*** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1

    *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

    Laske minna näidake kui kõvad mehed olete olnud võtsin ranka eelmise aasta postitusest selle listi kah et kõik saaks copyda

    eelmise aasta teema http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ight=aasta2009

    Rahalauad
    Käsi:
    Võit:
    Winrate:
    Makstud Rake:
    Rakeback:
    Kokku:

    Tunde kokku:
    Tunnitasu (rakebacki ei arvesta!):
    Keskmiselt mängijaid lauas:

    Kellele kõige rohkem kaotasid ja palju:
    Kellelt võitsid kõige rohkem ja kui palju:
    Last edited by rohelinekonn; 30.12.10, 13:43.
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #2
    Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

    " *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid *** " ei peaks olema?

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #3
      Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

      ma sain kraabitava loteriiga 40 eeku

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

        2010 aasta eesmärgid olid:

        2010 aasta eesmärgid, ootused ja lootused
        1. Tallinnasse soetada oma elamine
        2. Alustada otsast 100NL ja saada aasta keskmiseks winrateks 3PT/BB (või vähemalt sinna kanti, 2.5 oleks ka rahul). See siis tähendab, et enne ei ole mõtet üles liikuda, kui vanas limiidis kriteerium täidetud
        3. Lugeda krayzie artiklit ja seda jälgida
        4. Tarbida vähem alkoholi

        Kas eesmärgid täitsin/täitusid?
        1. Tallinnasse korter ostetud. Seega eesmärk täidetud.
        2. Pikk ja mitu eesärki, seega pikk vastus kah.
        a) alustasin uuesti 100NL. See tähendab, et deponeerisin aasta alguses $1000 ja ehitasin sellest uue rolli. Nüüdseks võin taas 400NL mängida. Seega väga eesmärk täidetud.
        b) winrate ei saanud 3 PT/BB vaid on 1.93 PT/BB. Seega fail aga 3PT/BB tänapäeva full ring mängudes on suht ulme.
        3. Algus läkks "pesse", lõpp aga läks hästi. Suutsin leida omale uue mängu, kus peab vastaseid jälgima.
        4. See eesmärk ka täidetud. No esimene aasta pool sai suht palju aga alates mai kuust on tempo alanenud. PM kaks-kolm pidu kuus, detsembris olnud ainult üks. Seega eesmärk täidetud.

        2010 aasta graafik BIG BET'ides. (suurema pildi nägemiseks kliki pildil)
        2010.jpg

        2011 eesmärgid
        1) mängida mänge, mis meeldib. Heads-up väga meeldib aga tahaks rohkem õppida turniire ning ei imesta kui 2011 aastal on mõned kuud ainult turniirikuud.
        2) kõikidel "sitastel" kuudel (oktoober-märts) teha volüümi - 150 tundi kuus. muul ajal lasta lõdvemaks.
        3) tarbida vähe alkoholi
        4) nädalas korra jooksmas, paar korda kuus PokkeriProd.com jalgpall
        5) panna käima PokkeriProd.com Turniiripokkeri Klubi
        6) foorum rohkem strateegiakesksemaks

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

          Ainuke eesmärk mille täitsin, oli Supernovaks grindimine. Ülejäänu (korralik winrate, mängu õppimine, leakide leidmine) on olnud täielik fail. Uue aasta eesmärk on mitte lasta üldisel tasemel must üle sõita ja üritada ikka ajaga ja mänguga sammu pidada.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

            Erm. Eesmärk oli ajada kokku korralik bankroll ja elatuda ainult pokkerist. Täitus osaliselt. Kogu profit oli üle 7000$. Lõppkuudel sai veel nl50 grinditud ja kah kena profit kokku aetud.
            3 suuremat turna hitti ka.
            840 taala, 1500 taala ja 700 taala.
            Ülejäänud profit nl50 / husngd bi 5 - 30 taala.
            norm aasta

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #7
              Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

              Rahalauad
              Käsi: Tuli tagasihoidlikud 282 876 kätt, seega vähem kui eelmine aasta, mis on vägagi positiivne, sest lubasin rohkem õppimisele keskenduda, mis vist ka õnnestus.

              Võit: Tuli kokku 8860 Big beti - väike pildike illustreerimaks Winrate ja võite. FR NL50 ja NL100 ja NL200 siis FR, mõned käed said ka SH proovitud trios, kuid loobusin kiiresti.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Makstud Rake: See aasta ilmslet biitisin esimest korda elus rake, mis tuli sinna 13k$ kanti.

