"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1576
    Re: "Yes" thread

    mis moodi ma stoves saan panna AJs+, JJ+ yldse? ma nii noob sellel alal ... paar x olen asja kasutanud aint

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #1577
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas leits
      mis moodi ma stoves saan panna AJs+, JJ+ yldse? ma nii noob sellel alal ... paar x olen asja kasutanud aint
      Click: player 1-->Preflop ja sealt valid.

      Comment

      • Aadu
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 326

        #1578
        Re: "Yes" thread

        Wp villain

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        SB ($29.80)
        Hero (BB) ($25)
        UTG ($31.60)
        UTG+1 ($26.60)
        MP1 ($21.40)
        MP2 ($26.10)
        MP3 ($36.95)
        CO ($26.85)
        Button ($25)

        Preflop: Hero is BB with A, 8
        2 folds, MP1 calls $0.25, 4 folds, SB calls $0.15, Hero checks

        Flop: ($0.75) 8, 6, A (3 players)
        SB checks, Hero bets $0.50, 1 fold, SB calls $0.50

        Turn: ($1.75) 6 (2 players)
        SB checks, Hero bets $1.25, SB raises to $2.50, Hero calls $1.25

        River: ($6.75) Q (2 players)
        SB checks, Hero checks

        Total pot: $6.75 | Rake: $0.30

        Results:
        SB had 6, A (full house, sixes over Aces).
        Hero mucked A, 8 (two pair, Aces and eights).
        Outcome: SB won $6.45

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1579
          Re: "Yes" thread

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #1580
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas hotcocacola
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Kergem heater? ;D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1581
              Re: "Yes" thread

              no ma ei tea...nii kui ma nl100 alustasin, kogesin downswingi , aga peale seda ülesse ja ülesse. Siis korra sain veel downswingi ja nüüd kütan edasi.
              Nv oli lihtsalt ulme. Lihtsalt sellised lambad koos.
              Palju hero calle jne
              tahaks juba kuu lõppu :P

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #1582
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas hotcocacola
                no ma ei tea...nii kui ma nl100 alustasin, kogesin downswingi , aga peale seda ülesse ja ülesse. Siis korra sain veel downswingi ja nüüd kütan edasi.
                Nv oli lihtsalt ulme. Lihtsalt sellised lambad koos.
                Palju hero calle jne
                tahaks juba kuu lõppu :P
                Mulle meeldib su graafikuid vaadata , ilusti lähevad sinna tipu poole:D
                Sa võiks veel videosid teha oma sessidest, esimest videot oli nuts vaadata ;D
                Aga jah, nagu sa ütlesid, tundub pacific ikka korralik forelli istandus.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1583
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas J0kker
                  Mulle meeldib su graafikuid vaadata , ilusti lähevad sinna tipu poole:D
                  Sa võiks veel videosid teha oma sessidest, esimest videot oli nuts vaadata ;D
                  Aga jah, nagu sa ütlesid, tundub pacific ikka korralik forelli istandus.
                  angerja istandus siiski

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #1584
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas hotcocacola
                    angerja istandus siiski
                    Videos ütlesid siiski forelli

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #1585
                      Re: "Yes" thread

                      kaalun väga tõsiselt Pacificusse kolimist praegu.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1586
                        Re: "Yes" thread

                        ma ei kaalu, ma ei suuda sellise softiga mängida ja nii väheste laudadega

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #1587
                          Re: "Yes" thread

                          Ma avastasin enda jaoks, et starsis saab jätta laudade paigutuse meelde, mitte ei pea neid igakord mööda ekraani vedama ;D Kohe palju parem tunne :)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1588
                            Re: "Yes" thread

                            ärge pabistage, lol, jääbki mlle rohkem

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1589
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas Karikakar
                              Ma avastasin enda jaoks, et starsis saab jätta laudade paigutuse meelde, mitte ei pea neid igakord mööda ekraani vedama ;D Kohe palju parem tunne :)
                              mismoodi see k2ib? stars laua suuruseid ka meelde j2tab? et ma neid igakord v2iksemaks ei peaks venitama?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1590
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas leits
                                mismoodi see k2ib? stars laua suuruseid ka meelde j2tab? et ma neid igakord v2iksemaks ei peaks venitama?
                                Ütle et sa teed nalja :D Mingi miljon kätt pelanud ilma selleta?

                                View alt. Save custom layout.

                                Comment

                                Working...