"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Masterporks
    Räme Fish
    • Nov 2008
    • 21

    #46
    Re: "Yes" thread

    Tuleb välja et maailm (Loe EESTI ) on vääga väike 8)

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #47
      Re: "Yes" thread

      Jätkame offtopicut:
      No duh, pokker levib ikka.
      Kaua sa neid freekaid tagunud oled juba?:D

      Comment

      • Masterporks
        Räme Fish
        • Nov 2008
        • 21

        #48
        Re: "Yes" thread

        sitaks :D
        siin vahepeal starsis sain mingi 5.5daala , aga suutsin maha dongata, aga loodab et nyyd jääb pidam a ;D
        unis ja starsis põhiliselt

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #49
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas lebovend
          Jätkame offtopicut:
          No duh, pokker levib ikka.
          Kaua sa neid freekaid tagunud oled juba?:D
          Ma arvan, et ma tean sind kusjuures, mängisime paar aastat tagasi korra Trehvis ja korra Tammelinnas vist.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #50
            Re: "Yes" thread

            äkki tuleb 2-st 2. 20$ ft 3/8.

            edit: 3.koht(490$), ostustavas käes QQ vs A3o, flopis 3, river 3. standard.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #51
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas Uniquest
              Ma arvan, et ma tean sind kusjuures, mängisime paar aastat tagasi korra Trehvis ja korra Tammelinnas vist.
              Mille järgi sa arvad, et tead mind? Trehvis sai mingi suvi m6ned korrad miskil turnal osaletud.
              Tammelinnas ma vist kyll mänginud pole.

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #52
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas lebovend
                Mille järgi sa arvad, et tead mind? Trehvis sai mingi suvi m6ned korrad miskil turnal osaletud.
                Tammelinnas ma vist kyll mänginud pole.
                Ma mõtlesin, et ajan sassi äkki, aga ei, eesnimi on ka õige. :D Riskot tead? Tegime cash-game kunagi tema tuttavate ringis.

                Comment

                • gert23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #53
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas vsiu100
                  äkki tuleb 2-st 2. 20$ ft 3/8.

                  edit: 3.koht(490$), ostustavas käes QQ vs A3o, flopis 3, river 3. standard.
                  sul vsiu100 läheb ikka eriti hästi turnadel. Hea kohe vaadata!
                  edu sulle edaspidiseks ka!

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #54
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas Uniquest
                    Ma mõtlesin, et ajan sassi äkki, aga ei, eesnimi on ka õige. :D Riskot tead? Tegime cash-game kunagi tema tuttavate ringis.
                    ot misasja, tean kyll yht riskot jah. aga tammelinnas pole m2nginud ju ometi:S äkki annelinnas?
                    kes sina siis oled?

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #55
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas gert23
                      sul vsiu100 läheb ikka eriti hästi turnadel. Hea kohe vaadata!
                      edu sulle edaspidiseks ka!
                      ty. on jah viimase kuu jooksul turnavorm kuidagi eriti täkkesse läinud. just lõpetasin 3$ turbo. tuli 9.kohaga leppida, kuna punased kunnid ei saanud jagu K8s.

                      Comment

                      • CTXrix
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 689

                        #56
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas vsiu100
                        ty. on jah viimase kuu jooksul turnavorm kuidagi eriti täkkesse läinud. just lõpetasin 3$ turbo. tuli 9.kohaga leppida, kuna punased kunnid ei saanud jagu K8s.
                        Krt nii närvi ajavad need mehed, kes ikka veel arvavad, et K K on hea käsi. Obvious K8s ownib siin. Potid olid eksole?

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #57
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas lebovend
                          ot misasja, tean kyll yht riskot jah. aga tammelinnas pole m2nginud ju ometi:S äkki annelinnas?
                          kes sina siis oled?
                          PM saatsin

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #58
                            Re: "Yes" thread

                            Yes yes yes!



                            [img width=750 height=406]http://www.kloonike.com/run.jpg[/img]

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #59
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas CTXrix
                              Krt nii närvi ajavad need mehed, kes ikka veel arvavad, et K K on hea käsi. Obvious K8s ownib siin. Potid olid eksole?
                              level? huumor?sina?
                              obv potid.

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #60
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas vsiu100
                                level? huumor?sina?
                                obv potid.
                                No näedsa, potide vastu ei saa mingite punaste rääbistega.

                                Comment

                                Working...