***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #91
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    traaaaaaaaaa........full tildis tna ikka masendav päev....ükski coinflip ei tule ära :S, kui mul AK/AQ vastas poket, ei pea vastu.
    Kui mul poket või pildipoket, vastas AK vms, ikka ei pea vastu...ning kui mul KK siis tema saab mingi runner runner pasa;D

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #92
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Ei olnud parim sess öösel.
      +3BI pealt -4BI peale 8min.

      EDIT:

      Aaa, TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #93
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas PokerDevil
        Ei olnud parim sess öösel.
        +3BI pealt -4BI peale 8min.

        EDIT:

        Aaa, TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
        tean, mida tunned :D

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #94
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          ...

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #95
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Minu tournamendi jama jätkub.

            Jälle olin ühel tourneyl suht lähedal rahale ning SB tegi minraise, otsustan siis esimest korda selle tourney jooxul väixe all ini teha, et blinde kaitsta, ning nagu arvata võis, SB'l oli AA.

            Kaua võib!?

            EDIT: Tuli meelde, tegin PS'is veel cashi ja proovisin laudu samamoodi asetada nagu ESTPatrickul ning algusepoole kui veel asju sättisin, siis tahtsin ühte linnukest panna ühele popupile ning samal hetkel hüppas ette teine laud ning Fold preflop AA , YAY! Pot oli juba raisetud ka ja calliti veel ka, perkele! Hiljem foldisin veel AKs preflopist kui jälle üritasin linnukest kuskile panna!
            Aga no sessil endal polnud väga viga, kuigi andsin jälle kaks suurt potti ära, peax vist laudadesse tagasi minema, tundus, et donke hakkas just juurde tekkima.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #96
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas RudiTurbo
              Minu tournamendi jama jätkub.

              Jälle olin ühel tourneyl suht lähedal rahale ning SB tegi minraise, otsustan siis esimest korda selle tourney jooxul väixe all ini teha, et blinde kaitsta, ning nagu arvata võis, SB'l oli AA.

              Kaua võib!?
              Jep turniiridega on kahjuks sellised lood, midagi teha ei ole, õnne faktor on nii suur lihtsalt. Kannata, küll tuleb ka sinu kord.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #97
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Tigrano
                Jep turniiridega on kahjuks sellised lood, midagi teha ei ole, õnne faktor on nii suur lihtsalt. Kannata, küll tuleb ka sinu kord.
                Natuke on see Harrington Inflection pointi chapter ka süüdi vist viimasel ajal, sest lihtsalt natuke liiga tihti leian end all inis mingi Random käega. Eile lugesin selle chapteri uuesti üle.

                Mu vana tight all the way strateegia vähemalt töötas mind väga tihti rahadesse, aga rahades sulasin alati kokku, nüüd võtan juba enne rahasid veic loosemaks ning ei ole siiamaani luckinud.
                Aga sellesmõttes vana strateegia trios sobib, sest final tabel algab enamustes tournides kohe veic pärast money algust, siis on vaja ainult mõnda kaarti, et sinna jõuda.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #98
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  Natuke on see Harrington Inflection pointi chapter ka süüdi vist viimasel ajal, sest lihtsalt natuke liiga tihti leian end all inis mingi Random käega. Eile lugesin selle chapteri uuesti üle.

                  Mu vana tight all the way strateegia vähemalt töötas mind väga tihti rahadesse, aga rahades sulasin alati kokku, nüüd võtan juba enne rahasid veic loosemaks ning ei ole siiamaani luckinud.
                  Aga sellesmõttes vana strateegia trios sobib, sest final tabel algab enamustes tournides kohe veic pärast money algust, siis on vaja ainult mõnda kaarti, et sinna jõuda.
                  Samas arvan, et tight stiil ruulib rohkem, muidugi sõltub turniirist, kui suure % saavad esimesed, palju on mängijaid, et kas tasub üldse raha koha eest võidelda, vahel tasub ainutl esimeste, sest raha kohad ei anna eriti mitte midagi. See, kui mõni fish kobab vahest ja saab suht hea koha oma loosi stiiliga, ei tähenda, et Sina oma tight stiiliga head kohta ei või saada. Sina tegelikult jõuad poole rohkem kordi rahadesse, selles olen ma veendunud ja rahades muutud alles kõvasti loosimaks.

