***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #556
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ma sain teada, et ma olen vaimuhaige veel rohkem, kui arvasin. tuli selline raamat välja, nagu kaaskäitumisest ja teiste probleemide enda kaela võtmisest, et inimesed aitavad ilma põhjuseta teisi, kui peaks ennast aitama. Mitte sassi ajada AITAMISEGA, KUI ENDAL ON HÄSTI, SIIS ON SEE ENESETEOSTUS!. Igatahes ma olen tagantjärgi ikka paras psühh selle koha pealt. Mulle meeldib aidata, kui saan, aga saan nüüd aru et kui peaks endaga tegelema, siis on see suur viga. Suvest tuli kohe kaks juhust ette: Mõlemal korral oli mul vaja tegelt sitaks pokkerit mängida ja õppida, et vMario õpetamisest midagi kasu oleks ja kuhugi saaks omadega, aga ühe korra tra käisin kuskil räigelt suurtest kalevipoja kividest tasuta kiviaeda veeretamas, mis oli ikka fucking massive töö, isegi see ei loe, et süüa ja õllet anti ja pereema paras milf oli. Teine juhus, et sõbral oli vaja vesi majja ruttu sisse saada ja tasuta (hiljem küll sain raha, kuigi ma abslouutselt ei tahtnud, ega küsinud, seega minek oli tegelt viga) müttasin mitu päeva( kui vana legendaarne teeehitaja ja kiviladuja ), asfaldi alla tunnelit kaevates, kõhuli jalgevahelt kruusa välja lükates, et kraani leida tee alt + väikse labidaga vundamendi alla kaevates, kus pinans on niiske ja simultainously tuli vett ka ära loopida pangega, et sealt ühenduskohta leida + sõrgkangiga läbi munakivivundamendi lõhkudes, mis oli ka fucking hard job. Ja ma rõhutan, et mulle meeldis seda teha ja ei kahetse, et aitasin tähtsaid asju teha tasuta, aga see on ikkagi viga, sest tegelt kaotasin ise, kuna ei teinud seda, mida pidin tegema.
    Selliseid asju sitaks veel, aga proovin ennast parandada ja nii plaju aidata, et saan rohkem teisi aidata, endale persse nussimata

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #557
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Mul oleks vaja vannitoas remonti teha...

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #558
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Tra, täna oli triobetis mellowmani õnnepäev.

        KK vs QQ turnis all ini, river Q.
        Flop KKT, checkitakse ära, turn 4, mul 44 ning mellowmanil KT obv.

        Vahepeal sain tagasi ka, aga siis tal oli mingi väärakas väike stack. Lammas, nagu ikka, kõik peale suurte pocketite limpab, AK'ga oli tal flopist K, mul oli 49 ja nelja paar flopist, checkiti turnini ja turn 9, vend lükkas mu raise peale all ini ja easy call.

        Triobetis ikka kalu nii palju, et tuleb oma settide päevad ära oodata ja küll see kasum tuleb. Pooled regularidest on ka sellised kalapojad, et aru ei saa, kuidas neil raha otsa ei lõppe.
        Gotta Love rakeback!

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #559
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas pikk28
          keiss palju raked hande tegema pidi et kvalifitseeruda? kas pidid ise kvalifitseeruma või automaatselt registreeriti ja saadeti email?
          Ise tuli regada ja ma sain kolmele turnale, iga 2,5k raked handiga sai ühele. Neljandast jäi veits puudu. Mõttetud turbod olid, 10 min blindid, ei istu selline rahmeldamine.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #560
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            $0.10/$0.20 No Limit Holdem
            10 players
            Converted at weaktight.com

            Stacks:
            UTG ($4.17)
            UTG+1 ($35.75)
            UTG+2 ($23.25)
            MP1 ($7.56)
            MP2 ($18.77)
            MP3 ($20.41)
            Hero (CO) ($26.08)
            BTN ($13.98)
            SB ($3.20)
            BB ($21.73)

            Pre-flop: ($0.30, 10 players) Hero is CO 8 8
            UTG bets $0.80, 2 folds, MP1 calls $0.80, 2 folds, Hero calls $0.80, 3 folds

            Flop: 2 Q 8 ($2.70, 3 players)
            UTG bets $3.37, MP1 folds, Hero calls $3.37.

            Turn: 4 ($9.44, 2 players)

            River: Q ($9.44, 2 players)

            Final Pot: $9.44
            Hero shows: 8 8
            UTG shows: Q Q

            UTG wins $8.97 ( won +$4.80 )
            Hero lost -$4.17
            MP1 lost -$0.80

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #561
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              antnx: vaatasin Su kätt ja eile täpselt samade tegelastega analoogne käsi, tsenaarium veidi teine.
              Ma võiks selliseid viimase viimase nädala jooksul saadud käsi siia mingi 20 tükki panna, täiesti käsitlematu.

