***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #136
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    olin bounty ja terve turniiri sit out, kuna jõulupidu ja muud asjad. 44-st 16.koht-pole paha.
    kes mu bounty sai?

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #137
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Ei tea, ma lõin 5-6tk. ise välja ja tegin kõik otsused õigesti, ma olen halbu turnasid teinud küllaga, aga kui teed oma parimat mängu siis ajab lihtsalt leili. Ma ei ole mitte kunagi vist ühtegi turnat mänginud nii, et valesid otsuseid ei oleks teinud. Seekord tõesti juhtus nii ja sain mõnusa stacki, foldisin ja pushisin ja slowisin alati õigel ajal, poisid panid flopis K highga all-ini kui mul AA ja nuts flushi tõmme jne ja kaardijooks oli ka enamvähem normaalne aga booommm ikka kõik vastu taevast...haige asi veel see, et ma olen neid bounty turnasid teinud küllaga ja kordagi pole veel saanud bountyga ühte lauda. Hea meelega oleks vsiu või selle teise bountyga (seekord oli 2tk.) natuke madistanud küll ;D

      aga elame üle ja eile ei tahtnud pokkrit mängida enam, panin cashi lauad ka peale turna lõppu koheselt kinni ja ei julgenud ka unibeti cashi minna, ei tea millega see oleks lõppenud...

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #138
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Eile olid Trios 4x500 euri freerollid. Hea vähemalt, et freerollid, muidu oleks ikka tõsiselt vihane olnud.

        Välja langesin (või jäi alles min. stack) 2x AQ vs AJ, AA vs AJs ja JJ vs AJ :D

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #139
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Üldiselt kui soovite Trio microlimiidil võitev mängija olla siis soovitan järgmisi statte: VPIP 49 PFR 29 AF 1,28

          Sellised vandid saavad järjekindlalt ja kiirelt lauas kokku 5+ Buy-ini, kahju, et ise nii mängida ei oska :D

          Comment

          • dabljuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 494

            #140
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            tõsilugu, isegi sain kiirelt duublisse 3 4 allinn, no problemo

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #141
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Hea meelega oleks vsiu või selle teise bountyga (seekord oli 2tk.) natuke madistanud küll
              minuga oleks olnud mugav madistada, olin out, aga sellegipoolest oleks ära drawinud :D

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #142
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Krt küll varsti tulevad ikka head ajad.

                Hetkeseis 1404-st pocketist 95 setti, seega on lähiajal oodata setisadu

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #143
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Imric
                  Krt küll varsti tulevad ikka head ajad.

                  Hetkeseis 1404-st pocketist 95 setti, seega on lähiajal oodata setisadu
                  Siis nagu BJ peaksid panuseid tõstma hakkama ;D

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #144
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Tigrano
                    Siis nagu BJ peaksid panuseid tõstma hakkama ;D
                    IMO ta on seda mitmel korral proovinud juba, aga ehk see kord veab?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #145
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      tegime just livet kella 16.00st saati ja sain -1070 EEK.
                      Alguses deep stack 1/2 ja siis 22.30st vms 2/4.

                      Oeh jah, tee mis tahad, ikka satud monsteritega monsterite otsa :)
                      Lives oli see suurim miinus minul :(

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #146
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Oliverk
                        See on shortstacki eripära. Keegi ei viitsi respecti anda reisile sest sa oled shortstack. Shorti respektib tõsihingleine NL10 grinder sest teab et võita pole sittagi ja enamus juhul shortil AA-KK. Mängi fullstack ja elu muutub.
                        Nojah. Vaata. Ma ju ei tahagi, et mind austataks. Ma tahaks, et iga kord callitaks maha mind oma 23, 47 jms jamaga ja mu käsi kinni makstaks. Jama on selles, et 80% kordadest sain ma haledalt peksa, kuigi oleks pidanud saama 20% kordadest. Shortstacki mängin ainult põhjusel, et roll on ülitilluke.

                        Algselt postitas antnx
                        AI any2 ja küll hakkab tulema.
                        No ega ikka ei hakka küll. Ma lihtsalt ei hiti mitte midagi



                        Igatahes, kerge järg asjale:

                        Eelmise posti kirjutamise ajaks oli mul järgi midagi 3$ ümber. Eile tuli mõte, et mis ma ikka seda soojendan, läksin 2le lauale käsi ootama ja jäingi ootama. Istusin seal tunni või kaks, mitte midagi (vaatasin kuidas teised järjest igast sodiga raha korjavad, ühe poti oleksin isegi saanud kui kõiki käsi oleks mänginud). Blindid sõid varu ära, ühel laual oli mingi 1$ ja teisel .7$ järgi. Selleks hetkeks oli juba täitsa ükskõik mis saab, arvasin, et peab kähku sellest neetud rollist lahti saama siis saab uuesti puhtalt lehelt alustada.

                        Jagati siis mulle esimesel laual parim pocket siiani, kümned. Limpisin sisse, flop 379 rainbow, vastane pani mind AI, arvasin et tal parem taskupaar, callisin ära ja olidki kunnid. MOTT.
                        Teisel laual kohe otsa JcKd kuskil MPl limpisin sisse, flop 9TQ, kaks potit. Ma ei uskunud silmi, lükkasin oma viimased sendid sisse, olles samas kindel, et järgmised 2 kaarti on potid. 3 meest vist callis ja tulidki ilusti 2 potit maha. Nonii, korras. Aga ei olnud korras, vennad muckisid ära. Ei õnnestunud bustoks minemine. Minu õnne puhul oleks võinud arvata, et kõigil vastalistel on umbes 3 potit taskus.
                        Kahjuks olin sunnitud paar kätt hiljem asja pooleli jätma. Nüüd on mul siis 2.5$ roll. Eks mõni päev ratsutame sellega jälle.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #147
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          bankroll managementi ei saa ka vist soovitada sellise rolli puhul

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #148
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            traaaaaaaaaaaa.............
                            fakking shortstackerisssssss..
                            viimast sessi tehes avastasin et täpselt pooled "mängijad" on alla 50BB stack lauas(9 x NL100 @ PS).. nagu mida perset???
                            nahui võtku sms laenu ja depoge veits raha juurde!
                            järgmine kord tulen PN suvepäevadele kirvega ja raiun kõikide shortstackeriti käed maha!
                            [img width=375 height=281]http://img370.imageshack.us/img370/4762/sszu0.jpg[/img]

                            Comment

                            • gert23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #149
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              seda pulli tahaks küll näha

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #150
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Hirm tuleb peale, kui seda threadi vaatan.

                                Seega väldin selle thredi lugemist, et ennast variatsoon ei külastaks ;D

                                Comment

                                Working...