Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***
Pane graafik BB-deski.
EDIT: hit high rolleril + kõvad kuud ei ole küll fail imo
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
EDIT: hit high rolleril + kõvad kuud ei ole küll fail imo







Comment