***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas ment52
    Millest sa oma AQoffiga ees loodad olla seal?
    Absoluutselt kõigest! See on kas coinflip või ma olen ees ja pot on nii suur, et ära foldida 40:60 (minu kasuks) olukorda.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #242
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      obv ma pole nl1K uneski näinud, aga kus ma mängin regular alla KK preflop ei 4-beti. Sisse oled pannud alla viiendiku buyini, madala PP vastu oled heal juhul even money, QQ+ ja AK vastu sisuliselt dead.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #243
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas ment52
        obv ma pole nl1K uneski näinud, aga kus ma mängin regular alla KK preflop ei 4-beti. Sisse oled pannud alla viiendiku buyini, madala PP vastu oled heal juhul even money, QQ+ ja AK vastu sisuliselt dead.
        Tähele peab panema seda, et algul ta kõigest callis 3x BB raise ning andis ilgelt head oddsid kõigile järgnevatele potti astumiseks, ei usu, et Ta AA või KK niimoodi ohtu paneks.
        Kuigi kui ta teadis, et blindides on mingi aggro tegelane, siis võis siiski olla :)

        Aga ausalt öeldes, kõik need foorumis postitatud käed, neid on nii raske öelda, mis neil olla võib. Nii palju faktoreid on, mida lauas olles näed, mis aitavad otsustada.
        Näiteks kui kirjapildis on ilmselge AA, kuid mängija, kes ise lauas oli, nägi Teda just 4 kätt järjest raisemas ja näitas kahel korral AA, siis tekib suur suur vahe kirjaliku olukorra ja tegeliku olukorra vahel.
        Lisaks sellele kõik mõtlemisajad ning veel ka lisaks peab mõtlema teiste aktiivsete mängijate statside peale, sest villaini otsus võib ka olla mõjutatud teiste mängijate statsidest jne.

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #244
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          SB ($24.50)
          Hero (BB) ($70.90)
          UTG ($12.65)
          Button ($50)

          Preflop: Hero is BB with 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
          2 folds, SB calls $0.25, Hero raises to $2, SB calls $1.50

          Flop: ($4) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
          SB checks, Hero bets $2.50, SB raises to $5.50, Hero raises to $8.50, SB raises to $22.50 (All-In), Hero calls $14

          Turn: ($49) K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

          River: ($49) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $49 | Rake: $2

          Results:
          SB had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (straight, Ace high).
          Hero mucked 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (three of a kind, tens).
          Outcome: SB won $47

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #245
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            IRW ;D
            MISASI SEE VEEL OLI :D

            aga...kui sa oleks kohe allini pushinud peale seda raiset, mis ta 5,5$le pani, siis ta poleks callinud :D

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #246
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas RudiTurbo
              Tähele peab panema seda, et algul ta kõigest callis 3x BB raise
              Jep, kui just tegu mingi metagamega ei ole siis oli see coinflip.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #247
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas ranka
                Absoluutselt kõigest! See on kas coinflip või ma olen ees ja pot on nii suur, et ära foldida 40:60 (minu kasuks) olukorda.
                selles mõttes et kas NL1000 on siis nii donkid et c/r mingi pasaga AI?
                see nagu rohkem micro stakesi teema ju?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas ment52
                  obv ma pole nl1K uneski näinud, aga kus ma mängin regular alla KK preflop ei 4-beti. Sisse oled pannud alla viiendiku buyini, madala PP vastu oled heal juhul even money, QQ+ ja AK vastu sisuliselt dead.
                  Tõesti arvad, et ta coldcallib QQ+, AK CO-lt?

                  Teiseks oli tegu hea regulariga ning kes teab, et ma olen spewy ning squeezen väga-väga lightilt.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #249
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas ranka
                    Tõesti arvad, et ta coldcallib QQ+, AK CO-lt?

                    Teiseks oli tegu hea regulariga ning kes teab, et ma olen spewy ning squeezen väga-väga lightilt.
                    Miks mitte? Positsioon on suure tõenäosusega olemas peale floppi. Loodab trappida või mida iganes.

                    Lisaks 4-beti suurus on selline, et sul oleks väga raske foldida, aga samas siiski commiteb end suhteliselt ära. Mingi suvaline JTs ei tembutaks niimoodi, eriti teades, et sa allin-nuppu keskmisest tihedamini üles leiad.

                    Ma olen ise ka suhteliselt LAGine mängija fullringis, aga AQo 5-bet shovema ilma erilise readita ei pane küll miski.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      See mängija (peaks olema sinna 18/15 kanti) ei coldcalli mitte kunagi JJ+ siin ja openija oli ka TAG. Ja ma arvan, et põhiliseks käeks tal on 99-TT, A9-AQ või JT bluff.

                      EDIT: ja mis trappi juttu sa siin ajad?? Ainult lohv trappab sellises olukorras premiumiga. Mõtekam on ehitada history ja 3bettida vastast lightil niikaua, kuni ta seda teab ning siis juba saad JJ+, AK (iseig AQ) ainult value peale 3bett-shoveda.

                      EDIT2: Ja kui vastane ei hakka sind lightilt 4bettima, siis light 3beti teda elu lõpuni ning naudi tasuta raha.

                      EDIT3: Ainuls argument cold-calliks tema poolt on see, et ma squeezen väga lightilt ja siis trappab meelega juba minu raha.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #251
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Ma ise arvaks ka 99-1010, on ka olnud sarnane kogemus, kui 99 CO pealt samamoodi tembutas ning shovesin AK-ga.
                        Ja tõesti, CO pealt võiks trappida siis kui eelnevaid raisesid ei oleks. Muidu on see täiesti mõttetu ning tuleks elu eest loota, et keegi nüüd järsku mingi käe leiab, mis ei ole kuigi tõenäoline.

                        Ainuke hirm minu arvates oleks AK ??? Et äkki ei tahtnud kohe re-raisema hakata?

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #252
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Ma ei tea siis, on mul tõsine leak mängus, kui mul 4-bet % 4.5 (3-bet samamoodi 4.5 ja fold to 3-bet 69)?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #253
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            No paljud mängivad JJ, QQ , AK callides NITi vastu kõrgemal limiidis, kui tõstad foldib NIT enamus ära, isegi QQ , seega ei saa actionit, saaks ainult actionit, kui NITil oleks AA või KK ja siis me oleme taga, samas callides saaks tihti NITilt rohkem raha välja meelitada, isegi QQ callides. Aga antud olukorras avaja oli TAG ja reisija LAG, siis ma ei oskaks täpselt käe peale panna.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #254
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              nnnnnnnnnnnnnnnahhhhhui kui närvidele käib kui ei saa 75/25/2 vennalt raha kätte .saas.d.asd..asd.as.d.as.dasssssssssssssssssssssss sss

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #255
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas ranka
                                Tõesti arvad, et ta coldcallib QQ+, AK CO-lt?

                                Teiseks oli tegu hea regulariga ning kes teab, et ma olen spewy ning squeezen väga-väga lightilt.
                                see on mu lemmikmoove agro blindi vastu monstriga, samas ma callin ka sitaga

                                Comment

                                Working...