Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
MTT'd on minu jaoks küll üks täielik anomaalia. Ma ei tea kuidas te osad seda mängida suudate, aga ma kohe enne turniiri juba näen sisimas, kui rõvedalt mulle ära tõmmatakse. Iga jumala kord kui mõtlen et proovin uuesti, siis alati sama reha otsas. Saan kiirelt 3-4 kordse stäki, mis läheb umbes 3 käega kõik 80-20 situatsioonides. Erilist kogemust küll turnadega pole, aga sellise jamaga ei tule nagu isu proovida ka mitte. No pole mingit lootust ka isegi algfaasist edasi jõuda niiviisi. Kui see kunagi juhtuma peaks, siis olen ka kindlasti mullis. IRW
MTT'd on minu jaoks küll üks täielik anomaalia. Ma ei tea kuidas te osad seda mängida suudate, aga ma kohe enne turniiri juba näen sisimas, kui rõvedalt mulle ära tõmmatakse. Iga jumala kord kui mõtlen et proovin uuesti, siis alati sama reha otsas. Saan kiirelt 3-4 kordse stäki, mis läheb umbes 3 käega kõik 80-20 situatsioonides. Erilist kogemust küll turnadega pole, aga sellise jamaga ei tule nagu isu proovida ka mitte. No pole mingit lootust ka isegi algfaasist edasi jõuda niiviisi. Kui see kunagi juhtuma peaks, siis olen ka kindlasti mullis. IRW

, 10
, 2
A 
T
9

Comment