***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #1

    ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

    Eelmise kuu eesmärgid ja graafikud.


    Algselt postitas taavi Vaata postitust
    Septembri eesmärk - õppida õppida õppida
    - vähem tilti
    Fail.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Oktoobri eesmärk - õppida õppida õppida
    - vähem tilti
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #2
    Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Suured swingid plo hu tõttu.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

      viskasin pilgu kuu graphile peale -2,47k$, boonuseid pea samapalju, seega suht mõtetu kräpp.
      kokkuvõttes järjekordne miinuskuu...gg
      hiljem teen täpsema kokkuvõtte

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        + veel kusagil 135$ rb ning paarkümmend taala sai turkadel maha dongatud. Seega kokkuvõttes septembri profit ca 320$. Tulemusega suht rahul, aga graph oleks võinud vähem swingisem olla. Meeldis ka see, et kuu lõpu poole "püüdsin" EV joone ka kinni - flipid hakkasid üha tihedamini õigele poole tulema.

        Oktoobris tahaks mitmeid vide vaadata, üldiselt oma mängu parandada ning shotid nl20s võtta.
        Last edited by fyte; 30.09.10, 20:51.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          +RB peaaegu $500
          Eesmärke septembriks ei olnud. Volüüm jäi oodatult väikseks, kuu alguses grindisin meeletult 10 päeva, peale seda kõigest 4k kätt mängind.

          Oktoobris võiks ennast jätkuvalt mitte surnuks juua ja kuidagi mingi 40-50h mängu täis kangutada.

          Comment

          • Toomasl
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 258

            #6
            Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

            CASH: oli +3k, siis langesin kahe tunniga 1.5k, pärast seda mindset paigast ja kuu jäi +500 vms. Ahjaa, donkamentidega siiski miski +1k ja veits peale. rakeback ka ca 300$

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

              spew, see sul vaid nl50 @ pacis?
              ja mitmel laual lased?
              Last edited by hotcocacola; 30.09.10, 20:36.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                +rakeback

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  + 110$ rb&boonus
                  Esimene täis-NL10 kuu, see 100$ jõnks seal on persse kukkund NL20 shot, NL10´s oli vaid 1 miinus sess see kuu.

                  Oktoobri eesmärk: kinnitada kanda NL20´s ja mitte kukkuda alla!
                  Last edited by emmimees; 30.09.10, 20:46.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #10
                    Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***


                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                      ment, mis turnadega tegemist?

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #12
                        Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                        MTTd kuni 320fo,55r

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #13
                          Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                          any2

                          Comment

                          • Mardoon
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 83

                            #14
                            Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #15
                              Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                              2.5/30 - rohkem kui rahul :D
                              lol, uueks kuuks eesmarke ei sea. k6ik mis on rohkem kui NULL on hea.
                              ahjaa, ja jooksmas peaksin hakkama kaima. 3x nadalas oleks k6va.

                              black humour is good humour

                              Comment

                              Working...