***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #7456
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    see on hea ju:) leiad tahtejõudu õppimiseks ka ja $$$$ voolab suust ja ninast..igalt poolt :D
    Olengi päev otsa erinevaid artikleid omaha kohta lugenud.Homme ka ja siis näeb,kas $$$ tuleb või läheb!

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #7457
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Solid

      Poker Stars $1.00+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 8 players - View hand 1576345
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP1: t2970 99 BBs
      MP2: t2780 92.67 BBs
      CO: t3180 106 BBs
      BTN: t2970 99 BBs
      SB: t2710 90.33 BBs
      BB: t2860 95.33 BBs
      UTG: t6800 226.67 BBs
      Hero (UTG+1): t3260 108.67 BBs

      Pre Flop: (t45) Hero is UTG+1 with Q K
      1 fold, Hero raises to t90, 1 fold, MP2 calls t90, CO calls t90, 3 folds

      Flop: (t315) 6 Q 8 (3 players)
      Hero bets t211, MP2 folds, CO raises to t422, Hero raises to t999, CO raises to t3090 all in, Hero calls t2091

      Turn: (t6495) 9 (2 players - 1 is all in)

      River: (t6495) T (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: t6495
      CO shows J K (a straight, Nine to King)
      Hero shows Q K (a pair of Queens)
      CO wins t6495

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #7458
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        irw lubasin siia küll mitte kunagi kirjutada aga no seriously wtf. 1 jaanuar soliidne kuupäev fuck offf. fucking idikad nägid vist esimest võitvat päeva oma elus tänu minule, AK mingi -5bi vist callitakse 3bet oop 83s flop A83, call 3bet 56o flop 55K, 88/55 agroidioot b vs b obv AA, seriously fuck off callitakse 2 streeti 3/4 potsize bette 3bet potis gutter+1overcard ja hititakse . kõike sitem miinuspäev mu elus.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • wanapagan
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 310

          #7459
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Ela muidugi ennast välja, ma tulen ka hiljem kirjutan siia midagi....
          E: PS. starsi rigged.exe täies mahus töökorras
          Last edited by wanapagan; 01.01.12, 18:57.

          Comment

          • Remokk
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 171

            #7460
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            peale seda kätt öeldi chatis lucky idiot
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            ja vana hakkas preflop alliini taguma... ülejärgmise käe callisin kohe
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            ja sellele järgneva ka
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Peale seda vana kõvatas, et võib 100 kätt allini minna ja lasi jalga.........

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #7461
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Ära jama,mängi full stackiga.Palju rohkem kaotuserõõmu!

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #7462
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Päev oli juba nagu enamvähem, kuni istus lauda härra Godmode. Graafik tema poolt vaadatuna.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #7463
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  Ära jama,mängi full stackiga.Palju rohkem kaotuserõõmu!
                  obviously tuleb fishide shoved 44-ga ära karistada MP-lt.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #7464
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    dno mis threadi panna aga reg sõimab vaala:


                    gosumortiz: NICE RAISE
                    haltdeifress: seems to work against oyu
                    gosumortiz: NICE STATS MATE

                    äkki mainiks veel HEM'i kodukat või cardrunnersit...

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #7465
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas con Vaata postitust
                      dno mis threadi panna aga reg sõimab vaala:

                      äkki mainiks veel HEM'i kodukat või cardrunnersit...
                      haha

                      Comment

                      • 5gww
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 333

                        #7466
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        tundub, et vana aasta õhtul lasin oma aju ka raketiga orbiidile. täiesti ulme lollusi saab laudades korda saadetud. idioot lihtsalt.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #7467
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          seriously WTF downswingi mul toimub for real.
                          Kas ma üldse faking kunagi enam võitma hakkan.

                          Mingi faking 13 riverit järjest 2 erineva saidi peale.

                          täna on siis just riverite päev.
                          15 korda vägemalt god damn 20st võimalusest.

                          quitin pokkeri.

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #7468
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Vahel on tunne, et lahkun oma kontorist ja lähen linna, ning kägistan suvalise ettejuhtuva inimese ära ning küsin, kuidas saab nii sitasti joosta??
                            Fakkking bs mis toimub. 4s päev kus kümnel korrast kaheksast nupud ees sisse saades tuleb kaotus.

                            Comment

                            • hakkameimema
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 349

                              #7469
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                              Vahel on tunne, et lahkun oma kontorist ja lähen linna, ning kägistan suvalise ettejuhtuva inimese ära ning küsin, kuidas saab nii sitasti joosta??
                              Fakkking bs mis toimub. 4s päev kus kümnel korrast kaheksast nupud ees sisse saades tuleb kaotus.
                              On oodata uut "kurikamõrvarit ?"

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #7470
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                                On oodata uut "kurikamõrvarit ?"
                                Ei sina ega keegi teine pole ohus :)

                                Comment

                                Working...