"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: "Yes" thread

    Selliseid tegijaid on küll, neile vist pakub pinget selliste kätega surumine.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #32
      Re: "Yes" thread

      igavusest registreerisin end 10+1 freezout turniirile hilise registreerimisega, kui aega oli 2min 1h lõpuni, stack 2k blindid 50/100. keskim stackk 4,7k.
      skill maksma ja hetkel 4/6....

      Comment

      • mihkel88
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 140

        #33
        Re: "Yes" thread

        haha, ma vaatan su seda finaallauda...lets split, I dont have the icon, me neiterh,me too....ja sis kui mgr tuli sis keegi tegelt spliti ei tahtnud:D oma nad ära lihtsalt

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #34
          Re: "Yes" thread

          pole aega omada, jooksen naisega kinno kohe,olen hiljaks jäämas........

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #35
            Re: "Yes" thread

            eile oli plaan "Austraaliat" kinno vaatama minna, kuhu turniiri venimise tõttu ei jõudnud. vaatasime "Body of Lies". päris hea film, soovitan.
            täna mängisime sõbra pool PS2 NHL hokit. kuna sõber on väga algaja aga õpihimuline pokkerisõber, siis ütlesin, et paneme ühe odavama turniiri jooksma ja ma räägin/õpetan sind(niipalju kui tean) kuidas turniiri ownida . mõeldud-tehtud. triobetis 10+1 freezout lahti, 216 osalejat.
            4h pärast tegime 5kesi diili. esikoht oleks saanud muidu 594$, 5.koht 129$, sain diiliga 1.koha 569$(50% chippe oli minu käes), teised 4 said igaüks 215-279$.
            suht meeldiv.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #36
              Re: "Yes" thread

              Veab su sõbral siis. Turniire biitida on ikka pagana raske.

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #37
                Re: "Yes" thread

                Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                MP1 ($15.50)
                MP2 ($3.15)
                MP3 ($10)
                CO ($68.65)
                Button ($101.25)
                Hero (SB) ($74.75)
                BB ($11.90)
                UTG ($44.10)
                UTG+1 ($9.25)

                Preflop: Hero is SB with K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
                5 folds, CO calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.50, 1 fold, CO calls $2

                Flop: ($5.50) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
                Hero bets $4, CO calls $4

                Turn: ($13.50) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
                Hero checks, CO checks

                River: ($13.50) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
                Hero bets $8, CO calls $8

                Total pot: $29.50 | Rake: $1.45

                Results:
                Hero had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (one pair, Kings).
                CO had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (high card, Queen).
                Outcome: Hero won $28.05

                riveri blufcall on lahe :)

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #38
                  Re: "Yes" thread

                  Said isegi vähe kätte talt. Ta ei leidnud lihtsalt fold nuppu üles. :)

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #39
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas runnar
                    riveri blufcall on lahe :)
                    irw bluf call ;D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #40
                      Re: "Yes" thread

                      ownisin just 20$ turna ära. 1 place. 5way split, 1 koht oleks saanud 1,7K$, splitiga 1352$.
                      peaks hea uni tulema.

                      Comment

                      • Masterporks
                        Räme Fish
                        • Nov 2008
                        • 21

                        #41
                        Re: "Yes" thread

                        Tervist

                        Ma siin suht tundmatu tegelane , aga foorumil ja blogidel koguaeg silm peal

                        Ja vaikselt freerolle tambitud , et vb õnnestuks kuskilt BR alus panna .

                        Ja täna Starsi see EPT1kne freeroll

                        sai kinni pandud 8)
                        143$ nagu kõpsti , ja weekly final kah ootamas

                        aga kuna see topic rohkem heade käte jaoks , siis ytleme nii , oleks pidanud terve hand history siia panema siis .

                        Kui sellise käejooksuga ka ei võida midagi , siis ei võida kunagi ;D

                        4x AA (2 korda , maksti ikka korralikult (triple up ja CL FTsse))
                        flopist nutread :)
                        ja nii ta tuli .


                        Masterporks

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #42
                          Re: "Yes" thread

                          Porks on paks ja käib Siriuse burkse iga päev söömas.


                          pArm!

                          Comment

                          • Masterporks
                            Räme Fish
                            • Nov 2008
                            • 21

                            #43
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas lebovend
                            Porks on paks ja käib Siriuse burkse iga päev söömas.


                            pArm!
                            ???
                            Mhh . see oli kyll hea tervitus foorumiga liitumise puhul

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #44
                              Re: "Yes" thread

                              Sa ära ei tunne? :D

                              CS ja Laborint?, ära jama nüüd!

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas lebovend
                                Sa ära ei tunne? :D

                                CS ja Laborint?, ära jama nüüd!
                                Loodan, et olete vanad sõbrad

                                Comment

                                Working...