***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #46
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mul on 2 korda olnud turnist maja. Aga nad ei pane pairi maha ja hitivad riverisse parema maja. Nii on sendimängus.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #47
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas PokerDevil
      Kui oled üle keskmise mängija HU-s, siis hakkad oma variatsioone ise tegema. :)
      run good much? ka mina arvasin nii kuni loodusseadused asja paika panid :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas PokerDevil
        Kui oled üle keskmise mängija HU-s, siis hakkad oma variatsioone ise tegema. :)
        Mis see tähendab?

        Comment

        • mihkel88
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 140

          #49
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          täiesti fked up...sellise jõuluvanaga kui täna õhtul pole mina veel ühes lauas ostnud...300 kätt oli muga samas lauas, statid 60/60/2. Tüüp õhuga raises ja callis. Kui bettis sis ikka megasuurelt....ja oi kui õnnelik ta oli, 300 kätt pidas vastu, enamus aega oli tal monsterstack lauas...ühe näite kah panen ka...postflop minupoolt väga sitalt mängitud aga no ..sama hästi võis tüüp mängida 43-e.

          No-Limit Hold'em, $0.20 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          SB ($55.03)
          BB ($22.15)
          UTG ($23.18)
          CO ($19.73)
          Hero (Button) ($48.89)

          Preflop: Hero is Button with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
          1 fold, CO raises $1.60, Hero raises $6, 2 folds, CO calls $4.40

          Flop: ($12.30) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
          CO checks, Hero checks

          Turn: ($12.30) 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
          CO checks, Hero bets $7, CO calls $7

          River: ($26.30) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
          CO bets $6.73 (All-In), Hero calls $6.73

          Total pot: $39.76

          Results:
          Hero had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (two pair, Queens and Jacks).
          CO had 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (three of a kind, Jacks).
          Outcome: CO won $37.78

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #50
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            täna oli jah hullumeelne päev.. mingi 60+ VPIP ameeriklane vms.. kaks korda oli tal nelik, mille otsa ma jooksin.. igasugu AK'sid ja värke pidevalt sai...

            ma olin vahepeal 4,5 BI'd plussis.. päeva lõpetasin ikka nulliga... hea seegi et mitte miinusega.. kokku kolme neliku otsa jooksin:-/

            kõige nutusem on muidugi see, et mitte need nelikud ei ajanud minu EV nii sügavasse miinusesse:-(

            Comment

            • H2O
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 362

              #51
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Majanduskriis on naised kah ära viinud ja nüüd tikub juba EV joont alla kiskuma kõigil:D.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #52
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                aspodja09sdu=/ajskldaposdiu09asjdlakjsPODFIJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJj

                FTP sucks!!!!
                seal on kõik NITid calling stationid kes ainult set minevad :@
                sadijo

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  @ FULL TILT POKER

                  14000$ guarantee, 24+2$ sisseost, kokku oli prizepool 17500$. Olin peale mitmendat tundi 10ndal kohal ja 175 alles (ca 750 osales).
                  Esimesed rahakohad algasid 40$ga 72st kohast.
                  Aga ma suutsin endale viiruse leida kuskilt, mis tõmbab neti kapitaalselt perse, loobib DNSi perse jne jne jne. (sellest sain täna päeval teada, boss ytles, et tal kunagi oli sama troojakas). Eile ma loogish sõimasin Elioni ja mõtlesin et esitan neile 55000 arve, sest oleksin raudselt turna kinni pannud ;D

                  Olin sel hetkel 10ndal kohal ja 175 alles...ning sinna ta läx GDIFGHDIFGHDFIGHJDFIGHJDFGHDFGHIDGHJF. Essa koht sai 55000 eeku. Täna vaatasin historyt, jäin 73ndaks, ehk esimene kes raha ei saanud :@



                  TRAAAAAAAAAAAAA

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #54
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas hotcocacola
                    Aga ma suutsin endale viiruse leida kuskilt, mis tõmbab neti kapitaalselt perse, loobib DNSi perse jne jne jne. (sellest sain täna päeval teada, boss ytles, et tal kunagi oli sama troojakas). Eile ma loogish sõimasin Elioni ja mõtlesin et esitan neile 55000 arve, sest oleksin raudselt turna kinni pannud ;D
                    :-[

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #55
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      võta endale normaalne nett siis starman, elisa , stv

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #56
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        emm.. sa hankisid omale viiruse, mis keeras sul neti perse.. ja tahad Elioni käest raha? o.O

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #57
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas marguzz22
                          võta endale normaalne nett siis starman, elisa , stv
                          Sest starman, elisa ja stv on kasutaja lolluste suhtes kuulikindlad.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #58
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            sorry ei lugenud,et ta endale ise mingi viiruse on tirinud, sel juhul pole mingit raha ära tõmba suvalistest kohtadest porni :D

                            [img width=300 height=300]http://digitaldaily.allthingsd.com/files/2008/08/fail-300x300.jpg[/img]

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #59
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas marguzz22
                              võta endale normaalne nett siis starman, elisa , stv
                              rofl, level ma loodan.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #60
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas marguzz22
                                võta endale normaalne nett siis starman, elisa , stv
                                SARCASM?




                                EDIT:

                                Kas me võime selle nurga BAD BEADI nurgaks ristida??

                                Ja teha teema Good Beadi jaoks???

                                Comment

                                Working...