***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • broadcast
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 143

    #511
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    K*R*T KÜLL, SEE TOWER VÕIB OMA RIVERI KAARDID TEADAGI KUHU PISTA!!!!!
    GIGATILT ON PEAL! FAKKKKKK KÜLLLLLLLL...
    Just olin end -22$ august välja ronind nulli ja mõtlesin et lõpetan sessi ära....

    Krt selle Xpeediga käis pidevalt andmine, pidavalt pushis mind välja, üritasin sette kokku saada aga ei... ja siis see käsi, Turnil oleks pidand All-inni minema, aga vaevalt et ta oleks loobund, teades teda, riveril teadsin ,et olen beat aga pohh see need 4 taala.

    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 cnegovik ($8.92)
    UTG+2 NetFlash7 ($2.15)
    MP1 dacodac89 ($8.81)
    MP2 BMKoo2 ($1.38)
    MP3 whhee ($8.03)
    CO Hero ($14.99)
    BTN arahola ($9.97)
    SB TaRiKo_13 ($25.57)
    BB Xpeed BR ($15.11)

    Pre-flop: ($0.15, 10 players) Hero is CO 9 9
    5 folds, Hero raises to $0.35, 3 folds, Xpeed BR raises to $1, Hero calls $0.65

    Flop: 4 9 8 ($2.05, 2 players)
    Xpeed BR bets $1.55, Hero raises to $3.50, Xpeed BR calls $1.95

    Turn: 2 ($9.05, 2 players)
    Xpeed BR checks, Hero bets $6.25, Xpeed BR calls $6.25

    River: 5 ($21.55, 2 players)
    Xpeed BR bets $4.36, Hero calls $4.24

    Final Pot: $30.15
    Xpeed BR shows: J J
    Hero shows: 9 9

    Xpeed BR wins $28.65 ( won +$13.54 )
    Hero lost -$14.99


    ja siis see käsi:

    Mai tea, konverter jätab mind välja Stackide tabelist, ei viitsi vaadata ka milles asi, selles käes BTN 10$ stackiga, felipao_ ja SBuki vahel.

    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 StevieGEC73 ($10.00)
    UTG+2 Kronmar ($8.15)
    MP1 TheSanta1 ($10.91)
    MP2 MolotoloM ($10.42)
    MP3 osel14 ($8.76)
    CO Maximiser ($22.09)
    BTN felipao_ ($17.08)
    SB SBuki ($1.95)
    BB Gissc27 ($9.17)

    Pre-flop: ($0.15, 10 players) Hero is 4 4
    1 fold, Kronmar raises to $0.30, TheSanta1 calls $0.30, 2 folds, Maximiser calls $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 1 fold, Gissc27 calls $0.20

    Flop: 9 4 K ($1.55, 5 players)
    Gissc27 bets $0.35, 2 folds, Maximiser raises to $0.70, Hero raises to $2.50, Gissc27 calls $2.15, Maximiser calls $1.80

    Turn: K ($9.05, 3 players)
    Gissc27 checks, Maximiser bets $9.05, Hero calls $7.20, Gissc27 calls $6.37

    River: J ($31.67, 3 players)

    Final Pot: $31.67
    Maximiser shows: K J
    Hero shows: 4 4
    Gissc27 shows: A K

    Maximiser wins $30.19 ( won +$18.34 )
    Kronmar lost -$0.30
    TheSanta1 lost -$0.30
    Hero lost -$10
    Gissc27 lost -$9.17

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #512
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      standard

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #513
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        mul sama laks riveriga, siis teed ise haiget mängu ``hero calle`` , ning garanteeritud tuju 0. aga homme uus päev,

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #514
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          vittumaivõi... tra see triobet on mingi krdi NL4 mängijate paradiis.. teisi laudu seal lihtsalt ei ole... hea kui kokku üldse neli NL10 laudagi täidetud on...

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #515
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            kasutage sellist kiiret tildi lahustamise võimalust, et pange mängima see




            ja vaadake looduspilte selle tasemel Eesti venna blogist




            [img width=750 height=504]http://www.moment.ee/aju/rebane_7307.jpg[/img]
            by Remo Savisaar

            Comment

            • broadcast
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 143

              #516
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Ahjaa, unustasin enne mainida, et tildiga läks ka enne akende kinnilennutamist JJ PF All-inni peale 30c raise ja vastas AK, flopp tuli xAA. Nice.
              Aga nagu ma lihtsalt ei suuda pikka viha pidada kellegi peale ei kesta õnneks ka tilt väga kaua. Mingi 10-15 min võtsin lauad uuesti lahti, turna ka hakkas kõrvale tiksuma ja tuju tõusis. +25$ ja päev nullis. :) Võib rahus magama minna.... Aga räme swing oli 200 kätt -20, 1000 käega +11 ja siis 3 käega -25$ ja nüüd 600 käega +25$. Käive on kõva. ;D


              E: See blogi on ülikõva jah. Mõnus.

              Comment

              • Metsapull

                #517
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Pekki :( :( :(
                Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 21868
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                UTG+2: $25.00
                MP1: $25.00
                MP2: $28.15
                CO: $25.75
                BTN: $15.30
                SB: $27.50
                Hero (BB): $27.65
                UTG: $36.95
                UTG+1: $12.25

                Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A Q
                7 folds, SB calls $0.15, Hero raises to $0.75, SB raises to $4.50, Hero raises to $27.65, SB calls $23 all in

                Flop: ($55.00) J 2 K (2 players - 1 is all in)

                Turn: ($55.00) 6 (2 players - 1 is all in)

                River: ($55.00) J (2 players - 1 is all in)

                Final Pot: $55.00
                SB shows J A
                SB wins $52.25
                Hero wins $0.00
                (Rake: $2.75)

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #518
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  miks sa AQ pf all in lähed?

                  Comment

                  • Metsapull

                    #519
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Sest vastas on eludonk, kelle jaoks pf on ikka äss täilik nuts. Postflop ta tegi igast minraise ja asju ning andis kergemini alla.

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #520
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      see flip oli tglt 3:1 nii,et pole midagi hullu:D kui ma ei eksi siis 70:30 sinu kasuks

                      Comment

                      • Metsapull

                        #521
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas marguzz22
                        see flip oli tglt 3:1 nii,et pole midagi hullu:D kui ma ei eksi siis 70:30 sinu kasuks
                        68,17 vs 26,54 :)

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #522
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          [img width=750 height=561]http://img294.imageshack.us/img294/6904/suhufs4.jpg[/img]


                          ei mäleta, mis maha tuli, kuna mängisin strasis samal ajal ka, aga nad splittisid vist, kui võimalik on, aga ei mäleta tõesti

                          Comment

                          • Metsapull

                            #523
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            3 tundi tagasi mõtlesin, et teeks paar suuremat sit and god, kuna ühele läks päris hästi siis mõtlesin, et võtaks paar turniiri kõrvale, et igav ei hakkaks sit and go ammu läbi, aga kaks turnat veel ikka kestvat ja rahakohadki pole veel kätte jõudnud.

                            Comment

                            • Metsapull

                              #524
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Metsapull
                              3 tundi tagasi mõtlesin, et teeks paar suuremat sit and god, kuna ühele läks päris hästi siis mõtlesin, et võtaks paar turniiri kõrvale, et igav ei hakkaks sit and go ammu läbi, aga kaks turnat veel ikka kestvat ja rahakohadki pole veel kätte jõudnud.
                              Ja eriti tore on bubble boyks siis jääda.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #525
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Eelmine post oleks pidanud ikka "YES" threadi all olema :P. Siis oleks tulnud ka.

                                Comment

                                Working...