***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #766
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Absolute Poker, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    MONEYLIBERO (CO): $14.81
    TUPAH2 (Button): $9.57
    EICHNER46 (SB): $10.30
    RJ24VC15 (BB): $14.29
    JCALEXA (UTG): $27.81
    ANTNXX (UTG+1): $49.65

    Dealt to ANTNXX K Q

    Pre-flop:
    (1 folds), ANTNXX raises to $.85, (2 folds), EICHNER46 raises to $2.45, (1 folds), ANTNXX calls $1.60

    Flop: ($5.25) A Q Q (2 Players)
    EICHNER46 bets $2.50, ANTNXX raises to $7, EICHNER46 raises to $7.85 and is all-in, ANTNXX calls $.85

    Turn: ($20.95) 8 (2 Players)

    River: ($20.95) 8 (2 Players)

    Results:
    EICHNER46 Showed A A
    ANTNXX Showed K Q
    EICHNER46 wins $19.83

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #767
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Ma ei calliks preflop seda :/. Oleme OOP ja tihti domineeritud.
      + vastane on shortstack ja kui midagi suurt ka hitime, siis ei maksta minu silmis piisavalt välja.

      My bad jep. Viskasin kiirelt pilgu peale, et Hero oli UTG+1, 2 foldi, aga ei tajunud, et 6max.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #768
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        me ei ole antud käes OOP, aga ikkagi, ei tasu ära shorty vastu, lükka siis sisse juba

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #769
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          minraisele võib ikka callida ta range seal ju meeletu


          Teine samasugune kohe otsa
          Absolute Poker, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 5 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          LEELLA54 (Button): $9.97
          ANTNXX (SB): $51.12
          YANKEEFAN231 (BB): $43.16
          SPEAKER72 (UTG): $27.75
          PPLAY (CO): $36.35

          Dealt to ANTNXX A A

          Pre-flop:
          (2 folds), LEELLA54 calls $.25, ANTNXX raises to $1, (1 folds), LEELLA54 calls $.75

          Flop: ($2.35) 7 K 5 (2 Players)
          ANTNXX bets $2, LEELLA54 raises to $4, ANTNXX raises to $14.25, LEELLA54 all-in $4.97, ANTNXX returns $5.28

          Turn: ($20.29) 2 (2 Players)

          River: ($20.29) 5 (2 Players)

          Results:
          LEELLA54 Showed 7 5
          ANTNXX Showed A A
          LEELLA54 wins $19.20

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #770
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Antnx, mis põed nende shorty donkide vastu?
            Mind ausaltöeldes jätavad sellised biidid üsna külmaks, kus mingi veic pappi läheb jobu vastu. Kui aga mingi 100-150bb deep, siis olen ma räigelt leilis. ;D

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #771
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas BuildUp
              Antnx, mis põed nende shorty donkide vastu?
              Mind ausaltöeldes jätavad sellised biidid üsna külmaks, kus mingi veic pappi läheb jobu vastu. Kui aga mingi 100-150bb deep, siis olen ma räigelt leilis. ;D
              Jah, need on minu lemmikud, ning eriti ajurakke ei raiska selliste vastu, kui raise saan lükkan nuppud sisse ja samuti ka AK, mis ei hiti flopis, sest kunagi ei tea, mis tal on ja AK on nende fishide vastu nii hea lihtsalt ;D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #772
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                yeahh.. shortstackide alline olen ma AJ'ga ka callinud.. paljusid võidan paljusid ka kaotan.. närv ka ei liigu näos... saab vähemalt ahvid kas lauast välja.. või stacki suuremaks ja mehed loosemaks.. ja saab selle stacki hiljem ära korjata...

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #773
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  no noh...95% shortstackidest tõmbavad lauast insta minekut kui on tuubeldanud. Seega mina neile väga kergelt raha ei annaks(AJ näiteks).

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #774
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Tarmonator
                    no noh...95% shortstackidest tõmbavad lauast insta minekut kui on tuubeldanud. Seega mina neile väga kergelt raha ei annaks(AJ näiteks).
                    sõltub nende pf actionist.. sõltub nende statidest.. kui on konkreetne shortstackeri stiiliga mees.. siis on see ta statides ka näha.. enamik shortstacke on lihtsalt oma papi maha mänginud.. ja teevad meeleheitliku katse uuesti raha tagasi saada.. loomulikult pole see AJ'ga callimine mingi standardliigutus.. ikka mitmed asjad mõjutavad seda...

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #775
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Preflop raise ei teeks paha, kuid rõhu asetaksin siiski riverile.

