Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***
aasta graphi ei ole, sest tõsisemalt hakkasin pokkeriga tegelema septembris. pärast seda, kui suvel otsustasin, et aitab donkamisest. sain stake ja life was good.
+ turniiridelt 200$ (ja boonused ka umbes 600-700$).
2011. eesmärgid:
1. suveks jõuda NL100
2. 500k kätt
3. 4bb/100
4. roll mingi hetk splittida ja kuhugi urkasaiti veits deponeerida
aasta graphi ei ole, sest tõsisemalt hakkasin pokkeriga tegelema septembris. pärast seda, kui suvel otsustasin, et aitab donkamisest. sain stake ja life was good.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
+ turniiridelt 200$ (ja boonused ka umbes 600-700$).
2011. eesmärgid:
1. suveks jõuda NL100
2. 500k kätt
3. 4bb/100
4. roll mingi hetk splittida ja kuhugi urkasaiti veits deponeerida



Comment