***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #31
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas ranka
    So sad :(

    HCC: Sul vahest tildivabu päevi ka on? :D:D Ja mäletan, et siin nädapäevad tagasi rääkisid loost, kus trelliga lasti auk läpakasse... Ehk see oli ikkagi sinu läppar? :D
    Viimasel ajal mitte, muidu oli üliharva tildine päev. Ja ma pole küll midagi rääkinud :P

    Algselt postitas CTXrix
    Üldiselt vist HU-s ongi see tildifaktor kõige suurem?
    wat

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Codecci
      Viimasel ajal mitte, muidu oli üliharva tildine päev. Ja ma pole küll midagi rääkinud :P
      Teine küsimus oli suunatu hotcocacola (HCC)

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #33
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Codecci
        wat
        Kas vastab tõele, et HU mängus on tilt kergem tekkima kui muudes pokkerivormides

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #34
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas CTXrix
          Kas vastab tõele, et HU mängus on tilt kergem tekkima kui muudes pokkerivormides
          ojaa

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #35
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            variatsioon on niipalju suurem lihtsalt...

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas CTXrix
              Kas vastab tõele, et HU mängus on tilt kergem tekkima kui muudes pokkerivormides
              Oleneb täiesti inimesest. Mul tekib mujal küll kergemini kui HU-s

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #37
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas ranka
                Hand or it didn't happen!

                KRt mul pole elu sees midagi sellist juhtunud. jube luckbox ma vist.
                Ma panin nitvastase, kes enne floppi limp-callis, A-10 ülekaartidega flopil allin (6-max turna, enne floppi olin raisenud). Tal AA. Turn 10, river 10. Hullemat beati pole vist andnud kunagi.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  eieie :D, nii suuri miljoneid ma ei teeni, et puuriks oma läpakaid pooleks :D, samas sina võixid kyll endale seda luksust lubada:D

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #39
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas CTXrix
                    Kas vastab tõele, et HU mängus on tilt kergem tekkima kui muudes pokkerivormides
                    Kui oled üle keskmise mängija HU-s, siis hakkad oma variatsioone ise tegema. :)
                    Kui tilti, siis endal möödub see paari käe jooksul, peale mahlakat beat-i, FR-is ja 6-max-is saab iga laud mitu kätt tilti tunda. :)

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #40
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      No kuidas tra ma hakkan selliseid käsi lõpuks võitma. PTSI


                      ** Hand # 2304803781 starting - 2008-12-08 22:33:22
                      ** Trainspotting 2 [Hold 'em] (0.05|0.10 NL - Cash Game) Real Money

                      wolly09 sitting in seat 1 with €3.72
                      artinmant sitting in seat 2 with €7.33
                      Keiss sitting in seat 3 with €36.02
                      HazrdousPork sitting in seat 4 with €14.24
                      JReb sitting in seat 5 with €15.31
                      Vanhedensss sitting in seat 6 with €9.63
                      D6rbel sitting in seat 7 with €12.13[Dealer]
                      Fritzand sitting in seat 8 with €6.61
                      Flups sitting in seat 9 with €9.90
                      Oliverk sitting in seat 10 with €21.38
                      Fritzand posted the small blind - €0.05
                      Flups posted the big blind - €0.10

                      ** Dealing cards to Oliverk: 2s, 2d
                      Oliverk called - €0.10
                      wolly09 folded
                      artinmant folded
                      Keiss folded
                      HazrdousPork called - €0.10
                      JReb called - €0.10
                      Vanhedensss raised to €0.80
                      D6rbel folded
                      Fritzand folded
                      Flups folded
                      Oliverk called - €0.80
                      HazrdousPork folded
                      JReb folded

                      ** Dealing the flop: 2c, 8d, 9d
                      Oliverk checked
                      Vanhedensss bet - €1.95
                      Oliverk called - €1.95

                      ** Dealing the turn: 10h
                      Oliverk checked
                      Vanhedensss went all-in - €6.88
                      Oliverk called - €6.88

                      ** Dealing the river: Jd
                      Vanhedensss shows: Js, Jc
                      Oliverk mucks: 2s, 2d
                      Vanhedensss wins €18.63 from the main pot

                      Comment

                      • Klamber®
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2008
                        • 335

                        #41
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        a miks limpisid?
                        a miks chekkisid flopis
                        a miks chekkisid turnis

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #42
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Klamber®
                          a miks limpisid?
                          a miks chekkisid flopis
                          a miks chekkisid turnis
                          kõik õiged küsimused kuid kas vastane oleks foldinud ?? no way

                          Comment

                          • Klamber®
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2008
                            • 335

                            #43
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Timpz
                            kõik õiged küsimused kuid kas vastane oleks foldinud ?? no way
                            seda poleks teada saanud - sa ju tema kaarte ei tea.
                            aga play on halb. sellest peaks alustama :)

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #44
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              kui rootsi mängija DrunkenDog hakkab mulle chatis "fisk,fisk,fisk" karjuma, on vist hea...... :)

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #45
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas Timpz
                                kõik õiged küsimused kuid kas vastane oleks foldinud ?? no way
                                Täpselt samad mõtted minul. MA mängin 90 prossu paare nagu peab ja betin setti. Seekord trikitasin. Aga Triobeti NL10 ei pane keegi overpairi maha.

                                Comment

                                Working...