                      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      Hero (SB) ($50.25)
                      BB ($61.85)
                      UTG ($50)
                      UTG+1 ($41.75)
                      MP1 ($70.35)
                      MP2 ($49.50)
                      MP3 ($67.85)
                      CO ($43.95)
                      Button ($53.60)

                      Preflop: Hero is SB with 10, A
                      6 folds, Button calls $0.50, Hero calls $0.25, BB checks

                      Flop: ($1.50) 6, 3, 4 (3 players)
                      Hero bets $1, 1 fold, Button calls $1

                      Turn: ($3.50) J (2 players)
                      Hero bets $2, Button calls $2

                      River: ($7.50) 7 (2 players)
                      Hero bets $5, Button raises $50.10 (All-In), Hero calls $41.75 (All-In)

                      Total pot: $101
                      Main pot: $101 between Hero and Button, won by Button

                      Results:
                      Button had 5, 3 (straight flush, seven high).
                      Hero had 10, A (flush, Ace high).
                      Outcome: Button won $101

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #776
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Ma ei hakka käsi postitama, aga täna tegin üli si**a mängu. Õneeks oli stoploss -4BI peale pandud, millest suutsin kinni pidada. Parim näide oli see, kui läksin julmalt allin oma flushdrawga ja olin ise vastase samuti flushdraw peale pannud. Siiamaani ei saa aru, mida ma mõtlesin sellel hetkel.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #777
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Ma mängin täna sellel kuul esimest korda Starsis teen samuti kahtlaseid liigutusi + ülisitt jooks >:(

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #778
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Ma panen siia ühe vastase mängitud käed, mees jooksis 89/0 ja korjas tervelt laualt raha. Võibolla ma olen pokkerist valesti aru saanud ja Ranka peaks oma preflop tabeli ümber tegema?

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #779
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              CO ($3.48)
                              Button ($5.62)
                              SB ($4.92)
                              Hero (BB) ($10.23)
                              UTG ($6.22)
                              UTG+1 ($3.54)
                              MP1 ($4.99)
                              MP2 ($5.35)

                              Preflop: Hero is BB with 4, 4
                              2 folds, MP1 calls $0.05, 1 fold, CO bets $0.20, 2 folds, Hero calls $0.15, MP1 calls $0.15

                              Flop: ($0.62) 4, K, 10 (3 players)
                              Hero bets $0.35, 1 fold, CO raises $3.28 (All-In), Hero calls $2.93

                              Turn: ($7.18) 4 (2 players, 1 all-in)

                              River: ($7.18) 10 (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $7.18

                              Results:
                              Hero had 4, 4 (four of a kind, fours).
                              CO had 10, 10 (four of a kind, tens).
                              Outcome: CO won $6.83


                              korralik mõnitamine starsi poolt ikka..

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #780
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Päev hiljme on hea teha, aga pohh, käib küll.

                                Kui ma joonistaks pilti sellest parki 10/10 cashist, siis teeksin atm´id õlleklaasidega psade inimeste asemele.
                                Üks tainas openis umbes 100-200 pf 10/10 blindidega. Irw. See oli eriline LAMMAS, kes õnneks rebuysid ka korralikult tegi. Ja ükskord me nägime koos floppi, mul oli solid 99 ja flop tuli mingi 237 või muud sellist ja kaks ruutut kah ja kui ta flopis lampi allini läks, siis ma olin ikka suht kindel, et ma ees. Mingi 500 pot kokku äkki ilma minu rahata. Igatahes callisin jõuluvana ära ja tüüp näitas sellist airi, et backdoor rida ja backdoor flush, koos äss ülekaardiga, ma juba rõõmust värisesin aga turn ja river olid nagu jõuluvanast lohhile ikka kohased ruutud mõlemad ja hittis oma runner-runneri.
                                Ja hiljem läks üks 2pair ka flopist nii aia taha, et kui draw tuli turnis lauda ja ma bettisn alla poti, et keegi mu JT või J9 (ei mäleta) 2pair välja ei tõmbaks tasuta. Aga Aare ikka sai oma K7ga riverisse ka ühe runnerrunneri kätte. Ja ühe ilusa rea sain ka kätte, aga peale ainult callimist kahe mastikaardiga flopis, callisin ainult igaks juhuks riveri koos kolmanda mastikaardiga.

                                Irw ja mingi lahe vana tuli peale turnat Mariole pokkeri algtõdesid õpetama, ise istus ülejäänud aja slotis ja keerutas arbuuse.

                                Ülisick koht, aga kui roll taksus ja viitsid istuda, siis lahe rahaauk tõesti

                                Comment

                                Working...