"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #76
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas Uniquest
    VÕIT!

    Viimased 2 kuud on meeletud olnud, päris palju finaallaudu, lõpuks tuli võit ka ära, seni suurim elus:

    [img width=750 height=540]http://img76.imageshack.us/img76/7540/vitbn7.jpg[/img]

    9h turniir mõjus ikka päris brutaalselt, finaallauas tegin nii palju vigu, et paha hakkas endal. Vastased olid see-eest veel hullemad, finaallauas oli OPR andmetel 2 (EDIT:1, mu Starsi kasutaja ka polnud :D) MTT-dega plussis mängijat, kogemust seal ka eriti ei paistnud olevat, mängutehniline pool oli kohutav. Bet-sizing-readid oleksid kuldsed olnud, aga kurnatus ei lubanud neid eriti efektiivselt teha enam. Eks ta luckimise peale läks suurelt. Pea nii sassis, lähen seltskonda, ma loodan, et neil juua on midagi. ;D
    GG.
    peale kaua kestnud turniiri võitu on selline eriti kaif pingelangus. elu on ilus. enesekindlust boostib ka tublisti.

    btw ranka ka täna turniiril cashinud :)

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #77
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas Uniquest
      VÕIT!

      Viimased 2 kuud on meeletud olnud, päris palju finaallaudu, lõpuks tuli võit ka ära, seni suurim elus:

      [img width=750 height=540]http://img76.imageshack.us/img76/7540/vitbn7.jpg[/img]

      Sul on vale lobby theme.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: "Yes" thread

        Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        SB: $471.40
        BB: $424.30
        UTG: $583.30
        UTG+1: $932.50
        UTG+2: $400.00
        MP1: $400.00
        MP2: $394.00
        Hero (CO): $400.00
        BTN: $357.35

        Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with Q Q
        1 fold, UTG+1 calls $4, 1 fold, MP1 raises to $20, 1 fold, Hero calls $20, 3 folds, UTG+1 raises to $40, MP1 calls $20, Hero calls $20

        Flop: ($126.00) 2 5 9 (3 players)
        UTG+1 bets $40, MP1 calls $40, Hero raises to $140, UTG+1 calls $100, MP1 folds

        Turn: ($446.00) 2 (2 players)
        UTG+1 bets $48, Hero raises to $220 all in, UTG+1 calls $172

        River: ($886.00) 8 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $886.00
        UTG+1 shows Q K (a pair of Deuces)
        Hero shows Q Q (two pair, Queens and Deuces)
        Hero wins $883.00
        (Rake: $3.00)

        [X] nädalavahetus

        Comment

        • mihke666
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 228

          #79
          Re: "Yes" thread

          [img width=300 height=200]http://www.flopturnriver.com/poker-table-pictures/628402.gif[/img]

          saw flop

          SB ($140.10)
          BB ($134.30)
          UTG ($119.30)
          UTG+1 ($134.35)
          MP1 ($101.20)
          MP2 ($15.05)
          MP3 ($198.45)
          CO ($18.50)
          Hero (Button) ($132)

          [img width=300 height=200]http://www.flopturnriver.com/poker-table-pictures/628402.gif[/img]

          Preflop: Hero is Button with 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
          6 folds, Hero raises to $4, SB calls $3.50, BB raises to $15, Hero calls $11, SB calls $11

          Flop: ($45) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (3 players)
          SB checks, BB bets $26, Hero calls $26, 1 fold

          Turn: ($97) A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
          BB bets $48, Hero calls $48

          River: ($193) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
          BB bets $43, Hero calls $43 (All-In)

          Total pot: $279 | Rake: $3
          Main pot: $279 between BB and Hero, won by Hero

          Seat 2: BB showed [4c 4d] and lost with two pair, Fours and Threes

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #80
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas ment52
            Sul on vale lobby theme.
            Kusjuures alguses nägi lahe välja, aga kasutada meeldis vana edasi millegipärast. :P

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #81
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas Uniquest
              VÕIT!

