"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1546
    Re: "Yes" thread

    Live mängus ka peale suckouti julgete öelda vastase ty?

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1547
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas ranka
      Live mängus ka peale suckouti julgete öelda vastase ty?
      svenzale ütleks hea meelega.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1548
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas Madis Very
        :D just

        Eriti lahe, kui vahepeal on ka endal õnne suckout teha öelda 'Thanks Fish' see garanteerib 99%, et vastane läheb tilti. ;D ;D
        ship it clown > all

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #1549
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas Madis Very
          :D just

          Eriti lahe, kui vahepeal on ka endal õnne suckout teha öelda 'Thanks Fish' see garanteerib 99%, et vastane läheb tilti. ;D ;D
          jah, väga lahe

          diagf

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #1550
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas Codecci
            ship it clown > all
            sa oled nii lahe

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1551
              Re: "Yes" thread

              jah

              Comment

              • metsavaht
                Räme Fish
                • Oct 2008
                • 8

                #1552
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Madis Very
                :D just

                Eriti lahe, kui vahepeal on ka endal õnne suckout teha öelda 'Thanks Fish' see garanteerib 99%, et vastane läheb tilti. ;D ;D
                Online mängus peavad ka solvangud arsenalis olema.
                Ise ma "dirty talkingut" ei alusta, aga kui vastas on donk, mängin edasi ja sobivatel hetkel, kui vastane algselt käes ees on olnud, põrutan chatis veel rämedamalt vastu. Peale seda on tihti easy money.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #1553
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas ranka
                  Live mängus ka peale suckouti julgete öelda vastase ty?
                  Üli-agro suure suuga inimestele, kes käituvad sama moodi ikka. Kuid täiesti võõrastele muidugi mitte !
                  Rohkem nagu väga musta huumorina mõeldud. Ja onlines on alati tore tiltis inimestega mängida.


                  E: Metsavaht ütles perfektselt ära !

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #1554
                    Re: "Yes" thread

                    Maitea, ma ise proovin harrastada sellist nö "väärikat võitmist". Olgu vastane tropp või niisama ülbik, kaotada pole kellelgi meeldiv. Ei tõmba eriti vastast veel mõnitama chatis.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #1555
                      Re: "Yes" thread

                      $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                      5 players
                      Converted at weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG ($7.75)
                      CO ($25.20)
                      BTN ($4.65)
                      SB ($10.35)
                      Hero (BB) ($24.75)

                      Pre-flop: ($0.35, 5 players) Hero is BB A Q
                      UTG raises to $0.75, CO raises to $1.25, 2 folds, Hero calls $1, UTG calls $0.50

                      Flop: J 3 4 ($3.85, 3 players)
                      Hero bets $2.75, UTG folds, CO raises to $6, Hero calls $3.25

                      Turn: K ($15.85, 2 players)
                      Hero bets $9.95, CO goes all-in $17.95, Hero goes all-in $7.55

                      River: 8 ($51.30, 2 players)

                      Final Pot: $50.85
                      Hero shows: A Q
                      CO shows: Q Q

                      Hero wins $48.85 ( won +$24.10 )
                      CO wins $0.45 ( lost -$24.75 )
                      UTG lost -$1.25

                      Ja eriti magus ;D

                      $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                      9 players
                      Converted at weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG ($11.65)
                      UTG+1 ($5.00)
                      MP1 ($25.35)
                      MP2 ($5.90)
                      Hero (MP3) ($25.00)
                      CO ($5.00)
                      BTN ($9.80)
                      SB ($25.00)
                      BB ($24.65)

                      Pre-flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP3 T A
                      2 folds, MP1 raises to $1, 1 fold, Hero calls $1, 4 folds

                      Flop: A T T ($2.35, 2 players)
                      MP1 bets $2, Hero calls $2

                      Turn: Q ($6.35, 2 players)
                      MP1 bets $5.50, Hero calls $5.50

                      River: 5 ($17.35, 2 players)
                      MP1 bets $10, Hero goes all-in $16.50, MP1 calls $6.50

                      Final Pot: $50.35
                      Hero shows: T A
                      MP1 shows: K A

                      Hero wins $47.90 ( won +$22.90 )
                      MP1 lost -$25

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1556
                        Re: "Yes" thread

                        Kui suckoudi teed ja vastane hakkab sõimama, siis kirjuta:
                        "lol i thought i was donating"
                        "i'm just pressing buttons"
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #1557
                          Re: "Yes" thread

                          nii tore on plos scoopida pote, kus tõmbad 200bb kasumit 1 käega. implied oddsid on seti hittides tohutud lihtsalt http://www.pokerhand.org/?4590144.

                          Comment

                          • TaaviK
                            FPP Pro
                            • Nov 2008
                            • 248

                            #1558
                            Re: "Yes" thread

                            Ise kasutasin ka varem seda "ty" varianti, kuid eks mingi aeg ikka koitis, et kuskilt läheb piir. Kindlasti on pokkerilauas ka selliseid tõpraid, kes on selle ära teeninud. Sel juhul ma lausa naudin peale suurema poti võitmist üht-teist chatti kirjutamist.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #1559
                              Re: "Yes" thread

                              hahha 300 käega plo5s 600bb up. peab meeldima http://www.pokerhand.org/?4590190.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1560
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas Karikakar
                                Maitea, ma ise proovin harrastada sellist nö "väärikat võitmist". Olgu vastane tropp või niisama ülbik, kaotada pole kellelgi meeldiv. Ei tõmba eriti vastast veel mõnitama chatis.
                                +1

                                Ja igasugused tildi jutud on ülehinnatud, pigem vastane lahkub lauast, kui hakkab chati peale tiltama või itsitab Teie mõnitamise üle. See mõnitamine tundub tõsiselt interneti warriorite pärusmaa. Live mängudel olen ma isiklikult näinud ühte, kes võib sõimata vastast ja see on Svenza aga temagi sõimab siis, kui ise kaotaja rollis on. Teisi ei ole kohanud, kes seda otse julgeks näkku öelda.

                                Ise pooldan ikka põhimõtet, et kui IRL ei ole nii kõva vend, siis ei tasuks ka Online olla.

                                Comment

                                Working...