Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
ARGH"!%/()?"#%!#"%
Ma ei tea, peaks vist cashis ka 6 maxi hakkama proovima.
Ma olen vist triobetis teinud kuskil 25 6maxi tournat ning final tabeleid on kuskil 6-7 tükki ning täna jõudsin jälle.
Aga siiamaani ei ole õnnestunud võitu koju tuua ja täna jälle mingi lammas, kes juba tund aega on iga kolmas käsi tõstnud, no ei tule kaarti ka , millega kord majja lüüa ja ei taha oma tourneyt mingi nõrga ässaga joonele panna.
Närune viies koht ja 228$, vahepeal olin kenal teisel kohal , aga lihtsalt callitakse 4xBB raised ära ja pushitakse välja.
See agro tüüp lükkas mingi M8 stacki pidevalt blindide varastamiseks sisse ning kordagi ei jooksnud kuskile monsterite otsa ja praegu tourney lõppes ja tüüp sai teise koha. Täiesti sick, aru ma ei saa , kuda sellised noateradel kõndijad jõuavad aina võitudeni.
Võitja sai muide 1053$, jube suur vahe ikka viienda ja võidu vahel >:(
ARGH"!%/()?"#%!#"%
Ma ei tea, peaks vist cashis ka 6 maxi hakkama proovima.
Ma olen vist triobetis teinud kuskil 25 6maxi tournat ning final tabeleid on kuskil 6-7 tükki ning täna jõudsin jälle.
Aga siiamaani ei ole õnnestunud võitu koju tuua ja täna jälle mingi lammas, kes juba tund aega on iga kolmas käsi tõstnud, no ei tule kaarti ka , millega kord majja lüüa ja ei taha oma tourneyt mingi nõrga ässaga joonele panna.
Närune viies koht ja 228$, vahepeal olin kenal teisel kohal , aga lihtsalt callitakse 4xBB raised ära ja pushitakse välja.
See agro tüüp lükkas mingi M8 stacki pidevalt blindide varastamiseks sisse ning kordagi ei jooksnud kuskile monsterite otsa ja praegu tourney lõppes ja tüüp sai teise koha. Täiesti sick, aru ma ei saa , kuda sellised noateradel kõndijad jõuavad aina võitudeni.
Võitja sai muide 1053$, jube suur vahe ikka viienda ja võidu vahel >:(
7 
6
TC
Comment