*** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

    Praegu tuli hea mõte, aasta 2009 eesmärk on naine pokkerit mängima panna ja ise foorumis surfata või rannas mõnuleda ;D

    Comment

    • Tisko
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 163

      #32
      Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

      Algselt postitas Tigrano
      Praegu tuli hea mõte, aasta 2009 eesmärk on naine pokkerit mängima panna ja ise foorumis surfata või rannas mõnuleda ;D
      WINNAR! :P

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #33
        Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

        Algselt postitas Tigrano
        Praegu tuli hea mõte, aasta 2009 eesmärk on naine pokkerit mängima panna ja ise foorumis surfata või rannas mõnuleda ;D

        Aasta mõtte auhind 2008 läheb........TIGRANOLE
        WoOoOo

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #34
          Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

          aasta eesmärk, mille praegu välja mõtleisn oli teenida 10x rohkem kui eelmine aasta, õnnestus. järgmine aasta olen tagasihoidlikum ja lepin 5-7x kasumi kasvuga. NL1000 ilmselt, aga olen rahul kui ka nl600 mängin, sest põhieesmärk on vähemlat 2 kuud puhata, enamasti välismaal.

          Ja kõige suurem eesmärk oli uus mootorratas osta, kuna vana jäi laisaks, see saab täna tehtud pokkeri teenistuse eest, tänu raskele majanduslikule surutisele mis tõmbas hinda mõnusasti alla:

          [img width=750 height=562]http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery%20%20A/Triumph%20Speed%20Triple%2005.jpg[/img]

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #35
            Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

            Võtan idee eest auhinna vastu, siis kui asi toimib ;D

            Estpatrik, mis baigi soetad endale?

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #36
              Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

              Algselt postitas Tigrano
              Võtan idee eest auhinna vastu, siis kui asi toimib ;D

              Estpatrik, mis baigi soetad endale?
              Triumph Speed Triple 1050

              Comment

              • Kaitz20
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 289

                #37
                Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                [img width=149 height=28]http://img34.picoodle.com/img/img34/3/12/29/t_jaanjuuli20m_d01c7eb.jpg[/img]

                [img width=150 height=87]http://img32.picoodle.com/img/img32/3/12/29/t_juulidets20m_8fbdd74.jpg[/img]

                [img width=150 height=68]http://img19.picoodle.com/img/img19/3/12/29/t_juulidets20m_b521e73.jpg[/img]

                Panin enda statid ka üles, kui keegi peaks huvi tundma.
                Nagu näha olen FR kaotav mängija :D

                Turniiride ja rakebackiga tuli veel u 5k$
                Sealt siis kokku 2008. a : +15k$

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                  Blogi postituse väljavõte: http://ranka666.blogspot.com/2008/01/2008-eesmrgid.html

                  2008 eesmärgid
                  reede, Jaanuar 04, 2008 with 2 kommentaarid »

                  Aastal 2007, 23-nda detsembri öösel kell kolm arutasime suurte poiste pokkerivärki (haha - nice timing, isn't it?) ja sai vastu võetud otsus, et peab ju olema mingi eesmärk, mille poole püüdelda. Ei saa ju terve eluaeg joosta ringi nagu karvakasvanud aborigeen, kellel pole eesmärke! See ei vii kuhugi - see nüristab tera ning ajab rooste oskused.

                  Sai siis võetud väga kõrge eesmärk - aasta 2008 eesmärk on teenida pokkeriga 100,000$ ehk sada tuhat dollarit (USD). Tegelt see eesmärk on vägagi reaalne aga peab palju pingutama ning õppima - aga selleks ju eesmärgid on. Samuti kindlasti tahan see aasta saada PokerStars.com-is Supernova levelile, mis omakorda kiirendab FPP-de sissetulekut ning see omakorda võimaldab osta suuremaid boonuseid! Eelmine aasta jäi 25,000 VPP puudu nooviku levelist puudu aga arvestada tuleb ka sellega, et PokerStars.com-is hakkasin mängima alles oktoobrist ja alustasin bankrolli ehitamist NL25-es. Hetkel siis mängin NL100 ja seega peaks olema see käkitegu :)


                  Ja rida väiksemaid eesmärke:
                  - vähemalt 100,000 kätt igakuu
                  - uuendada seda BLOG-i regulaarselt
                  - hakata lives mängima korralikult - vaja teha miskeid monkey bluffe või donk-calle????

                  Ja nüüd eesmärkide täitumine:
                  [x] $100,000 - FAIL aga suht close (loeb alt) ja huvitav
                  [x] SN (SuperNova) VIP level - DONE! Liiga lihtne
                  [x] 100,000 kätt kuus - FAIL aga see ei olegi oluline. Sest viimase 12 kuuga on asjad kardinaalselt muutunud ja koos sellega aru saanud, et minu jaoks on olulisem kvaliteet, kui kvantiteet.
                  [x] Blogi regulaarne uuendamine - TEHTUD! On olnud suuri auke aga vähemalt 3-4 posti kuus on kindlasti!
                  [x] Live's mängima korralikult? Hmm... Polegi seal eriti mänginud ja samuti on mu vaatenurk ka live Pokkeri kohapealt muutunud.

                  Selle aasta graafik:
                  [img width=750 height=716]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/2008graaf.jpg[/img]
                  [img width=345 height=566]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/2008stats.jpg[/img]

                  Turniiridega break even (arvan), boonuseid võisin miski 20k+ saada. Seega mänguliselt failisin 100k$ aasta aga boonustega ta sinna kanti kukkus.