              Tunde kokku: Elust kulutasin siin 601 tundi ehk 25 päeva ehk praktiliselt terve kuu, mis ikka ulmeaeg pokkerile kulutatud minu silmis + sinna tuleks arvestada ka foorumis passimine.
              Tunnitasu (rakebacki ei arvesta!): Tunnitasu tuli vahva 22,06$.

              Järgmiselt aastalt ootaks bakalauruse lõpetamist ning elukvaliteedi tõstmist pokkeri najalt.
              Lisatud failid

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #8
                Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                page ikka dollarites graphe!

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                  2010 konkreetseid eesmärke ei olnudki. Tegelt olin üle poole aasta ikka suht donk ning rakeback isegi vist tootis imepisikese kasumi kuigi mäng oli kahjumis. Klõps käis läbi juuli lõpus kui herr Pastilaa pakkus coachingut ning ma osutusin õnnelikuks valituks.

                  Kogugraafik on suht jube kuigi keskmine winrate jäi 4,68bb/100. Tegelikult ei ole selles midagi head kuna päris palju on ikkagi supermikro käsi ka sees(nl2-nl10).

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Peale mõnda sessi Pastilaaga võttis graafik kohe uue suuna ning sellest ajast on keskmine winrate 7,37bb/100. See hõlmab enamasti limiite NL10-NL50. Pilt ka peale õppimist:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  rake olen maksnud kokku 2893,58$

                  2011 eesmärgid.
                  • rohkem käsi mängida iga kuu
                  • beatida raket
                  • saavutada supernova
                  • kui õnnestub siis rünnata 200k VPP milestone
                  • Enamus aastast mängida NL100 (enne pean sinna jõudma)
                  • Aastaga teenida 10000€ või rohkem
                  • Vähendada finantskohustusi pokkeri arvelt

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                    Ei olnud väga lahe aasta. Samas kui cashis oleks profit sama suur oleksin kindlasti asjadega rahul. Sõjaväes tuleb veel 5 kuud kenasti vastu pidada eks näis mis siis saab.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #11
                      Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                      oligi vist + kuu. 4.4$ rush demand turnadel itm ca 22%, kasum ca 250 taala. jaanuaris proovin ca 300 sarnast turnat teha ja liikuda edasi 11+1 rush demand turnadele.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                        Kuna eelmisel aastal veel liige polnud, siis selleks aastaks mingeid eesmärke polnud püstitatud. Igatahes mai lõpust siiani (7 kuud) olen siis grindimisega tegelenud.

                        2010 big blind'ides (miks üleüldse big bette kasutatakse?) :


                        Uuel aastal tahan alustuseks nl50's shotte võtta ning hiljem, kui roll lubab, liikuda nl100'sse ja seda biitida. Kindlasti on vaja liituda ka kuhugi cardrunnersisse (vm kohta), et end täiendada ja seeläbi paremat winrate'i näidata.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #13
                          Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                          Häbi peab ka kellegil olema Ehk minul. 2010 siis total fail. no comments
                          Pigem ütleks ,et otsisin õiget teed (mida mängida). Found it!?

                          2011 Plaan on/oli teha supernova eliteks aga siiski peab veel mõtlema kuna elada tahaks ka veits ning suvi tuleb nikinii soe.
                          Panin hetkel 2011 eesmärgid siis sellised :

                          1. 90 päevaga - supernova
                          2. vähemalt - 600K vppd
                          3. vähemalt - 3,6 milj. kätt
                          4. reisida


                          Minupoolt väga mõttetu post aga kui juba läks siis läks..
                          Last edited by Priidix; 31.12.10, 12:34.

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #14
                            Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                            lols. lõin ka enamvähem asjad kokku. unbeti cashi ainult ei tea, seal vist olin plussis. järgmine aasta sooviks vähemalt võitev olla :D

                            turkad ja sngd kokku 2076 mängu ja -57$
                            cashgame (käsi alla 100k) ja -86$
                            rakebacki ja boonustega peaks plussi jääma umbes 2 $ vast :D

                            pole ikka pokkerivend.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #15
                              Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                              6.kuu graafik:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2011.aastal loodan NL100 vähemalt 2BB/100 lasta ja miinimum 1miljon kätt.

                              Comment

                              Working...