***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #31
    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tänan.
    Volüüm väike jah. Katsun muidu iga päev teha 100 - 150 kätt laua kohta (ca 1,5 tundi mängu). Ja noh 1-2 laualt ei pigista eriti rohkem välja. Kuna plaan järgmist limiiti proovida, siis ei taha praegu üle kahe laua ette võtta kah.
    sa olid see limiti mängija meil kunagi?

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #32
      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

      Tänan moti boosti eest Ajuvaba. :)

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #33
        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

        Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
        Tänan moti boosti eest Ajuvaba. :)
        +1

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #34
          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

          See kuu on minu jaoks olnud pokkeri poole pealt jobutamiskuu. Tööl oli nii palju tegemist, et lihtsalt ei jõudnud. Oleks võind vabalt kuuks SE-i panna, poleks vahepealseid lollusi olnud. :( Novembris üritan jälle pokkerilainele tagasi saada.

          Ment ja Ajuvaba teie graafikuid vaadates lihtsalt suu jääb lahti :D

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #35
            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
            sa olid see limiti mängija meil kunagi?
            Seesama. Nüüd kahetsen, et juba varemalt NL-i peale ei liikunud.

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #36
              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

              Huvitav kas Ajuvaba graafik on siiamaani rekordgraafik siin foorumis?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                Algselt postitas soouni Vaata postitust
                Huvitav kas Ajuvaba graafik on siiamaani rekordgraafik siin foorumis?
                jap

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #38
                  Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***



                  Ajuvaba, kas sa teadlikult muutsid ka miskit oma mängus, sel ajal kui sul BE periood läbi sai?

                  Comment

                  • Dzuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 445

                    #39
                    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Mina olen kah oktoobriga igati rahul. Esimene kuu NLis. Suurem osa kuust mängisin ühe lauaga. Alates FT Take 2 promost kahel laual.



                    Novembrikuu eesmärgid: NL5 siit ma tulen!
                    Kas sa oled see sama Nozzu, kes juba aastaid nl10 mängib ja kellel oli oma blogi ka?

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #40
                      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                      Seesama Nozzu jah, aga ma tagusin aastaid limitit kõige madalamal levelil. Kuni ma tänavu suve hakul jõudsin arusaamisele, et seal ma ei suuda kasumit näidata.

                      Proovisin NL-i. Saavutasin mõningat edu aga langesin tagasi summale mille pealt mängima hakkasin. Seejärel jätsin pokri paariks kuuks kõrvale, kuni septembris uuesti asja ette võtsin. Lugesin kolm nädalaid raamatuid ja artikleid, vaatasin videosid. Septembri viimasel nädalal hakkasin uuesti NL2 te mängima. Oktoober on esimene täispikk kuu. Esmaspäevast hakkan mängima NL5-es.

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #41
                        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                        Rakeback oli kuskil 7000 juures. Pärast väga pikka sitta runi sain asja käima ja muutsin ka oma mängu. Väga suure osa paneksin ka oma uuele varustusele. Ennem mängisin läppariga,nyyd on mul mega arvuti, kaks 24 tollist kuvarit jne.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #42
                          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                          mul on palgalehel sama numer umbes.. aint seal on kaks rõvedat tähte taga - pa

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #43
                            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Holy moly!!!!!!!!! Ment52 graph võtab kaabut kergitama. Kus toas grindid muidu?
                            Põhimõtteliselt ainult FTPs seekord. Cashi multisaitimine ei sobi üldse millegipärast, kuigi MTTsi pole probleeme üle 4 erineva saidi 30tableda.

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Kas sa lased FR või 6 või HU või kõike?
                            Peamiselt (>80%) FR. 6maxis käin enamjaolt kalastamas. HU mängin ainult laudu alustades, aga siis ei ütle ühestki vastasest ära.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #44
                              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                              Kuu alguses kui nl20 esimesi shotte võtsin, siis oli pmst heater, aga peale paari suckouti ja coolerit ei suutnud laudu kinni panna ja seetõttu seal ka nii suur swing. Kuu keskel grindisin nl10 ja siis lõpu poole 20 uuesti. Avaldan tänu ka Tigranole, tänu kellele on mu mäng ilmselgelt paranenud (umbes kuu keskpaigast alates oleme suhelnud ja paar ühissessi teinud).



                              Kuna PLO10s käisin donkamas vahepeal ning gamblisin ka mõningates SNGdes, siis nende arvele läheb ca -50$ ja rb on kusagil 150-160$ kandis, siis kuu tulemus üldkokkuvõttes on +530$, millega olen täitsa rahul. :)

                              Novembris tahan mängu õppida veel, teooriat lugedes ja vide vaadates, ning näidata nl20s vähemalt 10bb/100 winrate'i.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #45
                                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                                Eelmise kuu eesmärgid:
                                *Teha kuu kasumiga - check
                                *300 SNG'd - fail

                                Võib öelda, et kuu oli semi-success/fail. Success sellepärast, et ma lõpetasin kasumis. Fail aga sellepärast, et ma pole mitte ühelgi kuul varem nii sitasti jooksnud, kui ma seda tegin oktoobris. Minu jaoks on 15k HU käe peale 29BI alla EV joosta ikka suhteliselt ränk. Samas ma aga õppisin ja vaatasin sitaks videosid. Kuu lõpus sattusin ka kerge heateri peale/downswing sai läbi ja jooks muutus päris normaalseks :).

                                Novembri eesmärgid:
                                *300 HU SNG'd
                                *Lõpetada kasumiga
                                *Liikuda limiidis üles
                                *Mitte mängida Omahat
                                *Mitte mängida Rushi
                                *Vaadata HUSNG.com videosid

                                Comment

                                Working...