*** 2011 SuperNova Elite***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #16
    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mina ei usu, et keegi eestlastest saab isegi lähedale SNE saavutamisele.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #17
      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Mina ei usu, et keegi eestlastest saab isegi lähedale SNE saavutamisele.
      Oleneb, kuidas defineerida lähedal. Sm112 jaoks tema senist volüümi vaadates 500k VPP-d peaks küll nohu olema.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Oleneb, kuidas defineerida lähedal. Sm112 jaoks tema senist volüümi vaadates 500k VPP-d peaks küll nohu olema.
        Palju VPP-sid ta eelmine aasta tegi? Ja kas ta mängis eksklusiivselt PokerStarsis? Läheduse all mõtlesin, et enne 2-3 viimast kuud on veel enam-vähem graafikus.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #19
          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
          Getting interesting.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #20
            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Getting interesting.
            Blufib obv. Ta ei üritaks enda seisus midagi nii mõttetut nagu SNE püüdmine.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #21
              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

              palju see SNE andis "boonustega", 100k$?

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #22
                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Mina ei usu, et keegi eestlastest saab isegi lähedale SNE saavutamisele.
                Koefitsendid ja summa?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #23
                  Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  palju see SNE andis "boonustega", 100k$?
                  Supernova Elite Rewards:
                  VIP Stellar Rewards: $1,200
                  Milestone Cash Credits: $43,200
                  WCOOP Main Event: $5,200
                  FPP's* : $54,310-$80,000
                  VIP Freerolls: $120-$1120

                  Total:$104,030-$130,720

                  Comment

                  • sm112
                    Grinder
                    • Jun 2009
                    • 776

                    #24
                    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                    Käesoleval aastal peaks olema umbestäpselt 100k$ + WCOOP ME pilet (5,2k).

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Koefitsendid ja summa?
                      No see juba mõjutab kõvasti kui mingi suure betiga motivatsiooni sulle pakun :)

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #26
                        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                        sm112 callis codecci bluffi ja codecci open-foldis imo
                        Last edited by Tarmonator; 02.01.11, 20:33.

                        Comment

                        • armand0
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 358

                          #27
                          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          No see juba mõjutab kõvasti kui mingi suure betiga motivatsiooni sulle pakun :)
                          Ma arvan juba ,et olla "Eesti esimene SNE" motiveerib.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #28
                            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                            Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                            Ma arvan juba ,et olla "Eesti esimene SNE" motiveerib.
                            mida see eesti esimene tiitel annab?

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #29
                              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              mida see eesti esimene tiitel annab?
                              Realistliku mõtteviisiga inimene!

                              Igasugused donkamendi tiitlid nagu EMV ja EMV online vms on täiesti mõttetud. SNE toob kindlasti mingil määral tuntust ja respekti laiema publiku poolt, kuid päeva lõpus on kõigil pohh, sest see kedagi ei mõjuta ja inimestel on tähtsamalegi keskenduda kui kellegi fanboymisele

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Mina ei usu, et keegi eestlastest saab isegi lähedale SNE saavutamisele.
                                Ah mina ei tea. Vahepeal olid kõlakad, et keegi vend on SNE aga Tarvi väitis vastupidi, et Eestis ei ole. Samas üks foorumivend (ise outigu end kui tahab) ütles, et ikkagi oli aga tal panid konto kinni kuna ei ole 21. Samas ühtegi screen-name jms. ei ole näinud, Tarvi ütleb ka, et ei ole ja seega ametlikult ühtegi veel pole.

                                Aa ja ma mõtlesin, et tegelt HUSNG-dega oleks seda isegi lihtsam ära teha kui full-ringiga. $110+$5 Turbo HUSNG eest saab 27.5 VPP-d, mis tähendab, et tuleb aastas mängida 1,000,000/27.5=36,363 SNG-d ehk kuus 3000. Minu limiteeritud samplega kestab üks HUSNG umbes 10 minutit. Kui teha 160h kuus saab mängida ca 960 HUSNG-d. Seda siis üks tabledes. Et teha täis nõutud 3000 SNG-d peaks kogu aeg kolm tablema. Minu arvates üpriski tehtav ja vähem stressi kui full ringis lasta 365 päeva, 24 lauda.

                                Comment

                                Working...