***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #541
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Heh. Sain just 200 käe jooksul 8 päris korralikku suckouti. Pmst iga üle 20bb pott kui ma ees olles raha sisse panin hititi ära. Ime, et ainult -4BI. Ma ikka ei biidi neid callstatione kuidagi..

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #542
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      +1

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #543
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        +2

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #544
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          NIIduk siit foorumist w ;D
          saad tagasi


          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          OnGame
          9 players
          Converted at weaktight.com

          Stacks:
          UTG PERROMOCHO ($19.55)
          UTG+1 Shuravie ($7.14)
          MP1 Proacherman ($11.67)
          MP2 BMKoo2 ($1.85)
          MP3 Hero ($9.97)
          CO looloo71 ($1.74)
          BTN alzxc ($14.54)
          SB nIIduk ($9.80)
          BB enzoj ($2.91)

          Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 K K
          4 folds, Hero bets $0.40, 2 folds, nIIduk bets $1.25, 1 fold, Hero bets $3, nIIduk calls $2.10.

          Flop: 7 5 2 ($6.90, 2 players)
          nIIduk checks, Hero bets $6.57, nIIduk calls $6.40

          Turn: Q ($19.87, 2 players)

          River: 8 ($19.87, 2 players)

          Final Pot: $19.87
          Hero shows: K K
          nIIduk shows: Q Q

          Hero wins $0.17 ( lost -$9.80 )
          nIIduk wins $18.72 ( won +$8.92 )

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #545
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Saaga jätkub stiilis: ma turnis maja, nupud sisse, vastasel river nelik
            pfai pocket vs K5o K high mast

            Täpselt ühe suurema poti olen terve päeva jooksul võitnud: kunnide nelik, imelik et seda üle ei löödud.

            kirjutamise ajal: pfai KK vs AA, AA tõmbab full house kokku. Teine kord 500 käe jooksul kui ma taga olin rahade sisse saamise ajal. -7bi.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #546
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              tramaeivõi. Üritan viimasel ajal beate nii rahulikult võtta, kui üldse võimalik aga selline lucky idioot kes 150bb flopist sisse lükkab auku tõmbega minu seti vastu ajab ikka marru küll ;D

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #547
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                no mine vittu vend raiseb callin Q9 BB , agro tont oli raises palju, missis raudsel flop Q85, flop callin, turn lasen tal jälle bluffida teen raise callib river A
                mine vittu värdjas, kadus ka lauast kohe tupp

                A2 käes

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #548
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  käiisme alkot ostmas, oli 4 kilekotti, kuhu jagunes kahte kotti kast seda roosat naisteõllet, ühte, 3 shampat ja kilone ja teise pealekad, kilone ja mingi gin, jÕdisme taksoga sihtkohta, panema asjad maha istume kamina ette, ja on ainutl kolm kotti( ikka kõige tähtsam shampade ja kilosega kadunud). Taksofirma räägib telefonis, et raadio kaudu juhil midagi ei ole. Tilt peal. Helistan infosse ja küsin alkopoe numbrit, mis juba kinni tegelt, sest 10 läbi. Tsik võtab vastu, ütleb, et ta ei tea midagi, saadan saali vaatama, kott on ukse kõrval maas. LOL. Ootas ära ja saime asjad kätte. Suckout oli

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #549
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    ei olnud suckout, rakeback oli. :D

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #550
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Mul uus strateegia, mängin ainult shortide vastu. Nii jätkub mu BIst viieks sakkaudiks. Jee!

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #551
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        ************

                        ********

                        ************

                        Sain Unibetis siis raked handide põhjal freerollile, kus 1. koht oli UNIBET OPEN pakett koguväärtusega 2750€ ja ega ei või ju elus kordagi vedada. Enne finaali siis re-raiseti pidevalt all-ini lõpuks AK vs 55 kaotus ja finaalis 1010 vs AK sain ka tappa ja 8-ndana out.
                        2-5 koht said 150k prima turna pileti. Homme veel üks, aga oli mul vaja seda 8-ndat kohta või? Samal ajal cashis ka mõnus downswing tramaeivõiii ''''' '''***'

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #552
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          keiss palju raked hande tegema pidi et kvalifitseeruda? kas pidid ise kvalifitseeruma või automaatselt registreeriti ja saadeti email?

                          Comment

                          • lenin
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 133

                            #553
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            krt, donkide festifal on täna raisk

                            AA tõstan preflopis 4XBB, callib tüüp 67 -ga. flopp x6x, võtan valuet, turn 6, ei tundu ohtlik, panen nuppe, riveril panen AI ja 15e läind.
                            Siis AK, flopp Kxx, panen nuppe, turn plank, panen nuppe, river 10. Vastas K10.

                            Läksin suitsetama ja oli endaga isegi rahul et nuppe panin ;D

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #554
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Mul oli AK-ga K2 vastas :D river loog 2 ,
                              mõltein ka et river 2, nüüd igatahes panen silmad kinni, kui mõlemal nupud sees ja mõtlen et ma võidan irww.
                              siiamaani kaotanud pole ;D

                              Comment

                              • lenin
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 133

                                #555
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas kollane
                                Mul oli AK-ga K2 vastas :D river loog 2 ,
                                mõltein ka et river 2, nüüd igatahes panen silmad kinni, kui mõlemal nupud sees ja mõtlen et ma võidan irww.
                                siiamaani kaotanud pole ;D
                                mnjaa. eks ta ole.

                                Comment

                                Working...