasti oma tulemused kuhugi tabelisse toppida(või kasutad mingit programmi), kui juba 400-500 turniiri mängimise järel oled plussis, siis see on suur samm edasi pokkerioskustes.

                    Pokkeritoa valikul kindlasti loe läbi toa kodulehekülg ja võid samuti supporti piinata küsimusega, et mis hüved on uuele
                    mängijale. Tavaliselt on tubades mingi freeroll uute accountide tegijatele. St kõik kes teevad detsembris accoundi saavad
                    õiguse taguda jaanuaris mingit freerolli mis on ainult neile.
                    Samuti siis tasub toa promokirjadel silma peal hoida. Kuna pakkumisi on nii palju mängivatele inimestele, kui vähem toksivatele,
                    siis tavaliselt foorumisse jõuavad ainult magusad pakkumised aga nende saamiseks peab palju toksima. Väikesed asjad jäävad huviorbiidist välja ja tavaliselt neid ei panda ka tähele.

                    Freerollide mängimine siis sõltub sinu maitsest ja milline on bankrolli olukord. Nii mõnigi ütleb, et see ei anna kogemusi ega oskusi,
                    samas kui saad ka freerollilt ühe uue kasuliku asja, siis see freeroll on juba end kuhjaga ära tasunud ja kui veel raha ka tuleb, siis
                    see ju lausa boonusmoney.

                    Üks kasulik soovitus nii uutele kui ka kõigile juba mängivatele gambleritele, on see, et lõpuks peate saame mõtte paika selliseks,
                    et raha mis te lauda viite võite te rahuliku südamega ära kaotada st võtate raha kui chipse laual, mis on juba maha mängitud.
                    Pidev raha peale mõtlemine viib kohe kindlasti mängutulemuse alla.
                    Teine asi, mis siis pokkeris ja ka muidu elus oluline on oskus kaotada, st nii õigel ajal alla anda kui valmidust saada bad beate.
                    Nagu pokkeris öeldakse, kui said nupud sisse vastasest ees olles, siis tegid kõik õieti, lihtsalt moronil-fishil-donkeyl vedas ;D.
                    Esimene ja teine soovitus käivad siis käsikäes.


                    Edu laudades




                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                      Väga hea jutt gambler!

                      Comment

                      • zaf0
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 51

                        #26
                        Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                        Tänud Gamblerile. Leidsin ka Triobetist Sit'n Go turniirid üles, tegin prooviks ühe 5$ ning jäin kuuendaks. Arvan ise, et mängisin liiga vähe käsi ja selletõttu stack lihtsalt kuivas ära. Kindlasti proovin ka freerolle, kui mõnele peale juhtun. Praeguseks arvan, et võib-olla hakkangi esiteks Sit'n Go-sid mängima. Leidsin Google' kaudu ka mõned artiklid ja kavatsen kohe nende kallale asuda, kuid kui keegi oskab midagi soovitada, oleks see väga oodatud.

                        -zaf0

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #27
                          Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                          Algselt postitas zaf0
                          Tänud Gamblerile. Leidsin ka Triobetist Sit'n Go turniirid üles, tegin prooviks ühe 5$ ning jäin kuuendaks. Arvan ise, et mängisin liiga vähe käsi ja selletõttu stack lihtsalt kuivas ära. Kindlasti proovin ka freerolle, kui mõnele peale juhtun. Praeguseks arvan, et võib-olla hakkangi esiteks Sit'n Go-sid mängima. Leidsin Google' kaudu ka mõned artiklid ja kavatsen kohe nende kallale asuda, kuid kui keegi oskab midagi soovitada, oleks see väga oodatud.

                          -zaf0
                          Alguses väheste käte mängimine ongi hea. Kui stäkk hakkab "kuivama", pead agressiivsemalt ka kehvemaid käsi mängima hakkama ja kindlasti lõpetama tavaliste raisede tegemise. Tõmba SnGWizardi trial ja tambi sellega madala-stäki olukordi kuu aega. Sellega saab korrektset allin-fold mängu harjutada quiz-modes ja oma seniseid turniire ka läbi vaadata vigade otsimisel.


                          Comment

                          • pkmarek
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 193

                            #28
                            Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                            pakuks omaltpoolt välja, et mõni pädevam sell võiks teha eraldi teema pokkeri ABC-st algajale, kus oleks välja toodud must have teemad, mida iga äsjane pokkeri vastu huvi tundev mängija peaks esmajoones läbi lugema, samuti ka muud kasulikud lingid algajale.

                            Comment

                            • zaf0
                              Julm Donk
                              • Dec 2008
                              • 51

                              #29
                              Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                              Suutsin kõik raha, mis ma Triobeti panin Sit'n Go-ga ära kulutada. Sit'n Go-d minujaoks on praegu ennast ammendanud. Nüüd tahaks mängida cashlaudu, kuid ühes lauas mängimine on ka natuke nüri, seetõttu peaks ka mõnda teisse pokkerituppa mängima minema, kuna siis saaks mängida sama limiidiga 4 lauas. Leidsin veel sellise pokkeritoa nagu Unibet, kus oli samuti eestikeelne tugi olemas. Mis sellest toast arvata? Rahalaudu mängima hakates, mis panustest oleks soovitatav mängima hakata?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #30
                                Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.

                                Kui mänguisu on suur ja õppida pole aega, siis soovitaks freerolle mängida. Põhireeglid teeb poole tunniga selgeks ja raha kah ei kulu.

                                Comment

                                Working...