                  Samas, just ennem rahasi on hea rohkem varastada, sest paljud on suht surnud olekus, et jumalaeest rahadesse jõuda, siis on võimalik kiiresti suht suur stack kokku ajada aga samas peab ka riskima kõvasti.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #99
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Nagu Raymond Rahme ütles pärast 2007 aasta WSOPi final tabelit , et Every pot You enter is a potential ending for Your tournament, so the less pots You enter, the more chance of making it :D Päris täpne quote ei olnud, aga point oli selline :)
                    Ise mängiks ka heameelega ainult Hellmuthi stiili , sest töenäosuse poolest nagu peax olema raskem jõuda kuskile, kui Sa iga nati aja tagant jälle all inis oled. Aga tundub, et kuskil PS'i tournadel muud moodi nagu ei saagi ning neid tournamente võib võtta kui Loterii pileteid, kus puhtale loto õnnele lisaks saad teha mõningaid otsuseid, mis võivad suurendada võiduvõimalusi.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #100
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Natuke on see Harrington Inflection pointi chapter ka süüdi vist viimasel ajal, sest lihtsalt natuke liiga tihti leian end all inis mingi Random käega. Eile lugesin selle chapteri uuesti üle.

                      Mu vana tight all the way strateegia vähemalt töötas mind väga tihti rahadesse, aga rahades sulasin alati kokku, nüüd võtan juba enne rahasid veic loosemaks ning ei ole siiamaani luckinud.
                      Aga sellesmõttes vana strateegia trios sobib, sest final tabel algab enamustes tournides kohe veic pärast money algust, siis on vaja ainult mõnda kaarti, et sinna jõuda.
                      mängisin sinuga koos seda bounty turniiri ja kuna enamus keskendumine oli teistel turniiridel(kokku oli vahepeal 6 tk korraga ja pidasin neid tunduvalt olulisemateks)siis väga ei jälginud sind, kuid midagi ikka. istusid mu paremal käel.
                      soovitaksin sul tähelepanu pöörata neile punktidele:
                      betsizeing - pf reise kohati liiga suur, cbet liiga väike, või liiga suur.
                      liiga loose range - iga Ax ei ole mängitav imo.
                      kontrollitud agressiivsus - iga kord ei pea blindi varastama, kui oled co,btn või sb ja sinuni folditud.
                      bluffides peaks sees olema loogika - riveri väike panus blufina reeglina ei tööta.


                      näite käsi(mälu järgi). blindid 20/40,
                      mina reise UTG JJ 140
                      sina callid BB A6o - sa ei anna utg reisele respecti, kuigi olin väga tight olnud.
                      flop T A 9 , mina cbet 180, sina call. sa ei tea, kus oled, kuna pf oli vale. kas oled domineeritud või lihtsalt cbetin madalama paariga.
                      turn K. chekin, sina chk.
                      river J(vist oli ka 3s masti kaart). mina chk(lootes saada odavalt showdowni), kuna ei teadnud kas ostsid masti ja ka rida tuli maha.
                      sina bet ca 66 vms. ??? 66 mingi 700 potti. see pole value bet ega tööta ka blufina. ma ei saaks siin püssi ähvardusel ka foldida.

                      lihtsalt sõbralikud soovitused, millele pisut tähelepanu pöörata. ja tahaks enda mängu kohta ka kriitikat, kui kellegagi samas lauas juhtume olema.


                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #101
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas vsiu100
                        mängisin sinuga koos seda bounty turniiri ja kuna enamus keskendumine oli teistel turniiridel(kokku oli vahepeal 6 tk korraga ja pidasin neid tunduvalt olulisemateks)siis väga ei jälginud sind, kuid midagi ikka. istusid mu paremal käel.
                        soovitaksin sul tähelepanu pöörata neile punktidele:
                        betsizeing - pf reise kohati liiga suur, cbet liiga väike, või liiga suur.
                        liiga loose range - iga Ax ei ole mängitav imo.
                        kontrollitud agressiivsus - iga kord ei pea blindi varastama, kui oled co,btn või sb ja sinuni folditud.
                        bluffides peaks sees olema loogika - riveri väike panus blufina reeglina ei tööta.


                        näite käsi(mälu järgi). blindid 20/40,
                        mina reise UTG JJ 140
                        sina callid BB A6o - sa ei anna utg reisele respecti, kuigi olin väga tight olnud.
                        flop T A 9 , mina cbet 180, sina call. sa ei tea, kus oled, kuna pf oli vale. kas oled domineeritud või lihtsalt cbetin madalama paariga.
                        turn K. chekin, sina chk.
                        river J(vist oli ka 3s masti kaart). mina chk(lootes saada odavalt showdowni), kuna ei teadnud kas ostsid masti ja ka rida tuli maha.
                        sina bet ca 66 vms. ??? 66 mingi 700 potti. see pole value bet ega tööta ka blufina. ma ei saaks siin püssi ähvardusel ka foldida.