              $0.05/$0.1 No Limit Holdem
              10 players
              Converted at weaktight.com

              Stacks:
              UTG+1 ($6.95)
              UTG+2 ($1.70)
              MP1 ($4.25)
              MP2 ($10.37)
              Hero (MP3) ($10.15)
              CO ($12.32)
              BTN ($8.58)
              SB ($3.41)
              BB ($2.41)

              Pre-flop: ($0.15, 10 players) Hero is MP3 8 8
              4 folds, Hero raises to $0.40, CO calls $0.40, 1 fold, TPaini calls $0.40, 2 folds

              Flop: Q 8 7 ($1.35, 3 players)
              Hero bets $1, CO calls $1, TPaini raises to $3, Hero calls $2, CO calls $2

              Turn: K ($10.35, 3 players)
              Hero checks, CO checks, TPaini bets $2.25, Hero raises to $6.75, CO folds, TPaini calls $2.41

              River: Q ($21.76, 2 players)

              Final Pot: $21.76
              Hero shows: 8 8
              TPaini shows: K Q

              Hero wins $2.09 ( lost -$8.06 )
              TPaini wins $18.69 ( won +$10.63 )
              CO lost -$3.40

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #562
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Vat seal flopil ma oleks küll hulluks läinud :)

                Vist oleks teinud check/raise AI :)

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #563
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  RÕVE HOMMMMMMMMIK:

                  No-Limit Hold'em, $0.30 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  MP2 ($25.31)
                  MP3 ($31.73)
                  CO ($40.74)
                  Button ($26.79)
                  Hero (SB) ($29.55)
                  BB ($29.55)
                  UTG ($30.09)
                  UTG+1 ($40.71)
                  UTG+2 ($43)
                  MP1 ($30)

                  Preflop: Hero is SB with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
                  1 fold, UTG+2 calls $0.30, 3 folds, CO calls $0.30, 1 fold, Hero raises $1.80, 1 fold, UTG calls $1.50, 1 fold, CO calls $1.50

                  Flop: ($5.85) K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (3 players)
                  UTG checks, CO checks, Hero bets $3.75, UTG calls $3.75, 1 fold

                  Turn: ($13.35) 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                  UTG checks, Hero bets $10.05, UTG calls $10.05

                  River: ($33.45) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
                  UTG checks, Hero bets $13.95 (All-In), UTG calls $13.95

                  Total pot: $61.35

                  Results:
                  Hero had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (two pair, Aces and threes).
                  UTG had J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (flush, Ace high).
                  Outcome: UTG won $59.85


                  No-Limit Hold'em, $0.30 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  BB ($9.36)
                  UTG ($49.71)
                  UTG+1 ($32.94)
                  MP1 ($34.64)
                  MP2 ($22.42)
                  CO ($30)
                  Button ($14.66)
                  Hero (SB) ($29.40)

                  Preflop: Hero is SB with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
                  1 fold, MP1 raises $1.05, 3 folds, Hero raises $3.60, 2 folds, MP1 calls $2.55

                  Flop: ($7.65) A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
                  MP1 bets $3, Hero raises $12, MP1 calls $9

                  Turn: ($31.65) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                  MP1 checks, Hero bets $10.50, MP1 calls $10.50

                  River: ($52.65) 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
                  MP1 bets $8.54 (All-In), Hero calls $3.30 (All-In)

                  Total pot: $59.25

                  Results:
                  Hero had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (three of a kind, Aces).
                  MP1 had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (three of a kind, Aces).
                  Outcome: MP1 won $62.99

                  Comment

                  • leits

                    #564
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



                    wtf riveril lükkad ise nuppe, must be joking? (esimene k2si obv)

                    e: viga parandatud

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #565
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Huh???

                      Quotesid valet inimest?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #566
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Jep. Buildupi esimese kohta se 99% tõenäosusega arvan. :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #567
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          No triobetis mingi gebberniit käib nüüd. Riverid ei ole rigged, vaid turnid. AJ flopin top 2, turn on K, tundus, et mingi AK laks nüüd, aga hoopis hullem, KK leidis omale kolmanda.
                          Siis oli mingi 77, kellel lasin AK'ga TPTK'ga turni näha, obv leidis sealt 7.

                          22 set on vist juba 3 korda flush ära fishitud ning AK vs A9 sai ka ikka flushiga jagu. Peab vist hakkama any pairiga flopil reraisema, ehk siis ei imeta nii palju.

                          Ja ma ei tea, kaua ma neid heatereid ootama pean, Pokerstarsis 600$ alla EV, Triobetis 300$ alla EV see aasta!

                          Tournamentides ka kaarti pole, Weekend rankingus ja Bountys juba mitu nädalat vaevu Final tabeli lõhna tundnud.

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #568
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Kas jooksed 50k halvasti?

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #569
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Davy
                              Kas jooksed 50k halvasti?
                              Ma arvan, et sellega on siin teemas kõik öeldud :/.

                              Ei pidanud midagi halba silmas, tahtsin lihtsalt öelda, et see oleks nagu Davy isiklik teema :D.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #570
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas RudiTurbo
                                Pokerstarsis 600$ alla EV, Triobetis 300$ alla EV see aasta!
                                Mitu BI see pokerstarsis on? 3xNL200 või 300xNL2?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...