Re: Uus pokkerisse. Küsimused erinevate asjade kohta.
Sirvisin RudiTurbo antud lingi läbi ning otsisin ka Googlest bankroll management-i kohta ning leidsin suhteliselt palju erinevaid arvamusi, cashmängude kohta leidsin arvamusi 20-st kuni 50 buy-in-ni. Mida pidada siis optimaalseks?
Sirvisin RudiTurbo antud lingi läbi ning otsisin ka Googlest bankroll management-i kohta ning leidsin suhteliselt palju erinevaid arvamusi, cashmängude kohta leidsin arvamusi 20-st kuni 50 buy-in-ni. Mida pidada siis optimaalseks?

9
, tema panustas 4€, mina callisin, turn tuli 2 ja ei andnud mulle flush-i, tema bettis 9€, ma callisin, river tuli Q, jälle flush ei tulnud, tema bettis 15€, mõtlesin fold-da, kuid K paar tundus liiga võimas, et foldida ning call-sin.
Comment