Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Meile suruti tasuta peale seda Stardipaketti. No et varustus tasuta ja nett 20 korda kiirem,
kui eelmise paketiga. Aga vaadake, mul jumala pohui sellest 20 korda kiiremast netist,
kui see on 20 korda ebastabiilsem. Nahuidetyraeeslid, p2evas paar korda ikka kaob 2ra ja
siis tee j2lle ruuterile restart vms. Eile oli p2ris hull, iga tund nussis. Ja mingi seos on sellega,
et kas lauaarvuti k2ib v6i mitte. Et kui too k2ib, siis on nett ebastabiilne ja mina oma lapaka
taga v6in n2ppu imeda. A kui lauaarvuti on shutdownitud, siis pole eriti probleemi. Et oskab
keegi arvata, milles keiss on?
Vana elioni paketiga polnud kyll sellist veidrust.
Algselt postitas leits
kui eelmise paketiga. Aga vaadake, mul jumala pohui sellest 20 korda kiiremast netist,
kui see on 20 korda ebastabiilsem. Nahuidetyraeeslid, p2evas paar korda ikka kaob 2ra ja
siis tee j2lle ruuterile restart vms. Eile oli p2ris hull, iga tund nussis. Ja mingi seos on sellega,
et kas lauaarvuti k2ib v6i mitte. Et kui too k2ib, siis on nett ebastabiilne ja mina oma lapaka
taga v6in n2ppu imeda. A kui lauaarvuti on shutdownitud, siis pole eriti probleemi. Et oskab
keegi arvata, milles keiss on?
Vana elioni paketiga polnud kyll sellist veidrust.
, 5
, 8
Comment