*** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #16
    Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

    aasta graphi ei ole, sest tõsisemalt hakkasin pokkeriga tegelema septembris. pärast seda, kui suvel otsustasin, et aitab donkamisest. sain stake ja life was good.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    + turniiridelt 200$ (ja boonused ka umbes 600-700$).


    2011. eesmärgid:
    1. suveks jõuda NL100
    2. 500k kätt
    3. 4bb/100
    4. roll mingi hetk splittida ja kuhugi urkasaiti veits deponeerida

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #17
      Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      6.kuu graafik:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2011.aastal loodan NL100 vähemalt 2BB/100 lasta ja miinimum 1miljon kätt.

      lausa 1 miljoooooooooon?

      Comment

      • bluetramm
        Julm Donk
        • Aug 2009
        • 74

        #18
        Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

        Aasta algus proovisin erinevaid tehnikaid, aga kahjuks ma ei mäleta, mis siis mängus muudetud sai, et tööle hakkas. Põhimõtteliselt olen kogu aeg regulare täis laudu valinud ja üritanud sealt siis midagi õppida, aga abc toidab

        NL25 graafika

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Turniiridega tuli ka mingi 2500 doltsi vist, et ümmarguselt 1000 doltsi tuleb ära

        2011 NL25>>NL50>>NL100 eesmärk

        Uuel aastal üritan alustada notede tegemist

        Comment

        • Mäksu
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 238

          #19
          Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

          hakkasin 2. jaanuar täiesti nullist pihta, sain 300$ läksin 80$ peale. sain 18 läksin triosse tegin pappi, cash outisin ja pidutsesin, mais panin 9€ sisse sain juuniks mingi 650$, cashisin mingi osa papist panin pidu suvel, hakkasin uuesti sain 300$ peale kukkusin 35 peale, sealt 1700€ peale, vahepeal cashoutisin panin pidu ja ostsin tavaari ja läksin uuesti nulli :D hakkan 1. jaanuarist uuesti 200€'ga nl10 mängima, see aasta tahaks bri üle 10k€ saada, eks näis mis saab. peale grindimise tahaks vahepeal mingi kasumiga gamblida ka, eks vaatab mis välja kukub :D kui loogiliselt võtta ei saaks aastaga rahul ola, aga pidu on saanud ja kooli kõrvalt suht norm papp, seega gg. paneme edasi.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

            Päris head elu sul, kui suudad ühe $80 ja ühe €1700 hitiga aasta läbi pidu panna ning tavaari ka veel osta :)

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #21
              Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              lausa 1 miljoooooooooon?
              100k kätt kuus keskmiselt ja tervelt 2.vaba kuud aastas:)

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #22
                Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                2010 eesmärk oli:

                * $300,000

                Tulemus: mega-fail. Graafikut postitama ei hakka, aga isegi 6-digit aastast jäi tublisti puudu. Olin super laisk ja lohakas enamus aastast, alles sügisest hakkasin enam-vähem tööle ja üsna ebareaalne eesmärk tegelikult ka, sest mängud on viimase aastaga sitaks kõvemaks läinud.

                2011 eesmärgid:

                * €100,000+
                * Viia oma mäng täiesti uuele tasemele, lõpetada retarded short-term mõtlemine ja selle asemel, et igal õhtul mõnisada dollarit pooltiltis ja pool-oskamatu mänguga teenida keskendun oma leakide parandamisele, nii saan loodetavasti ka major tildist lahti.
                * Mängida rohkem live (nii turniire kui cashi) ja jääda kokkuvõttes plussi.
                * Keskenduda korralikult spordile (täpsemalt MMA 'le) - käia korralikult trennis, saada oma naturaalseks kehakaaluks -65kg, võistelda edukalt lukumaadluse võistlustel. Võib-olla see aasta isegi esimene MMA amatöörmatš.
                Last edited by Codecci; 31.12.10, 04:46.

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #23
                  Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                  siit tuleb kohalik cain velasquez..

                  Comment

                  • Ermii
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 402

                    #24
                    Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                    2010 aasta:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Üldiselt võib vist rahule jääda, sest esimese poole aastast mängisin nl5, edasi siis nl25 ja vähe kõrgemaid limiite ka natuke, lõpp ainult liiga spewi.

