Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
ma sain teada, et ma olen vaimuhaige veel rohkem, kui arvasin. tuli selline raamat välja, nagu kaaskäitumisest ja teiste probleemide enda kaela võtmisest, et inimesed aitavad ilma põhjuseta teisi, kui peaks ennast aitama. Mitte sassi ajada AITAMISEGA, KUI ENDAL ON HÄSTI, SIIS ON SEE ENESETEOSTUS!. Igatahes ma olen tagantjärgi ikka paras psühh selle koha pealt. Mulle meeldib aidata, kui saan, aga saan nüüd aru et kui peaks endaga tegelema, siis on see suur viga. Suvest tuli kohe kaks juhust ette: Mõlemal korral oli mul vaja tegelt sitaks pokkerit mängida ja õppida, et vMario õpetamisest midagi kasu oleks ja kuhugi saaks omadega, aga ühe korra tra käisin kuskil räigelt suurtest kalevipoja kividest tasuta kiviaeda veeretamas, mis oli ikka fucking massive töö, isegi see ei loe, et süüa ja õllet anti ja pereema paras milf oli. Teine juhus, et sõbral oli vaja vesi majja ruttu sisse saada ja tasuta (hiljem küll sain raha, kuigi ma abslouutselt ei tahtnud, ega küsinud, seega minek oli tegelt viga) müttasin mitu päeva( kui vana legendaarne teeehitaja ja kiviladuja ), asfaldi alla tunnelit kaevates, kõhuli jalgevahelt kruusa välja lükates, et kraani leida tee alt + väikse labidaga vundamendi alla kaevates, kus pinans on niiske ja simultainously tuli vett ka ära loopida pangega, et sealt ühenduskohta leida + sõrgkangiga läbi munakivivundamendi lõhkudes, mis oli ka fucking hard job. Ja ma rõhutan, et mulle meeldis seda teha ja ei kahetse, et aitasin tähtsaid asju teha tasuta, aga see on ikkagi viga, sest tegelt kaotasin ise, kuna ei teinud seda, mida pidin tegema.
Selliseid asju sitaks veel, aga proovin ennast parandada ja nii plaju aidata, et saan rohkem teisi aidata, endale persse nussimata
ma sain teada, et ma olen vaimuhaige veel rohkem, kui arvasin. tuli selline raamat välja, nagu kaaskäitumisest ja teiste probleemide enda kaela võtmisest, et inimesed aitavad ilma põhjuseta teisi, kui peaks ennast aitama. Mitte sassi ajada AITAMISEGA, KUI ENDAL ON HÄSTI, SIIS ON SEE ENESETEOSTUS!. Igatahes ma olen tagantjärgi ikka paras psühh selle koha pealt. Mulle meeldib aidata, kui saan, aga saan nüüd aru et kui peaks endaga tegelema, siis on see suur viga. Suvest tuli kohe kaks juhust ette: Mõlemal korral oli mul vaja tegelt sitaks pokkerit mängida ja õppida, et vMario õpetamisest midagi kasu oleks ja kuhugi saaks omadega, aga ühe korra tra käisin kuskil räigelt suurtest kalevipoja kividest tasuta kiviaeda veeretamas, mis oli ikka fucking massive töö, isegi see ei loe, et süüa ja õllet anti ja pereema paras milf oli. Teine juhus, et sõbral oli vaja vesi majja ruttu sisse saada ja tasuta (hiljem küll sain raha, kuigi ma abslouutselt ei tahtnud, ega küsinud, seega minek oli tegelt viga) müttasin mitu päeva( kui vana legendaarne teeehitaja ja kiviladuja ), asfaldi alla tunnelit kaevates, kõhuli jalgevahelt kruusa välja lükates, et kraani leida tee alt + väikse labidaga vundamendi alla kaevates, kus pinans on niiske ja simultainously tuli vett ka ära loopida pangega, et sealt ühenduskohta leida + sõrgkangiga läbi munakivivundamendi lõhkudes, mis oli ka fucking hard job. Ja ma rõhutan, et mulle meeldis seda teha ja ei kahetse, et aitasin tähtsaid asju teha tasuta, aga see on ikkagi viga, sest tegelt kaotasin ise, kuna ei teinud seda, mida pidin tegema.
Selliseid asju sitaks veel, aga proovin ennast parandada ja nii plaju aidata, et saan rohkem teisi aidata, endale persse nussimata
8
Q
($2.70, 3 players)
Comment