Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Oeh, vahet pole.
Tundub, et kõik peale minu teavad flopil, mis vastastel käes on.
Btw, nähes vastaste kaarte flopil shipiks ma ikka sisse. Keegi teist ei shipiks???
Vabandus, et foldides jääb meil veel mängitav stack ei ole mingi vabandus ja on täiesti fundamentaalselt vale mõtlemine minu silmis ja olen valmis kaitsema enda seisukohta.
Oeh, vahet pole.
Tundub, et kõik peale minu teavad flopil, mis vastastel käes on.
Btw, nähes vastaste kaarte flopil shipiks ma ikka sisse. Keegi teist ei shipiks???
Vabandus, et foldides jääb meil veel mängitav stack ei ole mingi vabandus ja on täiesti fundamentaalselt vale mõtlemine minu silmis ja olen valmis kaitsema enda seisukohta.


A 
6
Comment