                  2009-nda aasta eesmärgid:
                  [x] 400,000 VPP aastaga, kui ikka mängin veel PokerStarsis;
                  [x] Kui mängin Full Ringi/6 maxi, siis vähemalt 60,000 kätt kuus;
                  [x] Areneda, areneda ja areneda!
                  [x] 3 x nädalas jõusaalis (või vähemalt miski aktiivne trenn)
                  [x] 1 suurem live turniiri pakett võita või/ja käia WSOP aeg Las Vegases ära.

                  Vist kõik.

                  Comment

                  • Kaitz20
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 289

                    #39
                    Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                    Muljetavaldav tulemus ranka.
                    Huivtaval kombel on Su 2/4 ja 3/6 NL bb suurem, kui madalamatel tasemetel.
                    Kas hea kaardijooks või oled lihtsalt teistest järsku paremaks saanud?

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #40
                      Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                      Jaa, graafik on aus :)
                      Aga mis puutub kõrgemasse winrate´sse kõrgematel tasemetel, siis Texas NL kohta ei oska ma küll midagi tarka öelda, aga näiteks PLO-s on minu arvates 0,10/0,20 mängu üldine tase parem kui näiteks 1,00/2,00. Madalal ongi mingit NITid, kes veeratavad igat kopikat ning mängivad ainult kindla peale. Tiltarid, gamblerid ja lihtsalt moronid vist ei viitsi päris sendilaudades mängida ja laamendavad kraad kõrgemalt ning vähemasti Microgamingu võrgustikus tundub küll asi selline olevat. PLO20 ma ei biidi, PLO100-t näiteks aga küll :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                        Kaitz: 2/4 mängude sample on mul liiga väike, et midagi öelda. Kuna tüüp regular on postflop väga loose ning coinflippi enam ei foldida, siis seega variatsioon on väga räige ning õige winrate kujunemiseks kulub tunduvalt rohkem aega.

                        Ja mid-stakes on kõige funnim limiit siiani, sest actionit on nagu muda, eriti kui sa ise paras spewtard oled.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #42
                          Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                          EV joon ei ole kyll mingi n2itaja, nagu sina ja teised prod r22givad, aga loll uudishimu tapab mind, kas sa seda ka meile n2itad?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                            Algselt postitas lebovend
                            EV joon ei ole kyll mingi n2itaja, nagu sina ja teised prod r22givad, aga loll uudishimu tapab mind, kas sa seda ka meile n2itad?
                            EV joone näide.

                            Ma ei oska seda olukorda siin kirjeldada aga tinglikult on asi nii. Et teil on $1000 vastasega ja ütleme, et teil on preflopis, flopis ja turnil 99% equityt (võiduvõimalus), riveris saab vastane nutsi ning tal on siis 100% equityt.

                            Kui sa näiteks raised PF, betid flopi ,turni ja saad sisse $999 ja paned riveril sisse $1. Siis su EV joon ei näita seda ,et sa panid $999 sisse 99% equitiga. Teda ei huvita, mis juhtus eelmistel tänavatel.

                            Seega EV graafik näitab, et sa kokku kaotasid $1000 ja kuna sa ei ajanud suurt raha ees olles all-ini ,siis ka EV joon trackib $1000 joont. Tegelikkus sa aga panid enamus raha sisse suht nutsiga ning su EV joon peaks olema +$999 peal ja su winnings joon -$1000.

                            Seega on EV graafik mõttetu. Teiseks EV graafik ei arvesta ei rangesid ega fold equityt.

                            Liialt olete nendes EV joontes kinni.

                            EDIT: rangede kohta siis niipalju, et kuidas saad long runis rääkida, kui sul on näiteks AK ning sa paned vastase rangest TT ja AQ (sa oled surm kindel, et tal need kaardid on). Long runnis su equityt peaks olema: 63% (sest sa tegid all-in calli selle equity peale) aga kui ta näitab seekord TT-d on su equity hoopis 44%.

                            Seega me ei saa rääkida mitte ühestki all-in situatsioonist, kus EV hakkaks näitama long runis meie õiget winratet! Kõige täpsem tänav on PF AI tänav, et seal me saame miski ebamäärase olukorra, et kuidas jookseme aga ca 1m käea kohta võib sul neid PF alline olla maximaalselt 10,000, mis on täiesti SHORT TERM. Seega PF ai jaoks oleks meil vaja miski 100,000 pf all-ini ehk 10 millionit kätt ja siis saame ka väga suure veaprotsendiga tulemuse.

                            Järeldus: EV graafik ei tööta ega hakka mitte kunagi tööle. Sellega tapate ära oma mindseti! Kõige hullem olukord on see, kui mängija ütleb: "Omg, I run 10 BI below equityt" WTF mees! Olen näinud mehi, kes postflopis teevad turni räiged suckoudid (1-2 outerid) ja siis jooksevad ikka 10-20 below allin eqityt ning räägivad, et nad miskid unluckyd. No way. Unustage need.

                            Kuldne tsitaat krayziielt:
                            EV graafikud on head mastrubeerimiseks.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #44
                              Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                              yo, mees, ma kohe kindlati ei tahtnud sind 2rritada
                              ja yo mees, ma kindlasti ei palunud sul uuesti seletada, miks EV joon suckib, sa oled oma pointi juba varem selgitanud ja on seda ka teised.
                              ma tean ainult seda, et yhed inimesed jooksevad allpool ja teised ylevalpool EV joont. Ja kui te tahate v2ita, et EV joonest ei saa MITTE MIDAGI j2reldada, siis see on teie arvamus.

                              ning yo mees, vastuseks oleks piisanud yhest s6nast, sinu puhul t2psemalt kahest vokaalist: "E" ja "I".


                              ja imho krayzie tsitaadid on head masturbeerimiseks.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                                Alati on parem oma vastus ära põhjendada Sest olen täheldanud, et kui vastased küsimusele lihtsalt: EI, siis võib järgneda küsimus miks?

                                Comment

                                Working...