Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***
nii. und pole parasjagu ja lugesin foorumit ja tekkis mõte et miks mitte oma eesmärk siia kirja panna, siis hea hiljem vaadata ja imestada jne :)
Head Uut Aastat kah kõigile muidugi :P
Kuna olen siin uus nägu siis kirjutan natuke stoorit kahe nda kohta:
Pokkeriga kohtusin puhtjuhuslikult mingil lambiläbudel kus kõik kaader texast tagusid. Mingi ettekujutus asjast oli ja sebisin end kah ringi. Hakkas huvi pakkuma. Mõned korrad hiljem olin juba mitte kõige nigelam mees lauas.
Läks natuke aega ilma pokkerita ja siis oli asi otsustatud - hakkan asja uurima. Tundsin et asi on nagu male ja male mulle istub.
Nii. See oli nyyd kogu loo positiivene osa. Peale seda hakkas asi halvaks minema
Tegin siis triosse konto ja kandsin sinna 2 sotti. Mingit ettekujutust mingitest limiitidest jne polnd. need 0.004 jne toad keerasin kohe filtritega maha kuna asi oli ilgelt igav esmapilgul.
Kohe 0.5/1 ja papp läind
Loomulikult oli mul vähe õnne ja vastastel vedas rämedalt jne ;D
Siis kandsin veel paar tonni pappi juurde ja tegin teise katse. Siis juba võtsin igaks juhuks filtri tagant väiksemad toad kah välja.
No ja siis pendeldasin 0.04 ja 0.5/1 vahel. Ja krt pappi võitsin aint seal 0.5/1 -s ja kaotasin kõik väiksemates kohtades.
Nyyd juba vaikselt saan pihta miks see nii oli.
Yhesõnaga siis oli masendus suur ja sattusin siia foorumise. Mõne päeva pärast leidsin selle ranka sõbra teema kellele ta 100 toltsi andis, rankapoeg oli.
Ja siis tuli läbimurre vist. Vaatasin tabeleid ja uurisin tunni/paar miks ranka seal millegiga rahul polnd.
Siis tirisin selle HM alla ja tegin ühe freerolli et mõni dollar saada ja tegin 200 käega testi ja hakkasin seda võrdlema tabelitega jne.
Oligi selge - olin tavaline fish raisk :'(
Näitajad olid sellised:
game___|bb/100|VPIP|PFR_|3B|WTSD|W$SD%|Agg__|Agg%
0.05/0.1|33.08__|40.0|13.8|0.0|21.4_|16.7___|10.33|66.0
Ega ma kahjuks kõigi nende tulpade tähendusi veel ei jaga aga jah, räme limpija olin krt. Ja kaotasin raha siis kui showdownis(oli vist nii) ja võitsin siis kui asi lõppes preflopis. Joonis näitab põmst et võidud tulid preflopi osas ja limpimisega kaotasin pappi sest jäin oma kätt ootama
Nii. Nyyd siis olen kõvasti artikleid lugenud ja kui masaan triolt rake kätte(57 $) Siis yritan tabeli viia selliseks nagu ranka arvas et hea on.
EESMÄRK 2009:
1. Treenida ennast tasemele kus ma ei kaota raha
2. Treenida tasemele kus ma näitan tõusvat joont. Kasvõi minimaalset.
3. Kirjutada aasta pärast siia teemasse postitus kus oleks kirjas, et eesmärk 2010 on teenida 100 000$ nagu ranka 8)
nii. und pole parasjagu ja lugesin foorumit ja tekkis mõte et miks mitte oma eesmärk siia kirja panna, siis hea hiljem vaadata ja imestada jne :)
Head Uut Aastat kah kõigile muidugi :P
Kuna olen siin uus nägu siis kirjutan natuke stoorit kahe nda kohta:
Pokkeriga kohtusin puhtjuhuslikult mingil lambiläbudel kus kõik kaader texast tagusid. Mingi ettekujutus asjast oli ja sebisin end kah ringi. Hakkas huvi pakkuma. Mõned korrad hiljem olin juba mitte kõige nigelam mees lauas.
Läks natuke aega ilma pokkerita ja siis oli asi otsustatud - hakkan asja uurima. Tundsin et asi on nagu male ja male mulle istub.
Nii. See oli nyyd kogu loo positiivene osa. Peale seda hakkas asi halvaks minema

Tegin siis triosse konto ja kandsin sinna 2 sotti. Mingit ettekujutust mingitest limiitidest jne polnd. need 0.004 jne toad keerasin kohe filtritega maha kuna asi oli ilgelt igav esmapilgul.
Kohe 0.5/1 ja papp läind
Loomulikult oli mul vähe õnne ja vastastel vedas rämedalt jne ;DSiis kandsin veel paar tonni pappi juurde ja tegin teise katse. Siis juba võtsin igaks juhuks filtri tagant väiksemad toad kah välja.
No ja siis pendeldasin 0.04 ja 0.5/1 vahel. Ja krt pappi võitsin aint seal 0.5/1 -s ja kaotasin kõik väiksemates kohtades.
Nyyd juba vaikselt saan pihta miks see nii oli.
Yhesõnaga siis oli masendus suur ja sattusin siia foorumise. Mõne päeva pärast leidsin selle ranka sõbra teema kellele ta 100 toltsi andis, rankapoeg oli.
Ja siis tuli läbimurre vist. Vaatasin tabeleid ja uurisin tunni/paar miks ranka seal millegiga rahul polnd.
Siis tirisin selle HM alla ja tegin ühe freerolli et mõni dollar saada ja tegin 200 käega testi ja hakkasin seda võrdlema tabelitega jne.
Oligi selge - olin tavaline fish raisk :'(
Näitajad olid sellised:
game___|bb/100|VPIP|PFR_|3B|WTSD|W$SD%|Agg__|Agg%
0.05/0.1|33.08__|40.0|13.8|0.0|21.4_|16.7___|10.33|66.0
Ega ma kahjuks kõigi nende tulpade tähendusi veel ei jaga aga jah, räme limpija olin krt. Ja kaotasin raha siis kui showdownis(oli vist nii) ja võitsin siis kui asi lõppes preflopis. Joonis näitab põmst et võidud tulid preflopi osas ja limpimisega kaotasin pappi sest jäin oma kätt ootama

Nii. Nyyd siis olen kõvasti artikleid lugenud ja kui masaan triolt rake kätte(57 $) Siis yritan tabeli viia selliseks nagu ranka arvas et hea on.
EESMÄRK 2009:
1. Treenida ennast tasemele kus ma ei kaota raha
2. Treenida tasemele kus ma näitan tõusvat joont. Kasvõi minimaalset.
3. Kirjutada aasta pärast siia teemasse postitus kus oleks kirjas, et eesmärk 2010 on teenida 100 000$ nagu ranka 8)
Comment