*** 2011 SuperNova Elite***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #31
    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

    võin kinnitada, et 3600 husng-d starsis mängida ühe kuuga on suht keeruline ikka, rääkimata järjepidevalt läbi aasta.

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #32
      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

      Palju FR ja 6-max käsi vajavad, et SNE kätte saada ??

      Aga edu sm112-le ja priidix-le.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #33
        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

        fr nl100 - 3,5milj.
        sh nl100 - 2,75milj.

        lähemalt : http://www.fpppro.com
        Last edited by Priidix; 02.01.11, 22:26.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          võin kinnitada, et 3600 husng-d starsis mängida ühe kuuga on suht keeruline ikka, rääkimata järjepidevalt läbi aasta.
          Usun - Supernova Elite ei olegi lihtne. Full ringis tuleks lasta 200,000 kätt (olenevalt limiidist) ja see ei ole ka teps mitte kerge. Aga kui meenutan oma kahe aasta taguseid grindimis aegu siis kuus 100,000 kätt oli suht lumme kusta. Arvesse tuleb võtta, et tollal oli 12 lauda maks.

          Aga, mis mind paneks rohkem HU SNE-ks grindima on see, et pm. võid mängida absoluutselt igal ajal. Full ringis ainuüksi laudade avamine on pain in the ass, teiseks laudade selectimine ja kui peaks tulema tilt siis on perses. See tähendab, et tilti sa omale lubada ei saa, sest laudade sulgemine võtab oma 10 minutit ja pärast taasavamine jälle 10-15 mintsa. Heads-upis kestavas 3 jooksvat matchi 10 mintsa, viskad kinni ära ja "puhkad pea välja". Mainisin ka selectiist - HUSNG-des eriti seda teha ei saa, full ringis pead kogu aeg aga 24 lauaga siiberdada on jube. HUSNG-des vist "downswing" on eriti kole ja kui peaks läbipõlema siis kukkumine on karm.

          fifty-fifty aga kui ma peaks SNE-d tegema siis kindlasti ei teeks seda holdem cashis vaid pigem rake mängudes - PLO või nood samad HUSNG-d.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #35
            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

            HUSNG SNE 100dol levelil on imo küll võimatu. Inimene peab olema täielik friik.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #36
              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

              Suht "lihtne" on see loomulikult DoN-idega.
              Kui mängida 54, 104 ja 108$ sisseostuga ja suuta neid vähemalt 20-tableda, on täiesti tehtav.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #37
                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                Mind huvitaks tegelikult, et kui suur % SNE-dest on selle taseme ÜKSI välja mänginud ja kui paljud "meeskonnana". Noh teate küll - üks arvuti, üks konto, kolm mängijat vahetustega grindivad...

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #38
                  Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                  Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                  Mind huvitaks tegelikult, et kui suur % SNE-dest on selle taseme ÜKSI välja mänginud ja kui paljud "meeskonnana". Noh teate küll - üks arvuti, üks konto, kolm mängijat vahetustega grindivad...
                  Mille alusel nii julgelt seda väidad?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #39
                    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    sm112 callis codecci bluffi ja codecci open-foldis imo
                    Möh? Kui ta peaks reaalselt maksma $10-20K nt kui ei tee SNE-d ära, siis see on hoopis teine mäng kui see kui lihtsalt vabast tahtest SNE teha. Niisama grindib 200K VPP-d täis esimese 2 kuuga, on täiesti exhausted juba, mõtleb, et "fuck this shit, keda see sitane SNE huvitab" ja quitib ja elab normaalse inimese elu edasi, samas kui ta teab, et kui ei tee kaotab $20K siis see lihtsalt tuleb täis teha ja kõik.

                    Mina ei usu, et keegi teeb, sest ma ei tea ühtegi väga korralikku kandidaati eestlastest selliseks ettevõtmiseks. Loomulikult sm112 on selleks võimeline, aga on 2 eri asja millekski võimeline olla ja midagi aasta aega reaalselt teha veri ninast väljas. Ning teha SuperNova Elite lihtsalt selleks, et teha SuperNova Elite on imo rumalus.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #40
                      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                      HUSNG SNE 100dol levelil on imo küll võimatu. Inimene peab olema täielik friik.
                      http://forumserver.twoplustwo.com/54...llenge-931010/

                      Comment

                      • armand0
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 358

                        #41
                        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                        ajuvaba.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #42
                          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                          siin ka üks friik-SNEründaja (sry, mitte-eestlane) aktsioonis:


                          starsis sama nimega, hetkel 16 lauda $50 kuni $325 6-max sng-sid

                          lähemalt: http://forumserver.twoplustwo.com/54...pro333-946753/

                          Comment

                          • kip
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 256

                            #43
                            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                            Jep päris sick propbet härral, mängin temaga tihti koos ka. Sm ja Priidix palju VPP count on juba?

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #44
                              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                              üks eestlane üritab küll sne-d ta kunagine kasutaja oli vist siin poku, kui ma ei eksi, pokerstrategys on tal blog adapter oli vist seal tal nimi. seal lähemalt kirjas

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                                Vana hea poku :)

                                Comment

                                Working...