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #25
                      Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                      2010 oli väga feil aasta. Jaanuar - aprill oli väga tore. Märts, aprill $40/h, suvel väga ei mänginud ja septembrist alates ei osanud enam mängida. Aastalõpu olin põhimõtteliselt breakeven või isegi kaotav. Järgmine aasta tahaks mängima õppida, volüümiga nagunii probleeme ei teki. Teen vähem cashoute ja üritan rõhuda mängu arendamisele, mitte tiltimisele ja teistele segavatele faktoritele.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #26
                        Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                        Ma olen täpselt samas seisus , kus aasta tagasi. Midagi ei biidi otseselt, liiklen nl10/nl25 vahepeal.. miinusesse ei lange, kasumit ka pm ei saa. Mängu rõõm ja soov kunagi kuhugi jõuda alles. 2011.a tahaks viimaks kuhugi jõudma hakata pokkeriga . Peamine eesmärk on ka kooliga ilusti hakkama saada. Head aasta lõppu ! :)

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #27
                          Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Ma olen täpselt samas seisus , kus aasta tagasi. Midagi ei biidi otseselt, liiklen nl10/nl25 vahepeal.. miinusesse ei lange, kasumit ka pm ei saa. Mängu rõõm ja soov kunagi kuhugi jõuda alles. 2011.a tahaks viimaks kuhugi jõudma hakata pokkeriga . Peamine eesmärk on ka kooliga ilusti hakkama saada. Head aasta lõppu ! :)
                          Sinu asemel võtaksin/otsiksin coachi.
                          Mingi aeg kaob nii mott täiesti ära,kui BE pidevalt lasta.Mul oli vahepeal nii vähemalt!

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #28
                            Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                            Algselt postitas noname Vaata postitust
                            Sinu asemel võtaksin/otsiksin coachi.
                            Mingi aeg kaob nii mott täiesti ära,kui BE pidevalt lasta.Mul oli vahepeal nii vähemalt!
                            Olen 2x saatnud enda pakkumise,kui keegi coahimist pakkunud, aga pole kummalgi korral valituks osutunud. Loomulikult asi ka enda taga, mõtlen ,et kui ei suuda iseseisvalt microt biitima hakata, siis mis lootusi peaks olema kõrgemal. Aga tänud soovituse eest, veel on aega endale vana-aasta lubadus paika panna, vb saab selleks isegi see, et otsin endale coahi.

                            Comment

                            • MrRiver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 735

                              #29
                              Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Olen 2x saatnud enda pakkumise,kui keegi coahimist pakkunud, aga pole kummalgi korral valituks osutunud.
                              Maksta tuleb.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #30
                                Re: *** 2010 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2011 aasta eesmärgid ***

                                2010 a. eesmärgid:
                                - Võtta pokkeris mingi konkreetne suund, mida arendada.
                                - Teha mõned live turnad ja live cashi mängida.
                                - Mängida piisavalt vähe, et see muud elu segama ei hakkaks.
                                - Teenida aasta jooksul pokkeriga vähemalt 250k krooni.

                                Esimese asjaga failisin. Alguses keskendusin 9man SNG-dele ja beatisin neid väga kergelt. Sealt oli vaja edasi ronida HU SNG-sid, PLO SNG-sid jms tegema. Mis kokkuvõttes oli ajaraisk, sest isegi hästi mängides ei ole seal normaalset hourly winrate. Aasta lõpus mängisin vaid PLO-d lambisaitidel ja see osutus heaks ideeks. Tõenäoliselt 2011 aastal jätkan online PLO-ga.

                                Ülejäänud eesmärgid said enam-vähem täidetud. Ühtegi live turniiri ei võitnud, v.a. mingid oma seltskondade korraldatud ja välisreisidel pisiturnad, seega poolkõva. Samas live cashis tunnen end väga hästi ja just tänu sellele tuli ka aasta rahaline eesmärk kergesti täis.

                                Uueks aastaks eesmärk võtta shot mõnel suuremal turniiril (Unibet Open, EPT, WSOP) ja mängida vähemalt 20-30 live turniiri kokku. Live cashis tahaks hoida seniseid tulemusi. Online cashiga võiks ideaalis saada suurte live-turniiride kulud finantseeritud.

                                Comment

                                Working...