Kõigepealt siis tere.
Olen täiesti uus pokerisse. Pokkerist sain teada kolleegi kaudu, kes tööl pidevalt pokkerit mängis. Ei olnud temaga varem pokkerist juttu teinud. Millegi pärast arvasin, et tal endalgi piinlik enda hasartmängu sõltuvuse(!?) pärast ning ta ei tahaks eriti sellest rääkida, aga nii nädala eest, kui tuli jutuks tulid aastavahetuse plaanid, rääkis ta mulle, et sõidab uueks aastaks Kariibi saartele pokkeriturniiri mängima. Järgneva jutu käigus muutus minu idee pokkerist, kui mänguautomaadi mängust, sportmänguks. Seejärel sai natuke internetist uuritud, tuli välja, et isegi maailmameistrivõistlused on pokkeris olemas. Eesti pokkerimängijate kohta uurides leidsin väga huvitavaid artikleid ja tuli välja, et isegi eestis oma elukutseline olemas (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=179357), siis leidsin ranka666 blogi, kust leidsin selle foorumi.
Tekkisid mõned küsimused.
Praegu olen mänginud ainult mänguraha peale pokerroom.com'is.
Loodan, et see post kuidagi reeglitega vastuollu ei läinud.
-Zaf0
Olen täiesti uus pokerisse. Pokkerist sain teada kolleegi kaudu, kes tööl pidevalt pokkerit mängis. Ei olnud temaga varem pokkerist juttu teinud. Millegi pärast arvasin, et tal endalgi piinlik enda hasartmängu sõltuvuse(!?) pärast ning ta ei tahaks eriti sellest rääkida, aga nii nädala eest, kui tuli jutuks tulid aastavahetuse plaanid, rääkis ta mulle, et sõidab uueks aastaks Kariibi saartele pokkeriturniiri mängima. Järgneva jutu käigus muutus minu idee pokkerist, kui mänguautomaadi mängust, sportmänguks. Seejärel sai natuke internetist uuritud, tuli välja, et isegi maailmameistrivõistlused on pokkeris olemas. Eesti pokkerimängijate kohta uurides leidsin väga huvitavaid artikleid ja tuli välja, et isegi eestis oma elukutseline olemas (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=179357), siis leidsin ranka666 blogi, kust leidsin selle foorumi.
Tekkisid mõned küsimused.
- Kust õppida?
- Millistes pokerroomides mängida? Erinevaid otsides leidsin neid väga palju. Kas neil on ka mingi oluline vahe?
- Kust alustada? Kas turniirid või cash-lauad? Millistest panustest alustada?
Praegu olen mänginud ainult mänguraha peale pokerroom.com'is.
Loodan, et see post kuidagi reeglitega vastuollu ei läinud.
-Zaf0

9
, tema panustas 4€, mina callisin, turn tuli 2 ja ei andnud mulle flush-i, tema bettis 9€, ma callisin, river tuli Q, jälle flush ei tulnud, tema bettis 15€, mõtlesin fold-da, kuid K paar tundus liiga võimas, et foldida ning call-sin.
Comment