Küsimus lihtne - keegi läks ja/või läheb püüdma ning saavutab esimese ametliku Eesti Supernova Elite staatuse?
*** 2011 SuperNova Elite***
Collapse
X
-
Re: *** 2011 SuperNova Elite***
Priidix ka vist, kuigi ma ei tea mis limiiti ta mängib ja kui reaalne see on (sest alla NL100 vist väga ei anna seda teha?)
Comment
-
Re: *** 2011 SuperNova Elite***
Ma seda lubadust veel ei anna..
step 1 : supernova 90päevaga (1.aprill sn)
step 2 : 200K-vppd saada 30 päevaga (1.mai 200K)
step 3 : 3333vpp / per day (???)
Üks asi mis võib takistada viimast:(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
-
Re: *** 2011 SuperNova Elite***
Kui ei leia just sicko pyhendumisega inimest ..Algselt postitas Codecci Vaata postitustMina ei usu, et keegi eestlastest saab isegi lähedale SNE saavutamisele.
Comment
Comment