                        lihtsalt sõbralikud soovitused, millele pisut tähelepanu pöörata. ja tahaks enda mängu kohta ka kriitikat, kui kellegagi samas lauas juhtume olema.


                        Oled kindel, et see oli UTG raise? Kas Sa mitte minust hoopis paremal ei istunud olid hoopis SB? Kui olid UTG, siis ma tõesti ei tea, mis call see oli, A6o BBlt pole minu kaup :D

                        Ning see käsi pole minu stiilinäide, selle mängisin täisdonkina alles üles ärganud ja 3 tournat korraga algasid ;D
                        Ja kui õieti mäletan, siis olen Sind cashis näinud mängimas ning jõhkraid donki liigutusi ka tegemas, seega on mul Sinust veic bluffija pilt ning see riveri bet oli kaitse bet, et tekitaks Sinus segadust ning Sa seda riverit bluffida ei julgeks, kuna ma arvasin tõesti , et mu A võib good olla arvestades, kuda ma seda kätt olin mänginud :) Sest kui Sa olidki mingi savi käega potis, siis minu turni check ja riveri check annaxid Sulle hea võimaluse bluffimiseks riveris. Seega tegin selle minibeti, Et ma näexin Su kätt ning, et Sa ei julgeks bluffida :P Sest ma polex isegi väga väikest betti seal oma A'ga enam callida saanud.

                        EDIT : leidsin käe üles HEMist, olid jah UTG, aga blindid olid ainult 10/20 ning mu käsi oli A6s. Seega polnud see preflop midagi nii halb, stackide suurusi arvestades. Ja kuna Sa UTG raisesid, siis ma ei julgenudki oma nõrka kickerit nii väga mängida, aga kuna Mul top pair oli, siis otsustasin turni ära vaadata.

                        Comment

                        • Metsapull

                          #102
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas vsiu100

                          lihtsalt sõbralikud soovitused, millele pisut tähelepanu pöörata. ja tahaks enda mängu kohta ka kriitikat, kui kellegagi samas lauas juhtume olema.


                          Sinuga olin küll tükk aega samas lauas, aga praegusel hetkel küll ei mäleta (kahjuks või siis õnneks), et Sa midagi oleksid eriti valesti teinud. :P

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #103
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Ja kui õieti mäletan, siis olen Sind cashis näinud mängimas ning jõhkraid donki liigutusi ka tegemas, seega on mul Sinust veic bluffija pilt
                            cashis olen donk, pole kahtlustki. olen seda alles alates nov. põhiliselt mängima hakanud. aga sinuga pole kohe kindlasti ühes lauas olnud. ja cashis jõhkralt bluffida? ei usu eriti. vast oli ikka mõni turniir, mida varem mänginud oleme. a la turbo turniir vms.

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #104
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Seda et....mulle jõudis see detsembri "asdais#da8usPjSaks" nüüd kohale...täiesti pe**es. Isegi 80-20 olukorrad ei tule enam ära. Kui seti hitin, on vastas suurem set või gutshot, mis riverisse ära tõmbab. Hittisin nut maja - vastas mastirida. AA vs KK viimased 3 korda rämedalt peeruvahele saanud - üks kord sai seti ja kaks korda rea. Ühesõnaga - pe**es! Ma olen nagu mingi shortstackide lemmik mängukann - kõik abusivad rämedalt ja kui ära callin ja ees olen...siis riveriks saan ikka peeruvahele. >:( Mõttetu on siin vinguda, ma tean...

                              Ja sellega läksid ka kõik detsembriks seatud klassikalised goalid (no tilt, stop-loss jne) perse, sest tõmbas ikka sellise viha sisse...üks hetk avastasin end NL600-st, kus sain samuti rämedalt TT vs QQ suhu, kui flopist (4TQ) AI. Järgmisel hetkel olin NL1000, kus dongil mingi ime läbi ei õnnestunudki runner-runner masti saada mu kolmiku vastu... seega päris bustoks ei lennanud. Tunne on ****. Vedasin ennast alt ... :(

                              Igatahes tegin damage controli - cashout ja jõulukinke šoppama Pokkerist käin paar päeva kaarega mööda.

                              edit: jõuluvanalt soovin poker mindseti (raamatut ka, aga eelkõige, et jõuluvana mu mõtlemise paika paneks ja tiltamisest vabastaks)

                              Comment

                              • H2O
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 362

                                #105
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Ma tean miks te aina kaotate oma raha, sest teie vastastel heliseb selline noot winampist http://www.youtube.com/watch?v=1D2Mbd2NKSE


                                Se on +EV :D:D.

                                Comment

                                Working...