Re: "Yes" thread
mis moodi ma stoves saan panna AJs+, JJ+ yldse? ma nii noob sellel alal ... paar x olen asja kasutanud aint
mis moodi ma stoves saan panna AJs+, JJ+ yldse? ma nii noob sellel alal ... paar x olen asja kasutanud aint
, 8
, 6
, A
TC
Comment