***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #7651
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Oeh, vahet pole.
    Tundub, et kõik peale minu teavad flopil, mis vastastel käes on.
    Btw, nähes vastaste kaarte flopil shipiks ma ikka sisse. Keegi teist ei shipiks???
    Vabandus, et foldides jääb meil veel mängitav stack ei ole mingi vabandus ja on täiesti fundamentaalselt vale mõtlemine minu silmis ja olen valmis kaitsema enda seisukohta.

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #7652
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Mina paneks ka nuppe kindlalt, pole selline spot, kus väga pead murda ja checkima või midagi muud tegema hakata.

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #7653
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        masendav, 1,5seid 45mane ligi 900 mängitud ja metsikult alla EV, lihtsalt absoluutselt ei suuda võita..
        Täna jälle, flipid ei tule ja ITM kui pushin, siis jooksen monsterisse, TÄIESTI KOLL EES :/

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #7654
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Mul pole lihtsalt sõnu enam.
          Sellist asja ei saa lihtsalt olla.
          See on tõsiselt kõige fustreerivam asi üldse.
          Iga päev teen ühe sellise posti siia ja mitte ühtegi finaallauda siiamaani lihtsalt...fucking unreal.
          Last edited by KristjanLaas; 15.02.12, 21:49.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #7655
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            1M pot btn vs sb JJ vs QQ

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #7656
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Oeh, vahet pole.
              Tundub, et kõik peale minu teavad flopil, mis vastastel käes on.
              Btw, nähes vastaste kaarte flopil shipiks ma ikka sisse. Keegi teist ei shipiks???
              Vabandus, et foldides jääb meil veel mängitav stack ei ole mingi vabandus ja on täiesti fundamentaalselt vale mõtlemine minu silmis ja olen valmis kaitsema enda seisukohta.
              Ma toon vähe lihtsama näite.
              Sul on QQ, raised or 3betid PF
              Flop on A5K
              Sa ju ei shove kui sa tead, et vastased on fishid, kes on valmis PF callima su 3bet ka K4 or A7
              Seega on see shove täiesti mõttetu, millelt sa loodad siin calli saada millest me ees oleme? Ofc fish võib callida ka 88, aga ta enamasti callib flopi ka Jx-ga kui ta hittis!

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #7657
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                Ma toon vähe lihtsama näite.
                Sul on QQ, raised or 3betid PF
                Flop on A5K
                Sa ju ei shove kui sa tead, et vastased on fishid, kes on valmis PF callima su 3bet ka K4 or A7
                Seega on see shove täiesti mõttetu, millelt sa loodad siin calli saada millest me ees oleme? Ofc fish võib callida ka 88, aga ta enamasti callib flopi ka Jx-ga kui ta hittis!
                Ei ole üldse sama olukord ju.
                me ei tea vastaste kaarte, lisaks on ühel vastasel 1/3 poti ainult alles ja teisel alla poti ning meil on minimum gutshot.

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #7658
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  On ju täitsa sarnane.
                  Tal on TT.
                  PF 3bet
                  Flopis 2 ülekaarti.
                  Shovega saame me fishilt calli kas kahelt ülekaartilt või AK või siis ehk ka 77 näiteks.
                  Miks on shove hea ?
                  Fish ei foldi, ära bluffi fishi vastu

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #7659
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                    On ju täitsa sarnane.
                    Tal on TT.
                    PF 3bet
                    Flopis 2 ülekaarti.
                    Shovega saame me fishilt calli kas kahelt ülekaartilt või AK või siis ehk ka 77 näiteks.
                    Miks on shove hea ?
                    Fish ei foldi, ära bluffi fishi vastu
                    me ei blufi vaid cbetime, sest vastastel on liiga väike stack ja pot liiga suur, et hakata leiutama fishidele rangesi imo.

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #7660
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      me ei blufi vaid cbetime, sest vastastel on liiga väike stack ja pot liiga suur, et hakata leiutama fishidele rangesi imo.
                      Button callib ca 700 PF ja callida jääb 1591
                      E: Lisaks meil on vastas kaks mitte üks lammast.
                      Last edited by MTTSNG; 16.02.12, 00:20.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #7661
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        no mina vähemalt ei hakka küll leveldama end kui vastastel on alla potsize alles ja meil on juhul kui nad isegi tabasid Q või J üle 20%.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #7662
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          lisaks veel, et AKx laud on väga väga teistsugune olukord, kuna meil puudub drawide vastu equity erinevalt sellest käest ja seal on meil tõesti ainult bluff equity.

                          2 ülekaardi puhul loeb board palju.

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #7663
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            no mina vähemalt ei hakka küll leveldama end kui vastastel on alla potsize alles ja meil on juhul kui nad isegi tabasid Q või J üle 20%.
                            Mulle tegelt meeldib sinuga selle käe üle arutada, sest mulle meeldib su mängustiil ja see meenutab väga minu oma, aga see käsi siin vist on esimene kus ma täielikult sinuga erineval meelel olen :P

                            Comment

                            • MTTSNG
                              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                              • Sep 2011
                              • 621

                              #7664
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Poker Stars $2.28+$0.22 No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t50 - 7 players - View hand 1640308
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              CO: t9887 M = 7.91
                              BTN: t4890 M = 3.91
                              SB: t17255 M = 13.80
                              BB: t6853 M = 5.48
                              UTG: t15405 M = 12.32
                              Hero (UTG+1): t6146 M = 4.92
                              MP: t6996 M = 5.60

                              Pre Flop: (t1250) Hero is UTG+1 with A A
                              1 fold, Hero raises to t1200, 4 folds, BB calls t600

                              Flop: (t3050) 9 6 3 (2 players)
                              BB bets t600, Hero raises to t1400, BB calls t800

                              Turn: (t5850) Q (2 players)
                              BB bets t4203 all in, Hero calls t3496 all in

                              River: (t12842) T (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: t12842
                              BB shows J K (a straight, Nine to King)
                              Hero shows A A (a pair of Aces)
                              BB wins t12842

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #7665
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Poker Stars $0.91+$0.09 No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds + t8 - 9 players - View hand 1640353
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                BTN: t792 M = 4.12
                                SB: t513 M = 2.67
                                Hero (BB): t414 M = 2.16
                                UTG: t407 M = 2.12
                                UTG+1: t994 M = 5.18
                                UTG+2: t518 M = 2.70
                                MP1: t1270 M = 6.61
                                MP2: t3328 M = 17.33
                                CO: t2752 M = 14.33

                                Pre Flop: (t192) Hero is BB with 3 6
                                4 folds, MP2 calls t80, CO calls t80, 2 folds, Hero checks

                                Flop: (t352) T 6 3 (3 players)
                                Hero bets t326 all in, MP2 calls t326, CO calls t326

                                Turn: (t1330) 5 (3 players - 1 is all in)
                                MP2 checks, CO checks

                                River: (t1330) 4 (3 players - 1 is all in)
                                MP2 checks, CO checks

                                Final Pot: t1330
                                Hero shows 3 6 (two pair, Sixes and Threes)
                                MP2 shows 2 A (a straight, Deuce to Six)
                                CO mucks T Q
                                MP2 wins t1330

                                TQ call on okei, kuidas saab A2 siin boardil AI callida :) ?

                                Comment

                                Working...