              Viimased 2 kuud on meeletud olnud, päris palju finaallaudu, lõpuks tuli võit ka ära, seni suurim elus:

              [img width=750 height=540]http://img76.imageshack.us/img76/7540/vitbn7.jpg[/img]

              9h turniir mõjus ikka päris brutaalselt, finaallauas tegin nii palju vigu, et paha hakkas endal. Vastased olid see-eest veel hullemad, finaallauas oli OPR andmetel 2 (EDIT:1, mu Starsi kasutaja ka polnud :D) MTT-dega plussis mängijat, kogemust seal ka eriti ei paistnud olevat, mängutehniline pool oli kohutav. Bet-sizing-readid oleksid kuldsed olnud, aga kurnatus ei lubanud neid eriti efektiivselt teha enam. Eks ta luckimise peale läks suurelt. Pea nii sassis, lähen seltskonda, ma loodan, et neil juua on midagi. ;D
              Vinge see on mõnus tunne, kui keegi ei suuda ära kobistada finaallauas ja luckbox peab ning võidu koju tood peale sellist pikka madistamist.

              Ise tagusin ka eile turniire hoolega, foorumi asjade kõrvale ja sain paar korda finaallauda aga üle 4 koha ei saanud ja magusate auhindadeni ei jõudnud, seega viimaselajal olen kõvasti taktikat muutnud ja katsun ainult esikohtade peale suruda, vanasti sai rõhku pandud rahadesse jõudmisele, nüüd loeb ainult võit ;D

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #82
                Re: "Yes" thread

                Mõtlesin, et prooviks heads uppi.
                Tahtsin kuhugi odavamasse, et väga valus ei saaks olema, aga Starsis vist alla NL50 ei olegi laudu? või ma lihtsalt ei leidnud.

                Läxin siis NL50, vaatsin, et mingi sepp istub 30$'iga, võtsin ka sama summa.
                Esimene käsi KK , tõmbasin kohe jõhkrad raised peale nagu mingi donk ja sain AK vastu double :D
                Siis see sama tüüp reloadis full stacki peale, sain peagi jälle KK ning veel duubel.
                Siis tuli mingi teine vend lauda, mõtlesin, et proovin ära, sain kohe algul 2 stacki kätte, siis tuli niisama siblimise periood, aga tundus, et olen temast igatepidi tugevam mängija ning vaixelt kasvasin, peagi sain Flush vs flush ning hiljem sain veel flush vs flush :D
                Pärast seda tüüpi oli mul 307$ stack ning siis tuli lauda mingi sepp , kes tundus, et mingi nõrgem mängija, kohati limpis ja käitus üldse veic kahtlasemalt. Sain temalt juba veerand stacki kätte, ja tüüp kirus PS'i ka, tundus, et veel üx kerge saak, aga siis tuli esimene setup ning donk sai JJ vs AA duublisse preflopist ning nati veel siblis ja siis tõmbas uttu.
                Aga lõpptulemus ikka +239$ ning esmane Heads upi kogemus suht vägev :D
                Ainult, et siis võib päris kurb olla, kui ise saaks niimoodi kaks korda flush vs flush ja muid jamasi :)

                Comment

                • Metsapull

                  #83
                  Re: "Yes" thread

                  See juba mitu päeva tagasi. Aga ranka666 lisas mind triobetis oma buddieks.

                  Kindlasti selle aasta suurim kordaminek triobetis. :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #84
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas Metsapull
                    See juba mitu päeva tagasi. Aga ranka666 lisas mind triobetis oma buddieks.

                    Kindlasti selle aasta suurim kordaminek triobetis. :)
                    Korrastasin buddyliste

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #85
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Mõtlesin, et prooviks heads uppi.
                      Tahtsin kuhugi odavamasse, et väga valus ei saaks olema, aga Starsis vist alla NL50 ei olegi laudu? või ma lihtsalt ei leidnud.

