***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #1

    ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

    Eelmise kuu eesmärgid ja graafikud.






    Algselt postitas taavi Vaata postitust

    Oktoobri eesmärk - õppida õppida õppida
    - vähem tilti
    Fail.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Novembri eesmärk - õppida õppida õppida
    - vähem tilti
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #2
    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

    Vähe ette ei rutta? 29 okt alles.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

      Mõnel vb juba kuu läbi. Ise veel proovin ikka 10k kätt kokku saada.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

        Minu jaoks ka kuu läbi.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

          sick voluum

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
            Minu jaoks ka kuu läbi.

            Impressive! Õigete meeste jooks ka.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #7
              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

              Poolega üle EV on ka suht solid

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                pohhui see EV, kui summa nii kena on juba

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #9
                  Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                  Holy moly!!!!!!!!! Ment52 graph võtab kaabut kergitama. Kus toas grindid muidu?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                    pakun et ftp

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #11
                      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      Minu jaoks ka kuu läbi.
                      Kas sa lased FR või 6 või HU või kõike?

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #12
                        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                        http://www.upload.ee/image/892140/oktoober.jpg +rakeback

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #13
                          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                          sa ei ole normaalne

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #14
                            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                            No hakkab pihta :)

                            Paistab, et Ajuvaba tuli lõplikult oma 300k BE nühkimsest välja :)

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                              Haha! So sick - 2 kuuga profit üle 100k$. Varsti nosebleedi durriga madistama :D:D?

                              Comment

                              Working...