***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #6856
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    OMG lihtsalt kui faking tilti suudavad ajada need triobeti haiged turbo turnad, hommikune 6max ja päevane full ring 3k gtd. SICK gigamegahüdrotilt. FAKING DEBIILIKUD HITIVAD AAAAALAAAATIII KÕIKE.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #6857
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      sdfrtggdfjgirejgdosgigjdfg ei tea quit poker ja viimane BR cash outi no EI SAA NII.

      Beti preflop palju tahad ikka callib mingi fucking Russian retard super donk Q 7 suitediga maha hopaa flush draw käes, pot sized bet ikka call ja ikka looooomulikult hiit

      Panustad 2pairiga 2 connected flopis? Aga palun 3rd connector and idiot end of the straight call stationile

      Hitid kaks paari? Palun väga mees kes just varem crackis su AA 78 snap calliga viskab su välja 3 way potis, kus on ka AA m2ngus muide flopatud straightiga

      Hitting tripsi? Saad nupud sisse flopil? Aga palun retard call ja 4 masti jooksma lauda!'

      Callid AK donkari shovei maha ja ta näitab A7? Ok 7 7 flop you lose game over.

      Saad top pair, nut flash draw shortina? Aga palun ship get called and miss your flush, ah jaa teine mees saab two pairi loomulikult...........

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #6858
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        you tilt too much

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #6859
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          you tilt too much
          Viimased 70 buy ini läinud selles jooksus, trust me I'm very calm considering it all...

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #6860
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
            Viimased 70 buy ini läinud selles jooksus, trust me I'm very calm considering it all...
            as we see

            Comment

            • metsakas
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 67

              #6861
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


              Keegi mõnda jokerstarsi progrejat teab, tahaks kuvaldaga äsada klasjAmgwteuwkDGO8
              -e: kõik pask hakkas peale cashouti, tra on rigged...

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #6862
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                lol epic run paistab hu sngdes jätkuvat. pakun et umbes u 25-30bi alla ev kindlasti viimase kahe päeva jooksul lmao. sucks

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #6863
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  tõsiselt.ma ohverdan kitse pokerstarsile kui käed pidama hakkavad vist.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #6864
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    **** mängid ülemimt ekuu turnat, jõuad FT ja selle asemel et ära võita jään 3. kuna fishiga flopist AI tõmbab 3 oudise kuradi ****
                    tyramine mängi bingot kuradi emanikkujast fish

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #6865
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      TRA kui tilti ajab see nuss , miks nendele idikatele nii haiged luckboxid antakse ? TErve kuu Starsis yks kepp jooks , saad päeva plussi juba ja siis hakkab pihta insta -4 bi . Kuu siis -20BI 35k käe peale , vahet pole mäng on +ev v2hemalt , IDIKAD .

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #6866
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Täiesti perses kuidas fishid täna jooksid, kõik rexid olid hädas sellega. Nägin kuidas 79 / 4 / 12 fish sai 4 korda järjest nutsi flopist ja kuidas - 30 BB / 100 tüübid hit and runnisid lihtsalt, need fishid kes ei pannud kohe jooksu istusid 4bi stakkidega sees ja maha ei saanud keegi neid. Lõpuks tuli stop-loss kätte lihtsalt ja lauad tuimalt kinni

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #6867
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                          tõsiselt.ma ohverdan kitse pokerstarsile kui käed pidama hakkavad vist.
                          hahaha epic thread

                          Comment

                          • mortalvombat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2010
                            • 412

                            #6868
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                            tõsiselt.ma ohverdan kitse pokerstarsile kui käed pidama hakkavad vist.
                            Sa oled asjast valesti aru saanud. Enne ikka kits ja siis hakkavad käed pidama.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #6869
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              NO tra ei paista siin muutust tulevat saan fishi vastu pre flop KK vs AT sisse veel QQ ka callib. flop QKx AT vend saab rea riverisse ja istub oma suure stackiga edasi . Peab vist blackjacki pelama minema sama hea tundub juba.

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #6870
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                NO tra ei paista siin muutust tulevat saan fishi vastu pre flop KK vs AT sisse veel QQ ka callib. flop QKx AT vend saab rea riverisse ja istub oma suure stackiga edasi . Peab vist blackjacki pelama minema sama hea tundub juba.
                                Blackjackis on samamoodi ju : AT > KK

                                Comment

                                Working...