                      Läxin siis NL50, vaatsin, et mingi sepp istub 30$'iga, võtsin ka sama summa.
                      Esimene käsi KK , tõmbasin kohe jõhkrad raised peale nagu mingi donk ja sain AK vastu double :D
                      Siis see sama tüüp reloadis full stacki peale, sain peagi jälle KK ning veel duubel.
                      Siis tuli mingi teine vend lauda, mõtlesin, et proovin ära, sain kohe algul 2 stacki kätte, siis tuli niisama siblimise periood, aga tundus, et olen temast igatepidi tugevam mängija ning vaixelt kasvasin, peagi sain Flush vs flush ning hiljem sain veel flush vs flush :D
                      Pärast seda tüüpi oli mul 307$ stack ning siis tuli lauda mingi sepp , kes tundus, et mingi nõrgem mängija, kohati limpis ja käitus üldse veic kahtlasemalt. Sain temalt juba veerand stacki kätte, ja tüüp kirus PS'i ka, tundus, et veel üx kerge saak, aga siis tuli esimene setup ning donk sai JJ vs AA duublisse preflopist ning nati veel siblis ja siis tõmbas uttu.
                      Aga lõpptulemus ikka +239$ ning esmane Heads upi kogemus suht vägev :D
                      Ainult, et siis võib päris kurb olla, kui ise saaks niimoodi kaks korda flush vs flush ja muid jamasi :)
                      Hea loto. Muli tuli ka decent päev täna NL50 HU Starsis, miski $140 plussi. Mingi fish läks preflop 44 all-in ma callisin oma QQ-ga maha.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #86
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas timukasr
                        Hea loto. Muli tuli ka decent päev täna NL50 HU Starsis, miski $140 plussi. Mingi fish läks preflop 44 all-in ma callisin oma QQ-ga maha.
                        irw, kui näed, et keegi kuskil heads upi lauas istub vähem kui full stackiga, siis on ta tõenäoliselt fish ja mine istu lauda ja võta raha ära ;D
                        Enne tegin veel mingi tüübi tühjaks ja vaatasin nüüd jälle, et mingi 25$ tüüp istus lauas, vähem kui 1.5 minutit ja raha oli minu :D

                        Comment

                        • TaaviK
                          FPP Pro
                          • Nov 2008
                          • 248

                          #87
                          Re: "Yes" thread

                          See HU on üks kahtlane asi. Tegin naljaviluks NL50 HU. Ise istusin 50$ sisse, vastane 30$. 70kätt hiljem oli kõik raha minu, täpsemalt 66$. Ülejäänud oli lihtsalt rake ära söönud. Tundus kuidagi nutine. Niigi hoidsime poti alati suhteliselt madalal.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: "Yes" thread

                            Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 3644
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            BB: $105.00
                            UTG: $600.00
                            UTG+1: $600.00
                            MP1: $180.00
                            MP2: $920.05
                            Hero (CO): $954.80
                            BTN: $600.00
                            SB: $705.90

                            Pre Flop: ($9.00) Hero is CO with A Q
                            2 folds, MP1 raises to $18, MP2 calls $18, Hero raises to $54, 3 folds, MP1 raises to $120, MP2 calls $102, Hero raises to $252, MP1 calls $60 all in, MP2 calls $132

                            Flop: ($693.00) Q T K (3 players - 1 is all in)
                            MP2 bets $668.05 all in, Hero calls $668.05

                            Turn: ($2029.10) J (3 players - 2 are all in)

                            River: ($2029.10) 9 (3 players - 2 are all in)

                            Final Pot: $2029.10
                            MP1 shows T T (a straight, Nine to King)
                            MP2 shows J 7 (a straight, Nine to King)
                            Hero shows A Q (a straight, Ten to Ace)
                            Hero wins $1480.10
                            Hero wins $546.00
                            (Rake: $3.00)

                            Flopis ta snap-shoves ja ma snap callisin.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: "Yes" thread

                              Ja peale seda TT mees ütles: Nice 3 outer, tra tõmbasin naerust krampi.

                              Comment

                              • TaaviK
                                FPP Pro
                                • Nov 2008
                                • 248

                                #90
                                Re: "Yes" thread

                                ühe potiga võitsid mu kuuteenistuse...

                                Comment

                                Working...