***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #46
    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

    Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Jep, mendi ja ajuvaba graafikut panevad imestama.
    +1
    sick.. wp ajuvaba ment!

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #47
      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***




      Kuu alguses reaalselt proovisin punase joonega kasumijoont "piitida" . Vahepeal natukene rohkem sitta mängu kui vaja oli ning lõpp realistlik dominating.

      Turniiridega ka miskine ca 300$ juurde pluss rakeback sinna 400$ ligi.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #48
        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

        10k kätt on piisavalt suur sample et näidata NonSD beatimist.

        aga eks ta vajab tugevat mindseti.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #49
          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

          No ei tule seda pauku kuskilt. Novembri eesmärgiks mänguline kasum 5000$ ja winrate 7bb/100. Alla selle ei rahuldu ma kuidagi. Aga rsk, ma lammas ei viitsi ju tööd selle nimel väga teha. Ainult grind-grind-grind ja paar korda kuus, kui pikalt BE lasen, siis vaatan mõned videod ja üritan enesekindlust taastada. Nii ei saa ju rallit sõita.



          Õnneks lisandub 1500$ boonuseid.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #50
            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***


            Suht lahe jooks pandi peale kuu lõpus..

            Comment

            • ints453
              Räme Fish
              • Apr 2010
              • 15

              #51
              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

              NL5 ja lõpus 20k kätt NL10
              boonuseid 300$
              Kuu kokku:741$

              Järgmise kuu eesmärk oleks nl10 püsima jääda.

              Comment

              • Ermii
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 402

                #52
                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                Oktoober siis selline:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #53
                  Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                  Kuigi on rahaliselt suurelt parim kuu seni, ei saa mänguga rahul olla.
                  Liikusin limiidis üles, 10.8 DoN

                  Poole kuu peal oli mängukasum 400$, ROI korralik. Siis tuli halb kaardijooks ja hakkasin ise spewima.

                  Mängust ainult +212$
                  280FPP satikaid mängisin 22tk ja võitsin tervelt 15. +165$
                  Estonian launch boonus +100$
                  50$ stellar. Rake maksin 728$, tagasi sain satikatelt ja stellarilt 205$, seega rakeback 28%. Päris hea.
                  +veel mingid admin credit boonused.

                  Kokku kuu +543$.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Novembri eesmärk:
                  - normaalselt mängida, ajaliselt vähem kui oktoobris
                  - jälgida suurte võitjate mängu ja õppida sellest
                  - mängust +500$. Sel limiidil on tüüpe, kes mängust teevad kuus rahulikult üle 1000$
                  Last edited by peete82; 31.10.10, 19:01.

                  Comment

                  • 50CandyJoe
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 253

                    #54
                    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***



                    + 120$ mängitud läpaka taga
                    + 358$ rakeback
                    + 115$ boonus

                    Kuu kokku: 423$

                    Novembri eesmärk: profit 1000$

                    Comment

                    • jaagup17
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1090

                      #55
                      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                      graafik:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      mängud:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Hullapple
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 364

                        #56
                        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                        Oktoobris sai siis esimesed shotid NL100-s võetud. Tuli kyll väike kasum aga areneda on tohutult. Võrreldes NL50 siis regularid lihtsalt sõidavad minust yle. Suurim areng tulebki teha regularide vastu mängimisel.

                        Comment

                        • supastone
                          FPP Pro
                          • Apr 2010
                          • 242

                          #57
                          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***



                          Mängu päevi 15
                          Nagu näha graafikust oli rõhk 2.20 turbodel (180mängija)
                          3.25$ (45mängija) tegin sekka sellepärast ,et keset päeva ei täitu 180 omad piisavalt kiirelt.
                          Peale 200 mängu tuli väga inetuid biite ka korralikult. Kuu lõpp hakkas tagasi tootma.

                          Novembri eesmärk :

                          - Vähemalt 1000 sng'd kui on võimalust, siis 1500

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #58
                            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                            24. okt deposin 300.- ja algustasin nl10/20 gamblimist unibetis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            90% nl10's, ülejäänu nl20's

                            Turniirid/sng'd +188€, rakebacki unibetis ma veel ei saa.

                            Novembris proovin ehk üle pika aja normaalselt grindida, ilma cashoutimata, et detsembris mõne uue site depo boonust lahti mängima hakata.Seda loodetavasti suuremas limiidis.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #59
                              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                              Tagasihoidlik NL50 HU..


                              Kuu eesmärk
                              Ideaalne oleks +$1000
                              15 000+ kätt
                              Last edited by MeelisV; 31.10.10, 22:59.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #60
                                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***



                                Elu kõige halvem kuu, aga noh midagi üllatavat ei ole. Seda see joomine teeb mindsetiga. Viimased 2 päeva üritasin küll imet teha, aga jäi puudu natuke.

                                +510 mingil random trackimata saidil
                                +320 rakeback
                                Epic fail.

                                Novembris: Taisse ära ja korralikult grindima, aitab sellest retardiks joomisest.

                                Ps. kui keegi tahab mingi sõbraliku diiliga stakeda(nt. 70/30 või 80/20, siis PM, nl50 bb/100 on 12+)
                                Last edited by Spewmonkey; 01.11.10, 00:44.

                                Comment

                                Working...