*** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #16
    Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

    Algselt postitas Codecci
    Tra kes see haige inimene on? 600K downswing :'(
    Need on fake coinflipid.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

      Algselt postitas ranka
      Kes tunneb, et tema jaoks on aasta "valmis" võib panna siia oma aasta tulemused.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #18
        Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

        Algselt postitas runnar
        Ja täis peaga ei tohi livecashi mängida!!!!
        PEAD! Kust siis mina raha saan :P

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #19
          Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

          2008 on olnud meeletu aasta minu pokkeri arengus.

          Live 1/2 mängudest kasvanud välja ja mängin regulaarselt 5/10t. See on toonud arvestatava lisasissetuleku.
          Loodame, et järgmine aasta cashgamed kokku ei kuiva ja saab jätkuvalt vastu hakata sama hästi regularidele
          kui klubidonkidele. Live turniiridest tahaks mängida ainult suuremaid Tallinna omasid, sest hetkel Tartu Olympicu
          turniiride auhinnafond on liiga väikene, et motiveerida. Kui BR lubab siis kord kuus käia Tallinnas ja mängida 25/50 lauas.

          Nettis on olnud ülesalla käike. NL25 BRi suutsin juulis maha tiltida ja pidin riismetega uuesti alustama.
          Omaha on nüüd game-of-choice ja kui seal suudan ennast kontrolli all hoida siis on great success garanteeritud.
          Aasta lõpuks peab olema PLO100 alistatud, see on miinimumprogramm. Maksimaalne PLO400 aga selle jaoks peaks
          tildipisiku välja ravima.

          Ahjaaa.... Korralikult blogima hakata oma tulemusi. Hetkel on suur segadus, et kui hea või halb aasta on enda jaoks olnud.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #20
            Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

            Nagu blogist lugeda võib, olid eesmärgid:
            † 100 000 EEK kasumit
            † Saada vähemalt NL200 mängijaks

            Mõlemaga sain hakkama. Aastaga väga rahul, nagu blogist lugeda võib, olin aasta algul ikka väga fishine vend ;D
            Graph tuleb aasta lõpus

            Ja 2009 eesmärgid:
            † 1 000 000 EEK kasumit
            † Saada vähemalt NL1000 mängijaks

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #21
              Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

              Algselt postitas Codecci
              Nagu blogist lugeda võib, olid eesmärgid:
              † 100 000 EEK kasumit
              † Saada vähemalt NL200 mängijaks

              Mõlemaga sain hakkama. Aastaga väga rahul, nagu blogist lugeda võib, olin aasta algul ikka väga fishine vend ;D
              Graph tuleb aasta lõpus

              Ja 2009 eesmärgid:
              † 1 000 000 EEK kasumit
              † Saada vähemalt NL1000 mängijaks
              rofl

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                Algselt postitas Codecci
                Nagu blogist lugeda võib, olid eesmärgid:
                † 100 000 EEK kasumit
                † Saada vähemalt NL200 mängijaks

                Mõlemaga sain hakkama. Aastaga väga rahul, nagu blogist lugeda võib, olin aasta algul ikka väga fishine vend ;D
                Graph tuleb aasta lõpus

                Ja 2009 eesmärgid:
                † 1 000 000 EEK kasumit
                † Saada vähemalt NL1000 mängijaks
                Väga mõistlik, soovin ainult parimat. Endal on sarnased plaanid eks näis

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                  Ma peaks minema kiirelt blogisse ja kustutama oma 2008-nda aasta jaanuari esimesed postitused ära.... Häbi hakkab, et jälle failed.. (vist) :P

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                    Algselt postitas ranka
                    Ma peaks minema kiirelt blogisse ja kustutama oma 2008-nda aasta jaanuari esimesed postitused ära.... Häbi hakkab, et jälle failed.. (vist) :P
                    ;D

                    Comment

                    • paradigmlost
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 421

                      #25
                      Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                      2008> avastasin pokkeri ja kuskil aprillikuust m2ngind. olen lugend raamatuid, foorumeid, strateegiaid, ja aasta l6puks sisuliselt plussis...(vb paarsada $ plussi isegi) algus l2ks v2ga raskelt ja donkasin suht palju maha... preagu tunnen et areng on olnd suur! kuid v2ga kaugele just j6udnud pole...

                      2009> aasta l6puks tahaks j6uda nl100-sse v6itvaks ja selle k6rvalt ka turniire m2ngida:P a ja suvel saan 21... tahaks hakata regulaarselt laive m2ngimas hakata k2ima ja nii, et v2ga ei failiks seal ja end pankroti ei m2ngiks kiirelt:D

                      edu k6igile oma eesm2rkida t2itmisel, pokker on lahe:P

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #26
                        Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                        Algselt postitas Kloonike
                        Need on fake coinflipid.
                        mis see tähendab?=

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #27
                          Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                          Eks ikka seda, et võidud/kaotused maksti tagasi.

                          Comment

                          • surka
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 336

                            #28
                            Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                            Algselt postitas ranka
                            Kindlasti paljudele (s.h. ka mulle) on 2009 aasta nagu uus puhas leht ning alustada nullist
                            õnneks ma ei alusta 2009 aastal nullist, vaid mul on ka pisikene roll ;D (loodan, et see elab selle aasta üle)
                            2008 lühikokkuvõte on selline, et aasta viimastel kuudel olen ma endast lõpuks võitva mängija kasvatanud ning saanud jagu alatasa külas olevast tildionust.
                            2008 aastal olen mänginud netis enamasti omahat, sest seal saab rohkem tegutseda kui holdemis.
                            uuel aastal on plaanis liikuda PL10 st PL50sse ning kui ka seal mängu biidin, siis pokkeriga tõsisemalt tegelema hakata
                            edu mulle :D

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #29
                              Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                              Algselt postitas surka
                              2008 aastal olen mänginud netis enamasti omahat, sest seal saab rohkem tegutseda kui holdemis.
                              Võta ühendust. Ehk plaaniks mingeid session reviewsid või midagi sellist. Koos lihtsam vms

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #30
                                Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                                2008 – Polnud paha aasta arvestades et olen algaja ikkagi (umbes 4k$ plussis). Liiga palju on gamblitud nii pokkeris kui BJ.

                                2009 – Hakata grindima toweris esialgu siis nl10 ja siis sealt edasi liikuda, loodetavasti suveks nl50 ja aasta lõpuks nl100.
                                Veel üritan igakord linnas juues mitte sattuda Olympicusse BJ taguma. Ja lõpetada oma pooleli olevad raamatud.
                                Panna HEM arvutisse agaseda kohe jaanuari alguses :)


                                EDIT: Blogi üritan kah pidama hakata

                                Comment

                                Working...